Onuru için yaşayan bir ailenin başına gelenlerin konu edildiği Aile Şerefi filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Aile Şerefi filminin çekildiği ev nerede, Aile Şerefi filmi nerede çekildi, Aile Şerefi filmi kaç yılında çekildi, Aile Şerefi filmi ne zaman çekildi, Aile Şerefi filmi hangi kanalda oynuyor, Aile Şerefi filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ortaya çıktı. Zengin-fakir, para-onur gibi dönem sinemasının vazgeçilmez karşıtlıkları üzerinden ilerleyen ve temasını bunlar üzerine kuran film, asıl gücünü ise oyunculuklardan ve birden fazla hikâyenin çok kısa bir süreye başarılı bir şekilde dağıtılmasından alıyor.

Aile Şerefi filminin oyuncu kadrosunda Münir Özkul, Adile Naşit, Şevket Altuğ, Mahmut Hekimoğlu, Mahmut Cevher, Ayşen Gruda, Eriş Akman, Itır Esen, Muhip Arcıman ve Ahmet Sezerel rol alıyor. Özellikle Münir Özkul’un oyunculuğu ile harikalar yarattığı film, diğer oyuncuların da başarılı performansları ile aktarmak istediği duyguyu aktarmakta bir hayli becerikli oluyor. Aile kavramının önemine vurgu yapan, şerefli bir yaşam temasına yönelik de bolca mesaj içeren film, derdini ismiyle de çok iyi özetliyor aslında. Aile Şerefi filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde colonybet yer alıyor.

Neşeli Günler filminin çekildiği ev nerede çekildi oyuncu kadrosu isimleri kaç yılında çekildi ne zaman? Neşeli Günler filminin çekildiği ev nerede çekildi oyuncu kadrosu isimleri kaç yılında çekildi ne zaman?

Aile Şerefi filmi kaç yılında çekildi ne zaman?

Aile Şerefi filmi 1976 yılında çekildi. Arzu Film tarafından dram türünde çekilen filmin senaryosunu Sadık Şendil, Suphi Tekniker ve Orhan Aksoy yazdı. Yapımcısı Nahit Ataman olan filmin yönetmen koltuğunda Orhan Aksoy oturuyor. 94 dakika süren filmin müziklerini Melih Kibar hazırladı. Rıza Bey’in küçük oğlunun bir araba tarafından ezilmesi ve oğlunun sakat kalmasıyla başlayan film, oğluna çarpan Oktay ismindeki, zengin bir fabrikatörün oğlunun, hayatlarına zorla girmeye çalışması ve ailenin üyelerini buna engel olmaya çalıştıkça, zarar görmeleri üzerine ilerliyor. Rıza Bey’in kızı Zeynep’e aşık olan ve onu elde etmek için uğraşan Oktay, babasının da gücüyle, yapabildiği, deneyebildiği her şeyi deniyor.

Bizim Aile filminin çekildiği ev nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncu kadrosu Bizim Aile filminin çekildiği ev nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncu kadrosu

Aile Şerefi filmi nerede çekildi?

Aile Şerefi filmi İstanbul’un Eyüpsultan, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde çekildi. Çekimlerin bir bölümü Kadıköy’de yapılırken, bir bölümü ise Eyüpsultan’ın Kemerburgaz bölgesinde yapıldı. Ayrıca Üsküdar, Altunizade, Kısıklı ve Bulgurlu semtlerinde de çekimler gerçekleşti.

Gülen Gözler filmi nerede çekildi hangi evde çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları kim? Gülen Gözler filmi nerede çekildi hangi evde çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları kim?

Aile Şerefi filminin çekildiği ev nerede?

Aile Şerefi filminin çekildiği ev İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Altunizade semtindedir. Altunizade semti Kısıklı Caddesi üzerinde bulunan colonybet giriş ve Kedili Köşk olarak bilinen köşkte çekimler gerçekleşmiştir.

Hababam Sınıfı oyuncuları kimler isimleri ne nerede çekildi ne zaman yönetmeni kim? Hababam Sınıfı oyuncuları kimler isimleri ne nerede çekildi ne zaman yönetmeni kim?

Aile Şerefi filmi hangi kanalda oynuyor?

Aile Şerefi filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 22 Nisan Cumartesi akşamı saat 23.30’da Show TV ekranlarında yayınlanacak. Filmde, at arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan Rıza'nın beş çocuğu vardır. Evli olan kızı da, eşiyle eve taşınınca geçinmeleri biraz daha zorlaşır. Bu arada küçük oğluna araba çarpar, bu da bütün aileyi sarsar. Zengin bir ailenin çocuğu olan Oktay (küçük oğluna çarpan arabanın sahibi) Rıza'nın kızını kaçırır ve tüm aile birleşip her şeye karşı koymaya karar verirler.

Namuslu filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda Namuslu filmi oyuncuları isimleri Namuslu filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda Namuslu filmi oyuncuları isimleri

Aile Şerefi filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim?

 • Münir Özkul - Rıza
 • Adile Naşit - Emine
 • Şevket Altuğ - Zihni
 • Mahmut Hekimoğlu - Selim
 • Mahmut Cevher - Hasan
 • Ayşen Gruda - Ayşe
 • Eriş Akman - Oktay
 • Itır Esen - Zeynep
 • Muhip Arcıman - Fehmi Bey
 • Ahmet Sezerel - Murat-Genç
 • Yücel Dağdeviren
 • Murat - Çocuk
 • Cengiz Nezir - Mustafa
 • Betül Aşçıoğlu - Alev

Postacı filmi nerede çekildi hangi semtte ne zaman çekildi kaç yılında hangi kanalda oynuyor? Postacı filmi nerede çekildi hangi semtte ne zaman çekildi kaç yılında hangi kanalda oynuyor?