5. Dalga filmi televizyon ekranlarında izleyiciler işe buluşuyor. Filmin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. 5. Dalga filmi ne zaman çekildi, 5. Dalga filmi hangi kanalda oynuyor, 5. Dalga filmi nerede çekildi, 5. Dalga filmi oyuncuları isimleri sorularının yanıtları ortaya çıktı. Rick Yancey’in çok satan kitabı 5. Dalga’da, dünyanın uzaylılar tarafından işgal edilişi ve bu esnada kardeşini kurtarmaya çalışan Cassie’nin mücadelesi anlatılıyor. 5. Dalga filminin oyuncu kadrosunda Chloë Grace Moretz, Nick Robinson, Ron Livingston, Maggie Siff, Alex Roe, Maria Bello, Maika Monroe ve Liev Schreiber var.

5. Dalga filminde, öldürücü gücü gitgide artan dört saldırı dalgası Dünya’nın büyük bir kısmını kırıp geçirmiştir. Korku ve güvensizliğin hüküm sürdüğü bir ortamda, Cassie umutsuzca erkek kardeşini bulmaya çalıştığı bir koşturmacanın içindedir. Kaçınılmaz ve ölümcül 5. Dalgaya hazırlanırken, genç kız kendisinin son umudu olabilecek genç bir adamla işbirliği yapar, tabi ona güvenebilirse. 5. Dalga filmi kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, çekildiği yer, çekim yeri, oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde betist yer alıyor.

5. Dalga filmi ne zaman çekildi?

5. Dalga filmi 2015 yılında çekildi. Bilimkurgu ve gerilim türlerinde çekilen film 2016 yılında vizyona girdi. Amerikan yapımı film 38 milyon dolar bütçe ile çekildi ve toplamda 109,9 gişe hasılatı elde etti. Türkiye’de de vizyona giren ve 6 hafta vizyonda kalan film 92 bin 492 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 1 milyon 148 bin 52 TL hasılat elde etti.

Ahu Yağtu aslen nereli burcu ne sevgilisi kim Ahu Yağtu oynadığı filmleri ve tv dizileri Ahu Yağtu aslen nereli burcu ne sevgilisi kim Ahu Yağtu oynadığı filmleri ve tv dizileri

5. Dalga filmi hangi kanalda oynuyor?

5. Dalga filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 11 Mart akşamı saat 22.45’te Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Filmin yönetmen koltuğunda J Blakeson oturuyor. Yapımcıları Graham King, Tobey Maguire, Lynn Harris ve Matthew Plouffe olan filmin senaryosunu Susannah Grant, Akiva Goldsman ve Jeff Pinkner yazdı. Filmin müziklerini Henry Jackman hazırladı. GK Films ve Material Pictures tarafından çekilen film 112 dakika betist giriş sürüyor.

5. Dalga filmi nerede çekildi?

5. Dalga filmi Atlanta Georgia’da çekildi. Ormanda geçen birkaç sahne, Winder, Georgia, ABD dışındaki Jackson yolunda çekildi. Filmde, dünya dışı varlıklar (Others) tarafından gerçekleştirilen 4 saldırı dalgası, bütün dünyayı alt üst ediyor. 16 yaşındaki Cassie Sullivan’ın tek amacı, Diğerleri'nin eline düşmüş olan kardeşi Sammy'i kurtarmak oluyor.

Fadik Sevin Atasoy aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Fadik Sevin Atasoy aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

5. Dalga filmi oyuncuları isimleri

 • Chloë Grace Moretz - Cassie Sullivan
 • Nick Robinson - Ben Parish/Zombi
 • Ron Livingston - Oliver Sullivan
 • Maggie Siff - Lisa Sullivan
 • Alex Roe - Evan Walker
 • Maria Bello - Çavuş Reznik
 • Maika Monroe - Ringer
 • Liev Schreiber - Albay Vosch
 • Zackary Arthur - Sammy Sullivan
 • Tony Revolori - Dumbo
 • Talitha Bateman - Teacup

Mekanik filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Mekanik filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri