Abdülkadir Göncü uzun yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Göncü İnşaatın kurucusudur. 1982 senesinde kurduğu Göncü İnşaat şirketiyle ülke genelinde aldığı tüm projeleri başarıyla tamamlamıştır. Ticari faaliyetlerinde her daim dürüstlüğü ve yenilikçi görüşü savunan Göncü inşaat sektörünün başarılı iş insanlarından biri olarak anılmaktadır. Yapım aşamasında olduğu projelerin büyüklüğüne göre dönem dönem 100 ila 500 arasında personelin çalıştığı şirkette iş güvenliğinin her şeyden önce dikkat edilecek kriter olduğu belirtilmektedir. İş güvenliği sonrasında diğer önemli kriterin çevre dostu bir çalışma yürütmek olduğunu söyleyen Göncü tüm çalışma arkadaşlarından da övgüyle bahsetmiştir.

Abdülkadir Göncü ve şirketini tanıyalım

Şanlıurfalı iş insanı Abdülkadir Göncü, yaşadığı şehirde sevilen bir iş insanı olmuştur. Şehrine olan bağlılığını yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle göstermiştir. Şanlıurfa’ya kazandırdığı okul ve kamu yardımlarıyla büyük bir kitlenin sevgisini kazanmıştır. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyime sahip olan Abdülkadir Göncü şehrini ileriye taşıyacak projeleri her zaman desteklediğinin altını çizmiştir. Geçmişten günümüze önemli bir istihdam yaratan Abdülkadir Göncü yenilikçi yaklaşımlarıyla da sektöründe iz bırakmış biri olmuştur.

Gelişen teknolojiyle beraber şirketlerin ve bireylerin sosyal medya hesapları da aranmaktadır. Abdülkadir Göncü ile ilgili yaptığımız araştırmalarda iş insanının aktif birkaç sosyal medya hesabına ulaştık. Doğruluğunu teyit ettiğimiz hesapların bazılarını sizler için aşağıda listeledik. Başarılı iş insanlarını kaleme almaya devam edeceğiz.

Abdülkadir Göncü sosyal medya hesapları

Twitter: https://twitter.com/Abdulkadir_Gnc
Instagram: https://www.instagram.com/abdulkadir.goncu1/
Linkedin: www.linkedin.com/in/abdulkadirgoncu