Televizyon ekranlarının yeni yapımlarından olan Adım Farah dizisinde heyecan yeni bölümlerde daha da artacak. Sezonun iddialı dizilerinden olan ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin yapım ve çekim ayrıntıları araştırılıyor. Adım Farah dizisi hangi gün oynuyor, Adım Farah dizisi hangi kanalda oynuyor, Adım Farah dizisi yeni bölüm ne zaman, Adım Farah dizisi nerede çekiliyor, Adım Farah dizisi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları merak ediliyor. Dizinin başrollerini Farah Erşadi rolü ile Demet Özdemir ve Tahir Lekesiz rolü ile Engin Akyürek paylaşıyor.

Adım Farah dizisinde, ülkesinden kaçmak zorunda kalan ve yasa dışı olarak oğluyla birlikte hayatta kalma mücadelesi veren Farah'ın, istemeden bir cinayete şahit olması ve aynı gece tanıştığı Tahir Lekesiz ile kesişen hayatları, dizinin başlangıç konusunu oluşturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Engin Akyürek, Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk ve Mustafa Avkıran ve Ali Sürmeli gibi birbirinden güçlü isimler rol alıyor. Dram türünde ekranlara gelen dizi 140 dakikalık bölümleri ile izleyicilerle cashbet buluşuyor. Adım Farah dizisi yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor, çekildiği yer, çekim yeri ve oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ve diziye dair merak edilenler haberimizde yer alıyor.

Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Adım Farah dizisi hangi gün oynuyor?

Adım Farah dizisi her hafta Çarşamba günü oynuyor. Dizi Çarşamba akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra yeni bölümü ile ekranlara geliyor. 2017 yapımı Arjantin dizisi olan La Chica que Limpia (Greta Molas) adlı yapımdan uyarlanan yapım dram türünde ekranlara geliyor.

Adım Farah dizisi hangi kanalda oynuyor?

Adım Farah dizisi Fox TV kanalında oynuyor. Dizi Çarşamba günleri Fox TV ekranlarında saat 20.00’de yeni bölümü ile dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Fox TV’de Adım Farah dizisi ile birlikte ayrıca Gülcemal, Tetikçinin Oğlu, Dokuz Oğuz, EGO, Yalnız Kalpler, Taçsız Prenses, Hayatımın Şansı ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yasak Elma dizisi de ekranlara gelmeye devam ediyor.

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler

Adım Farah dizisi yeni bölüm ne zaman?

Adım Farah dizisi yeni bölüm Çarşamba akşamı yayınlanacak. Fox TV’de Çarşamba günleri yayınlanan dizinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Dizinin senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur yazıyor. Dizinin müziklerini usta müzisyen Aytekin Ataş hazırlıyor. İlk bölümü 1 Mart’ta yayınlanan, birinci sezonu ile cashbet giriş ekranlara gelen ve yapımcısı Saner Ayar olan dizi O3 Medya tarafından Fox TV için çekiliyor.

Adım Farah dizisi nerede çekiliyor?

Adım Farah dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında çekim setleri kuruluyor.

Çağla Şikel aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim burcu ne Çağla Şikel oynadığı diziler programı Çağla Şikel aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim burcu ne Çağla Şikel oynadığı diziler programı

Adım Farah dizisi oyuncuları isimleri

 • Demet Özdemir - Farah Erşadi
 • Engin Akyürek - Tahir Lekesiz
 • Fırat Tanış - Mehmet Koşaner
 • Senan Kara - Vera Akıncı
 • Lale Başar - Perihan Koşaner
 • Oktay Çubuk - Kaan Akıncı
 • Mert Doğan - Bekir
 • Derya Pınar Ak - Gönül Koşaner
 • Kemal Burak Alper - İlyas
 • Rastin Paknahad - Kerimşah
 • Ali Sürmeli - Orhan Koşaner
 • Mustafa Avkıran - Ali Galip Akıncı
 • Alper Türedi - Hamza

Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri