İzleyenleri duygudan duyguya sürükleyecek dram dolu 7. Koğuştaki Mucize filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Hikayesi ile bambaşka bir atmosfer yaratan dokunaklı filmin yayın ve çekim ayrıntıları araştırılıyor. 7. Koğuştaki Mucize filmi nerede çekildi, 7. Koğuştaki Mucize filmi hangi kanalda oynuyor, 7. Koğuştaki Mucize filmi konusu gerçek mi, 7. Koğuştaki Mucize filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim, 7. Koğuştaki Mucize filmi ne zaman çekildi? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Memo rolü ile Aras Bulut İynemli, Ova rolü ile Nisa Sofiya Aksongur, Fatma Nene rolü ile Celile Toyon, Askorozlu rolü ile İlker Aksum ve Yusuf rolü ile Mesut Akusta yer alıyor.

7. Koğuştaki Mucize filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Öğretmen Mine rolü ile Deniz Baysal, Yarbay Aydın rolü ile Yurdaer Okur, Müdür Nail rolü ile Sarp Akkaya, Yıldıray Şahinler, Deniz Celiloğlu ve Ferit Kaya rol alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturuyor. Filmin senaryosunu ise Kubilay Tat yazdı. 7. Koğuştaki Mucize, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. Bir komutanın çocuğunu öldürmekten tutuklanan ve kızından ayrı düşen zihinsel engelli bir baba, masumiyetini kanıtlamaya mecbur kalıyor. 7. Koğuştaki Mucize filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, hangi kanalda oynuyor, hikayesi gerçek mi, konusu ne, oyuncuları isimleri nedir, kaç yılında ne zaman çekildi sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde beinwon yer alıyor.

Hazal Subaşı aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Hazal Subaşı aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

7. Koğuştaki Mucize filmi ne zaman çekildi?

7. Koğuştaki Mucize filmi 2019 yılında çekildi. Hikayesi ve oyunculukları ile büyük dikkat çeken yapım, 11 Ekim 2019 tarihinde vizyona girdi. Sinemada büyük ilgi gören film ilk haftasında 615.411 kişi tarafından beyazperdede izlendi ve ilk haftada 11.267.063 TL gişe hasılatı kazandı. Toplam 33 hafta vizyonda kalan film 5 milyon 365 bin 522 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 90 milyon 164 bin 447 TL gişe hasılatı elde etti. Yapımcısı Saner Ayar ve Sinan Turan olan film, Lanistar Media ve Motion Content Group tarafından çekilmiştir.

7. Koğuştaki Mucize filmi konusu gerçek mi?

7. Koğuştaki Mucize filmi, 1983 yılında sıkıyönetim altındaki bir Ege kasabasında yaşayan ve haksız yere hapse atılan Memo ile yedi yaşındaki kızı Ova'nın tekrar birbirlerine kavuşmaya çalışmalarını anlatıyor. 1983 yılında bir Ege kasabasında sıkıyönetim komutanının kızının ölümü üzerine küçük kızı ve babaannesiyle yaşayan Memo idam cezasına çarptırılıyor. Herkes adalet peşindeyken Memo ve kızı Ova'nın tek isteği birbirlerine kavuşmaktır. Adaletin gerçekleşmesi için ise bir mucize gerekmektedir. Memo, bir mucize gerçekleşip idam cezasından kurtulabilecek midir? sorusunun yanıtı filmde yer alıyor.

Burak Sergen aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Burak Sergen aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

7. Koğuştaki Mucize filmi nerede çekildi?

7. Koğuştaki Mucize filmi Muğla ve İstanbul’un Beykoz ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü için İstanbul’un Beykoz ilçesinde özel olarak bir çekim platosu kuruldu ve çekimlerin bir bölümü burada yapıldı. Ayrıca Muğla şehrinde de çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı ve beyazperdede sinemaseverler ile buluştu. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam eden filmin müziklerini Hasan Özsüt hazırladı. Dram türünde çekilen ve 90 milyon TL’nin üzerinde hasılat elde ederek büyük bir başarıya imza atan film, Güney Kore yapımı olan Miracle in Cell No.7 adlı filmden uyarlanmıştır.

7. Koğuştaki Mucize filmi hangi kanalda oynuyor?

7. Koğuştaki Mucize filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 28 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 00.45’te Show TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Sinemalarda gösterime girdiği sene en çok izlenen film olarak rekor kıran ve adını sinema tarihine yazdıran film, ülkemizin en çok hasılat elde eden filmi unvanına sahiptir. Netflix platformunda da izlenebilen yapımda, Aras Bulut İynemli’nin üst düzey oyunculuğu tüm dünyanın dikkatini çekmiştir. Dünyanın her tarafında farklı dildeki altyazılarla izlenmeye devam eden film, izleyenleri gözyaşlarına boğmaya ve övgüler almaya beinwon giriş devam ediyor.

Bergen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi Bergen filmi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Bergen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi Bergen filmi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

7. Koğuştaki Mucize filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Aras Bulut İynemli - Memo
 • Nisa Sofiya Aksongur - Ova
 • Celile Toyon - Fatma Nene
 • İlker Aksum - Askorozlu
 • Mesut Akusta - Yusuf
 • Deniz Baysal - Öğretmen Mine
 • Yurdaer Okur - Yarbay Aydın
 • Sarp Akkaya - Müdür Nail
 • Yıldıray Şahinler - Hafız
 • Deniz Celiloğlu - Yüzbaşı Faruk
 • Ferit Kaya - Ali
 • Serhan Onat - Meydancı Selim
 • Emre Yetim - Ayna

7. Koğuştaki Mucize filminin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Gülçin Kültür Şahin: Hatice, Cankat Aydos: Kaçak Asker, Doğukan Polat: Tevfik ve Hayal Köseoğlu: Ova'nın gençliği.

Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu