Engin Günaydın ve Demet Evgar’ın başrollerde olduğu Aile Arasında filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Aile Arasında filmi nerede çekildi, Aile Arasında filmi konusu ne, Aile Arasında filmi oyuncu kadrosu karakterleri, Aile Arasında filmi ne zaman çekildi, Aile Arasında filmi gişe hasılat bilgisi nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Fikret – Fiko rolleri ile Engin Günaydın, Solmaz rolü ile Demet Evgar, Haşmet Kurt rolü ile Erdal Özyağcılar, Mükerrem Kurt rolü ile Devrim Yakut, Emirhan Kurt rolü ile Fatih Artman, Necati "Neco" Balcılar rolü ile Şevket Çoruh ve Mihriban rolü ile Gülse Birsel yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Derya Karadaş, Su Kutlu, Ayta Sözeri, Devin Özgür Çınar ve Deniz Hamzaoğlu rol alıyor. Filmde, Fikret ile eşinin arası bozuluyor ve ayrılıyorlar. Fikret daha sonra Solmaz ile tanışıyor. Solmaz’ın kızı Zeynep ise ailesi hakkında yalan söylediği Adanalı erkek arkadaşı ile evlenmek istiyor. Fikret’e Solmaz’ın emniyet müdürü babası rolünü yapması teklif ediliyor. Aile arasında yapılması düşünülen düğün, damadın ailesinin isteği üzerine büyüyor ve komedi başlıyor. Aile Arasında filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde hangi semtte çekildi, oyuncuları isimleri, hikayesi ne, kaç yılında çekildi, kaç kişi izledi, ne kadar izlendi sorularının yanıtları haberimizde meybet yer alıyor.

Babam filmi nerede çekildi hangi şehirde konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Babam filmi nerede çekildi hangi şehirde konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri

Aile Arasında filmi ne zaman çekildi?

Aile Arasında filmi 2017 yılında çekildi. BKM tarafından çekilen, 28 Kasım 2017 tarihinde ilk gösterimi yapılan ve aynı yıl Aralık ayında vizyona giren film 125 dakika sürüyor. Yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan’ın oturduğu, yapımcısı Necati Akpınar olan filmin senaryosunu Gülse Birsel yazdı. Filmin müziklerini Jingle Jungle hazırladı.

Aile Arasında filmi nerede çekildi?

Aile Arasında filmi İstanbul Silivri’de ve Adana’da çekildi. Silivri çekimleri, daha önce hazırlanan bir film platosunda yapıldı. Çekimlerin bir bölümü için ise Adana’ya gidildi. Filmin çekimleri 7 haftada tamamlandı ve film daha sonra beyazperdede sinemaseverler ile buluştu. Filmin yazarı Gülse Birsel, senaryonun 3 ila 4 ayda ortaya çıktığını açıklamıştı.

Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi nerede çekildi konusu ne kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi nerede çekildi konusu ne kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu

Aile Arasında filmi konusu ne?

Aile Arasında filminde, 21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışıyor. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken buluyor. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür.

Aile Arasında filmi gişe hasılat bilgisi

Aile Arasında filmi gişe hasılat bilgisine göre, sinemalarda izlenme sayısı 5 milyon 289 bin 51’dir. Film 64 milyon 556 bin 712 TL hasılat elde etmiştir. Ayrıca Avrupa’nın birçok ülkesinde de vizyona girmiştir. Film için Almanya’da ve Hollanda’da galalar düzenlenmiştir. Aile Arasında filmi Türkiye’de en çok izlenen yedinci film meybet giriş olmuştur.

Kolpaçino filminin çekildiği yer nerede çekildi konusu ne kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu Kolpaçino filminin çekildiği yer nerede çekildi konusu ne kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu

Aile Arasında filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Engin Günaydın - Fikret - Fiko
 • Demet Evgar - Solmaz
 • Erdal Özyağcılar - Haşmet Kurt
 • Devrim Yakut - Mükerrem Kurt
 • Fatih Artman - Emirhan Kurt
 • Şevket Çoruh - Necati "Neco" Balcılar
 • Gülse Birsel - Mihriban
 • Derya Karadaş - Leyla
 • Su Kutlu - Zeynep Balcılar
 • Ayta Sözeri - Behiye
 • Devin Özgür Çınar - Gülümser Kurt
 • Deniz Hamzaoğlu - Kahraman Kurt
 • Rıza Akın - Selahattin Aladağ
 • Arif Erkin - Dede
 • Erdal Cindoruk - Ruhi
 • Ünal Yeter - Okan

Mucize Aşk filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gerçek hikayesi konusu ne zaman çekildi? Mucize Aşk filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gerçek hikayesi konusu ne zaman çekildi?