Televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam eden Aile Hükümeti filminin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Aile Hükümeti filmi nerede çekildi, Aile Hükümeti filmi hangi köyde çekildi, Aile Hükümeti filmi ne zaman çekildi, Aile Hükümeti filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Komedi türünde çekilen filmin başrollerini Alper Saldıran, Aslıhan Malbora, Mehmet Yıldırım ve Nail Kırmızıgül paylaşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Burak Demirdelen oturuyor.

Aile Hükümeti filminin senaryosunu Seçil Çömlekçi yazdı. Filmin müziklerini ise Barış Aryay hazırladı. 1 saat 43 dakika süren film RNK Film tarafından çekildi. Aile Hükümeti filminde, Doğu Anadolu'nun bir köyüne atanan genç öğretmen, burada bir kıza âşık oluyor ve köyde yaşanan akraba evliliklerine son vermek için harekete geçiyor. Aile Hükümeti filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, gişe hasılat bilgileri nedir sorularının yanıtları haberimizde maximroyalbet yer alıyor.

Bir Baba Hindu filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Bir Baba Hindu filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Aile Hükümeti filmi ne zaman çekildi?

Aile Hükümeti filmi 2020 yılında çekildi. Film 9 Ekim 2020 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Vizyonda kaldığı süre boyunca 33 bin 584 kişi tarafından izlenen film, toplamda 621 bin 247 TL hasılat elde etti.

Aile Hükümeti filmi nerede çekildi?

Aile Hükümeti filmi Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Assos’ta çekildi. Behramkale Köyü olarak da bilinen Assos, ilçe merkezine 17 kilometre mesafede bulunuyor ve antik kent olarak turistleri ağırlıyor. Assos, antik çağda Troas diye adlandırılıyordu. Filmin çekimleri Assos ve çevresinde yapılmıştır.

Aile Hükümeti filmi hangi köyde çekildi?

Aile Hükümeti filmi Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Behramkale Köyü’nde çekildi. Turistik adı Assos olan Behramkale Köyü’nde Aile Hükümeti filminin çekimleri için çekim setleri kuruldu. Film, Salih öğretmenin akraba evliliklerinin önüne geçmek için bulduğu çözüm sonrasında tüm köy halkının düştüğü trajikomik durumları maximroyalbet giriş konu ediniyor.

Üçlü Pürüz filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Üçlü Pürüz filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Aile Hükümeti filmi oyuncuları isimleri

  • Alper Saldıran
  • Aslıhan Malbora
  • Mehmet Yıldırım
  • Nail Kırmızıgül
  • Gürsu Gür
  • Rıza Akın
  • Lale Başar
  • Gülhan Tekin

Aile Hükümeti filmi oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol alıyor; Metin Yıldız, Deniz Özerman, Ali Rıza Tanyeli, Kıvanç Baran Arslan, Tuğçe Karabayır, Gözde Demirtaş ve Boran Duman.

Sağ Salim filmi nerede çekildi hangi şehirde çekildi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi? Sağ Salim filmi nerede çekildi hangi şehirde çekildi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi?