Televizyon ekranlarının yeni yapımlarından olan Aile dizisi temponun giderek arttığı yeni bölümleri ile izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Aile dizisi hangi gün oynuyor, Aile dizisi hangi kanalda oynuyor, Aile dizisi yeni bölüm ne zaman, Aile dizisi çiftlik evi nerede, Aile dizisi nerede çekiliyor, Aile dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kimler var? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin başrollerini Aslan Soykan karakteri ile Kıvanç Tatlıtuğ ve Devin Akın karakteri ile Serenay Sarıkaya paylaşıyor. Dizinin başrollerinde ayrıca Nejat İşler, Canan Ergüder, Nur Sürer, Levent Ülgen ve İpek Tenolcay rol alıyor.

Aile dizisinde, tanınmış ailelerden Soykanlar’ın başındaki Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeler, gelişen olaylar ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönleri ekranlara geliyor. Dram türünde ekranlara gelen dizinin senaryosunu Hakan Bonomo yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız oturuyor. Müziklerini Toygar Işıklı’nın hazırladığı ve birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin yapımcısı Kerem Çatay ve dizi Ay Yapım tarafından çekiliyor. Aile dizisi yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor, Aile dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, oyuncu kadrosu sorularının yanıtları haberimizde pusulabet yer alıyor.

Nejat İşler aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim Nejat İşler oynadığı filmleri dizileri Nejat İşler aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim Nejat İşler oynadığı filmleri dizileri

Aile dizisi hangi gün oynuyor?

Aile dizisi her hafta Salı günü oynuyor. İlk bölümü 7 Mart’ta ekranlara gelen dizide heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Her Salı akşamı saat 20.00’de önce geçen haftadan özet görüntüleri, daha sonra ise yeni bölümü ile ekranlara gelen dizi, izleyenleri ekran başına kilitliyor.

Aile dizisi yeni bölüm ne zaman?

Aile dizisi yeni bölüm Salı akşamı yayınlanacak. Oyuncu arayışlarının 2022’de başladığı dizinin çekimleri 2022 yılının Ekim ayında başlayacaktı ancak devam eden aylarda ilk çekimler yapıldı. Dizide, bir tarafta tutkulu bir aşk hikayesi, diğer tarafta ise aile kavramı birçok yönüyle sorgulanacak.

Tuba Ünsal aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Tuba Ünsal oynadığı filmleri ve tv dizileri Tuba Ünsal aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Tuba Ünsal oynadığı filmleri ve tv dizileri

Aile dizisi hangi kanalda oynuyor?

Aile dizisi Show TV kanalında oynuyor. Dizide, Aslan ve Devin ilk olarak İzmir uçağında karşılaşıyor. Aileden yaralı olan kahramanlarımızın kendi ailelerini kurmak için çıkacakları zorlu yol izleyicilerle Show TV ekranlarında buluşuyor. Aslan ve Devin’in dolu dizgin ilişkisinin yanı sıra, ‘Aile’nin içindeki olaylar karışıyor ve büyük soğuk savaş başlıyor.

Aile dizisi nerede çekiliyor?

Aile dizisi İstanbul ve İzmir’de çekiliyor. Dizinin ilk sahneleri İzmir’in Konak, Çeşme ve Gaziemir ilçelerinde çekildi. Dizinin çekimleri için İzmir’in farklı noktalarında çekim setleri kuruldu. Dizinin devam eden çekimleri ise İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında yapılmaya devam ediyor.

Aile dizisi çiftlik evi nerede?

Aile dizisinde yer alan çiftlik evi İstanbul’un Çekmeköy ilçesine bağlı Reşadiye Mahallesi’ndedir. Reşadiye ya da Lazköy olarak da bilinen mahalle, İstanbul’a 27 kilometre, Çekmeköy’e ise 9 kilometre mesafededir. Dizi 120 dakikalık bölümleri ile pusulabet giriş yayınlanmaktadır.

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler

Aile dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Kıvanç Tatlıtuğ - Aslan Soykan
 • Serenay Sarıkaya - Devin Akın
 • Nejat İşler - Cihan Soykan
 • Canan Ergüder - Leyla Soykan Sayıcı
 • Nur Sürer - Hülya Soykan
 • Levent Ülgen - İbrahim Soykan
 • İpek Tenolcay - Neşe
 • Ushan Çakır - Atilla Özyılmaz (Ati)
 • Emel Göksu - Seher Soykan
 • Esma Yeşim Gül - Ezgi
 • Mert Denizmen - Tolga Sayıcı
 • Abdurrahman Yunusoğlu - Turgut
 • Ali Savaşçı - İskoç
 • Umutcan Ütebay - Ekrem (Eko)
 • Yüsra Geyik - Yağmur Akın

Aile dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca, Ozan Gözel - Devin’in babası, Ecem Simge Yurdatapan – Aysel, İpek Çiçek, Defne Piriçci, Gonca Yakut (Devin'in üvey annesi) ve Ege Yordanlı - Can (Devin'in üvey kardeşi) rol alıyor.

Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri