Aile Şerefi filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Dokunaklı hikayesi ile hafızalara kazınan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Aile Şerefi filminin çekildiği ev nerede, Aile Şerefi filmi nerede çekildi, Aile Şerefi filmi hangi kanalda oynuyor, Aile Şerefi filmi ne zaman çekildi, Aile Şerefi filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Rıza rolünde Münir Özkul, Emine rolünde Adile Naşit, Zihni rolünde Şevket Altuğ, Selim rolünde Mahmut Hekimoğlu, Hasan rolünde Mahmut Cevher, Ayşe rolünde Ayşen Gruda, Oktay rolünde Eriş Akman, Zeynep rolünde Itır Esen ve Fehmi Bey rolünde Muhip Arcıman rol alıyor.

Aile Şerefi filminde, Rıza at arabası ile maden suyu satarak para kazanmakta, karısı Adile ve 5 çocuğu ile beraber kıt kanaat geçinmektedir. Kızları Ayşe ve damatlarının da yanlarına taşınmasıyla yaşam sıkıntısına düşerler. En küçük oğlan Murat'a araba çarpınca bütün aile perişan olur. Çarpan kişi ailenin kızına aşık olup kıza musallat olur. Orhan’ın babası da sadece oğlu için yaşamaktadır. Orhan sucu Rızanın ailesinin huzurunu kaçırır ve Baba Rıza aile şerefi için bir şeyler yapmak zorundadır. Aile Şerefi filminin çekildiği ev nerede, film nerede çekilmiştir, hangi semtte çekildi, nerede çekildi, Aile Şerefi filmindeki ev nerede, sonunda ne oluyor, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde betboss yer alıyor.

Biricik Sevgilim filmi nerede çekildi konusu ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Biricik Sevgilim filmi nerede çekildi konusu ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Aile Şerefi filmi ne zaman çekildi?

Aile Şerefi filmi 1976 yılında çekildi. Arzu Film tarafından çekilen ve 94 dakika süren yapım dram türünde çekilmiştir. Çekildiği yıl sinemalarda gösterime giren filmin senaryosunu Sadık Şendil, Suphi Tekniker ve Orhan Aksoy yazdı. Yapımcısı Nahit Ataman olan filmin yönetmeni ise Orhan Aksoy’dur.

Aile Şerefi filminin çekildiği ev nerede?

Bir Yeşilçam klasiği olan Aile Şerefi filminin çekildiği ev İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Altunizade semtindedir. Altunizade semtine bağlı Kısıklı Caddesi üzerinde bulunan ve Kedili Köşk olarak bilinen köşkte filmin çekimleri yapılmıştır. Filmin birçok sahnesi bu köşkte çekilmiştir. Filmin müziklerini Melih Kibar hazırladı.

Sen Alın Yazımsın filmi nerede çekildi konusu ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncu kadrosu Sen Alın Yazımsın filmi nerede çekildi konusu ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncu kadrosu

Aile Şerefi filmi nerede çekildi?

Aile Şerefi filmi İstanbul Eyüpsultan, Kadıköy ve Üsküdar’da çekildi. Çekimler için Kadıköy’ün birçok semtinde, Eyüpsultan ilçesine bağlı Kemerburgaz bölgesinde çekimler yapıldı. Çekimlerin büyük bölümü ise Üsküdar’a bağlı Altunizade, Bulgurlu ve Kısıklı semtlerinde yapıldı. Dokunaklı film izleyenleri ekran başına kilitliyor.

Aile Şerefi filmi hangi kanalda oynuyor?

Aile Şerefi filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 10 Temmuz Çarşamba günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında Yeşilçam hayranları ile buluşuyor. Yeşilçam’ın en meşhur filmleri arasında yer alan ve dev oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapım ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Yapım 1 saat 34 dakika betboss giriş sürüyor.

Sevgili Babam filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne hangi kanalda oyuncuları isimleri Sevgili Babam filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne hangi kanalda oyuncuları isimleri

Aile Şerefi filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim?

 • Münir Özkul - Rıza
 • Adile Naşit - Emine
 • Şevket Altuğ - Zihni
 • Mahmut Hekimoğlu - Selim
 • Mahmut Cevher - Hasan
 • Ayşen Gruda - Ayşe
 • Eriş Akman - Oktay
 • Itır Esen - Zeynep
 • Muhip Arcıman - Fehmi Bey
 • Ahmet Sezerel - Murat-Genç
 • Yücel Dağdeviren
 • Murat - Çocuk
 • Cengiz Nezir - Mustafa
 • Betül Aşçıoğlu - Alev

Yok Artık 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Yok Artık 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri