4N1K filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. 4N1K filmi nerede çekildi, 4N1K filmi ne zaman çekildi, 4N1K filmi hangi kanalda oynuyor, 4N1K filmi oyuncuları isimleri nedir, 4N1K filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Yaprak rolü ile Gözde Mutluer, Ali rolü ile Hasan Denizyaran, Sırık Barış rolü ile Burak Yörük, Gökhan rolü ile Sina Özer, Merve rolü ile Buse Narcı, Oğuz rolü ile Cemrehan Karakaş, Tuna rolü ile Berke Bük ve Sinan rolü ile Turan Cihan Şimşek rol alıyor. Filmin oyuncuları arasında ayrıca Tolga Deniz, Deniz Özerman, Ümit Erdim ve Bülent Alkış yer alıyor. Filmde, Yaprak, çocukluklarından beri yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen 5 kişilik arkadaş grubundaki tek kızdır. Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz’un yanında adeta bir erkek gibi büyüyen genç kız Yaprak, Barış ile tanışınca bambaşka bir dünyaya adım atar. Yaşıtı genç kızların dünyasını ve kendisini daha iyi tanıması gerekmektedir ve bu nedenle Yaprak zor bir seçim yapma aşamasına gelecektir. 4N1K filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, okul nerede, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hikayesi ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde yakabet yer alıyor.

Recep İvedik 3 nerede çekildi hangi üniversitede hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi? Recep İvedik 3 nerede çekildi hangi üniversitede hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi?

4N1K filmi ne zaman çekildi?

4N1K filmi 2017 yılında çekildi. Romantik komedi ve gençlik türlerinde çekilen yapım 12 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girdi. 98 dakika süren film vizyonda 13 hafta kaldı. 463.196 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 4.979.974 TL gişe hasılatı elde etti. Vizyonda kaldığı süre boyunca ve sonrasında büyük ilgi gören filmin ayrıca 4N1K 2 adında bir devam filmi de çekilmiştir. “Hepimiz kızımız, kızımız hepimiz için” sloganı ile ekranlara gelen film, günümüzde farklı tarihlerde izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor.

4N1K filmi nerede çekildi?

4N1K filmi İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde çekildi. Filmde yer alan okul Arnavutköy’ün Ömerli Mahallesinde bulunuyor. Filmin çekimleri için ayrıca Arnavutköy ilçesi ve çevresinin yanı sıra İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında da çekim setleri kurularak çekimler yapılmıştır. Filmde, adeta erkek gibi büyümüş genç bir kız olan Yaprak, en iyi dostlarıyla yeni erkek arkadaşı arasında bir seçim yapmalıdır. Peki dostlarından biri ona âşık olduğunda neler olacak? Bu sorunun yanıtı filmde yer alıyor.

Benim Adım Feridun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Benim Adım Feridun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

4N1K filmi konusu ne?

4N1K filminde, 4 erkek ve 1 kızdan oluşan arkadaş grubu, çocukluk yaşlarından itibaren hiç ayrı kalmıyor ve birlikte büyüyorlar. İçlerinde tek kız olan Yaprak da, bu 4 erkek ile birlikte büyüyor ve yaşıtı olan genç kızların dünyasına yabancı kalıyor. Günün birinde Yaprak, Barış diye bir çocukla tanışıyor ve yepyeni bir dünyanın kapıları aralanıyor. Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz’la büyüyen Yaprak, genç kızların dünyasını tanımak ve bundan da önemlisi kendisini tanımak için harekete geçiyor. Elbette Yaprak’ın yapması gereken önemli seçimler karşısına çıkıyor.

4N1K filmi hangi kanalda oynuyor?

4N1K filmi ATV kanalında oynuyor. Film 23 Ağustos Çarşamba günü saat 17.00’de ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Film, genç yazar Büşra Yılmaz’ın satış rekorları kıran gençlik kitabı 4N1K’nın beyazperde uyarlamasıdır. Filmin yapımcılığını Fabrika Yapım firması üstleniyor. Yapımcısı Öner Arslanel olan filmin yönetmen koltuğunda Deniz Çoşkun oturuyor. Filmde, 5 yakın arkadaşın hikayesi izleyicilerin beğenisine sunuluyor. ATV ekranlarında en popüler Türk filmleri ve dünya sinemasından örnekler sinemaseverler ile buluşmaya yakabet giriş devam ediyor.

Düğüm Salonu filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Düğüm Salonu filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

4N1K filmi oyuncuları isimleri

 • Gözde Mutluer - Yaprak Ayvaz
 • Hasan Denizyaran - Ali Tekelioğlu
 • Burak Yörük - Barış Ozansoy (Sırık)
 • Sina Özer - Gökhan Karademir
 • Buse Narcı - Merve
 • Cemrehan Karakaş - Oğuz Ünal
 • Berke Bük - Tuna
 • Turan Cihan Şimşek - Sinan Yorulmaz
 • Tolga Deniz - Hakan Çamkıran
 • Deniz Özerman - Melike
 • Ümit Erdim - Tekin
 • Bülent Alkış - Okul Müdürü Rüştü
 • Zeynep Oymak
 • Munise Özlem Öztürk

Patron Mutlu Son İstiyor nerede çekildi hangi otelde çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları Patron Mutlu Son İstiyor nerede çekildi hangi otelde çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları