22 Mil filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Orijinal adı Mile 22 olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. 22 Mil filmi nerede çekildi, 22 Mil filmi hangi kanalda oynuyor, 22 Mil filmi ne zaman çekildi, 22 Mil filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Mark Wahlberg, Iko Uwais, Peter Berg, Lauren Cohan, John Malkovich, Ronda Rousey, Terry Kinney, Nikolai Nikolaeff, Sam Medina, Natasha Goubskaya ve Carlo Alban rol alıyor. Mile 22 filmi, ekibi ile birlikte zorlu bir mücadeleye girişen James Silva’nın hikayesini ekranlara getiriyor. James Silva devlet tarafından yok sayılan bir adamdır. O ve başında olduğu ekip, CIA'in en değerli, en müdahale edilemez ve hakkında çok az kişinin bilgisi olduğu bir ekiptir. 6 şehre yayılan bir zararı önlemek için gizli bilgilere sahip olan bir kaynak ortaya çıktığında, iş Silva'nın ekibine düşer. Silva'nın görevi çok gizli taktik komuta ekibiyle birlikte, bilgilere sahip olan adamı güvenli bölgeye ulaştırmak ardından da gizlediği bilgileri öğrenmektir. Ancak bu bilgilere ulaşmak isteyen tek taraf onlar değildir. Bilgileri elde etmek isteyen kimliği belirsiz bir ekip, Silva'nın ekibi ile ölümcül bir mücadeleye başlar. 22 Mil filmi (Mile 22) kaç yılında çekildi, hangi ülkede çekildi, çekim yeri, hangi kanalda platformda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir, konusu ne, gişe hasılat bilgileri sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betnano yer alıyor.

Troy Truva filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Troy Truva filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

22 Mil filmi ne zaman çekildi?

22 Mil filmi 2018 yılında çekildi. Aksiyon ve gerilim türlerinde çekilen yapım 14 Eylül 2018 tarihinde vizyona girdi. 45 milyon dolar bütçe ile çekilen film 66 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 5 hafta vizyonda kalan film 59 bin 189 kişi tarafından sinemaseverler tarafından beyazperdede izlendi ve 5 haftanın sonunda 781 bin 601 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda The Kingdom ve Lone Survivor gibi yapımlara imza atmış Peter Berg oturuyor. Mark Wahlberg’ün başrolünü üstlendiği film 1 saat 35 dakika sürüyor.

22 Mil filmi nerede çekildi?

22 Mil filmi, Amerika Birleşik Devletleri'nin Güneydoğu bölgesinde bulunan Georgia eyaletinin Atlanta şehrinde çekildi. Ayrıca Kolombiya'nın başkenti ve en büyük şehri olan Bogota'da da çekimler yapıldı. Filmin senaryosunu Lea Carpenter ve Graham Roland yazdı. Yapımcıları Peter Berg, Mark Wahlberg ve Stephen Levinson olan filmin müziklerini Jeff Russo hazırladı.

Sherlock Holmes Gölge Oyunları kaç yılında çekildi nerede çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Sherlock Holmes Gölge Oyunları kaç yılında çekildi nerede çekildi oyuncu kadrosu karakterleri

22 Mil filmi konusu ne?

22 Mil filminde, çok gizli bir taktik komuta birimi tarafından desteklenen seçkin bir Amerikan istihbarat subayının, hassas bilgilere sahip gizemli bir polis memurunu yasadışı yollarla yurtdışına kaçırmaya çalışmasının hikâyesini anlatıyor. Amerikan istihbarat ajanı James Silva ve ekibi, birkaç büyük şehri yok etmeye yetecek miktarda kayıp radyoaktif maddenin yerini bilen ve bir Güney Asya ülkesindeki Amerikan büyükelçiliğine sığınmış Li Noor adlı bir polisi ülkeden kaçırmak için çok tehlikeli bir operasyon düzenliyor.

22 Mil filmi hangi kanalda oynuyor?

22 Mil filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 16 Haziran Cuma günü saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar 21.45’te Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. STXfilms, H. Brothers, The Hideaway Entertainment ve Tang Media Productions tarafından çekilen film 94 dakika betnano giriş sürüyor.

Firewall Güvenlik Duvarı filmi ne zaman çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları Firewall Güvenlik Duvarı filmi ne zaman çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları

22 Mil filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Mark Wahlberg - James Silva
 • Iko Uwais - Li Noor
 • Peter Berg - Lucas
 • Lauren Cohan - Alice Kerr
 • John Malkovich - James Bishop
 • Ronda Rousey - Sam Snow
 • Terry Kinney - Johnny Porter
 • Nikolai Nikolaeff - Aleksander Aslanov
 • Sam Medina - Axel
 • Natasha Goubskaya - Vera
 • Carlo Alban - William Douglas
 • CL - Queen

22 Mil filminin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Emily Skeggs - M.I.T., Elle Graham - Sam Snow's daughter, Sean Avery - Assault One, Alexandra Vino - Sergeant Thomas, David Garelik - Anatole Kuragin, Poorna Jagannathan - Dorothy Brady ve Jenique Hendrix - Knight.

Pi’nin Yaşamı filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne? Pi’nin Yaşamı filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne?