Acı Tatlı Ekşi filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Acı Tatlı Ekşi filmi nerede çekildi, Acı Tatlı Ekşi filmi ne zaman çekildi, Acı Tatlı Ekşi filmi hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Murat rolü ile Buğra Gülsoy ve Duygu rolü ile Özge Özpirinçci paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Eliz rolü ile Gözde Türkpençe, Alper rolü ile Yusuf Akgün, Hakan rolü ile Osman Alkaş, Füsun Demirel, Rahmi Dilligil, Somer Karvan ve Gupse Özay rol alıyor. Filmde, birlikte büyüyen Murat ve Duygu çocukluklarından beri birbirlerine aşıktır. Murat yıllardır Duygu ile kavuşmanın hayalini kurar. Üniversiteden mezun olurken Duygu’ya evlenmek teklifi eder; fakat beklemediği bir cevapla karşılaşır. Duygu kendini evlenmek için hazır hissetmemektedir, gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. İki aşık bir anlaşma yapar; eğer beş yıl sonra ikisi de bekarsa evleneceklerdir. Yeniden birleşmek üzere ayrılan Murat ve Duygu için hayatın başka planları vardır. Acı Tatlı Ekşi filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri Duygu Eliz kim, konusu ne, gişe hasılat bilgileri, sonu nasıl bitiyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde myforbet yer alıyor.

Anka filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne Anka filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne

Acı Tatlı Ekşi filmi ne zaman çekildi?

Acı Tatlı Ekşi filmi 2017 yılında çekildi. Romantik ve dram türleri ile çekilen film 22 Aralık 2017 tarihinde vizyona girdi. 1 saat 43 dakika süren film 15 hafta vizyonda kaldı. 15 haftanın sonunda 622.674 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 7.361.120 TL gişe hasılatı elde etti. Murat ve Duygu, üniversite biterken, 5 yıl sonra hala yalnız oldukları takdirde birbirleriyle evlenmeye söz veriyorlar ve 5 yıl sonra Duygu, Murat'ı hiç beklemediği bir durumda buluyor. Filmin yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu oturuyor. Filmin senaryosunu ise Buğra Gülsoy yazdı.

Acı Tatlı Ekşi filmi nerede çekildi?

Acı Tatlı Ekşi filmi İzmir Çeşme ve Urla’da çekildi. Filmin çekimlerinin ilk sahneleri İstanbul’da yapılmıştır. Filmin büyük bölümü için ise İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı turistik Alaçatı Mahallesi’nde ve Urla’da çekim setleri kurulmuştur. Filmin deniz ve sahil sahneleri İzmir’de çekilmiştir.

Senin Hikayen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi? Senin Hikayen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi?

Acı Tatlı Ekşi filmi konusu ne?

Acı Tatlı Ekşi filminde, uzun yıllardır birlikte olan Murat ve Duygu için artık sıradaki adım evlilik gibi görünmektedir, bu nedenle Murat, Duygu'ya evlenme teklifinde bulunur. Ancak Duygu hazır olmadığını söyleyerek bu teklifi reddeder ve ikili, 5 yıl sonra hala yalnız olurlarsa evleneceklerini taahhüt eden bir anlaşma imzalayarak yollarını ayırır. 5 yıl sonra artık evlenmeye hazır olan Duygu, Murat'ı bulur, ancak Murat kendine bambaşka bir hayat kurmuştur ve başka biriyle evlenmeye hazırlanmaktadır.

Acı Tatlı Ekşi filmi hangi kanalda oynuyor?

Acı Tatlı Ekşi filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 27 Ağustos Pazar günü saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 01.00’de Star TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin yapımcısı Necati Akpınar, yapım şirketi BKM ve dağıtım şirketi CJ Entertainment Turkey’dir. Film, yurt dışında iyi gişe yapan 2013 yapımı Fen Shou He Yue (A Wedding Invitation) adlı filmin uyarlamasıdır. Star TV ekranlarında en sevilen Türk filmleri izleyicilerle buluşmaya myforbet giriş devam ediyor.

Malazgirt 1071 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Malazgirt 1071 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Acı Tatlı Ekşi filmi oyuncuları isimleri

 • Buğra Gülsoy (Murat)
 • Özge Özpirinçci (Duygu)
 • Gözde Türkpençe (Eliz)
 • Yusuf Akgün (Alper)
 • Osman Alkaş (Hakan)
 • Füsun Demirel (Anne)
 • Rahmi Dilligil (Baba)
 • Somer Karvan (Gastronomi Sınıfı Şefi)
 • Gupse Özay (Konuk Oyuncu)
 • Alihan Türkdemir (Murat'ın Küçüklüğü)
 • Kaan Yabaş (Müşteri)

Kara Bela filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Palyaço kim hangi kanalda? Kara Bela filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Palyaço kim hangi kanalda?