Yönetmen Selçuk Aydemir ile komedi ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir'i yeniden bir araya getiren Ailecek Şaşkınız filmi, babasının şirketinin başına geçerek CEO'luk görevini üstlenen Ferhat ve onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan'ın hikâyesini ekranlara getiriyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılmaya devam ediyor. Ailecek Şaşkınız filmi nerede çekildi, Ailecek Şaşkınız filmi hangi kanalda oynuyor, Ailecek Şaşkınız filmi ne zaman çekildi, Ailecek Şaşkınız filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Çağlar Ertuğrul, Bihter Özdemir Dinçel, Güven Murat Akpınar, Mustafa Alabora ve Ayda Aksel rol alıyor.

Ailecek Şaşkınız filminde, babasının şirketinin başına geçen Ferhat şımarık bir adamdır. Hala çocuksu yapısıyla dikkat çeken Ferhat'ın sağ kolu ise onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan'dır. İkili çalışanlarına pek de nazik davranmamaktadır. Günün birinde şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri bir restoranda, restoran sahibiyle dostluk kurarlar. Restoran sahibinin kızı Elif'e gönlünü kaptıran Ferhat, deliler gibi aşık olur. Ancak Elif narin ve saf bir genç kız değildir. Özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası, Ferhat'ı bir hayli zorlayacaktır. Ailecek Şaşkınız filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, oyuncuları isimleri, gişe hasılat bilgileri, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde orginbet yer alıyor.

Recep İvedik 2 filmi çekildiği otel nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi? Recep İvedik 2 filmi çekildiği otel nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi?

Ailecek Şaşkınız filmi ne zaman çekildi?

Ailecek Şaşkınız filmi 2018 yılında çekildi. Eğlenceli film 2 Mart 2018 tarihinde sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Selçuk Aydemir oturuyor. Yapımcıları Murat Cemcir ve Necati Kocabay olan film 23 hafta vizyonda kaldı. 4 milyon 34 bin 858 kişi tarafından sinemalarda izlenen film, toplam 44 milyon 688 bin 478 TL gişe hasılatı elde etti.

Ailecek Şaşkınız filmi nerede çekildi?

Ailecek Şaşkınız filmi Bursa’da çekildi. Filmin ana çekimleri için Bursa’nın Mudanya ve Nilüfer ilçelerinde çekim setleri kurularak çekimler yapıldı. Ayrıca Yalova’da da bazı çekimler yapıldı. Mudanya ilçesine bağlı olan Tirelye’de ve Nilüfer ilçelerinde çekimler yapılıştır. Yapımcılığını TR 40 33'ün üstlendiği, dağıtımını Mars Dağıtım'ın yaptığı film izleyenlere eğlenceli anlar yaşatıyor.

Ailecek Şaşkınız filmi hangi kanalda oynuyor?

Ailecek Şaşkınız filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 7 Haziran Çarşamba günü saat 21.45 ve aynı günün gecesi saat 01.45’te Show TV ekranlarında yayınlanacak. Filmde, babasının şirketini yöneten çocuksu bir adam, hırsızlık mağduru oluyor ve olayı araştıran polise gönlünü kaptırıyor. Ancak hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Film 1 saat 53 dakika orginbet giriş sürüyor.

Hababam Sınıfı filminin çekildiği okul nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi? Hababam Sınıfı filminin çekildiği okul nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi?

Ailecek Şaşkınız filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Ahmet Kural - Ferhat
 • Murat Cemcir - Gökhan
 • Saadet Işıl Aksoy - Elif
 • Cengiz Bozkurt - Muzaffer
 • Günay Karacaoğlu - Serap
 • Çağlar Ertuğrul - Doktor Onay
 • Bihter Özdemir Dinçel - Betül
 • Güven Murat Akpınar - Emre
 • Mustafa Alabora - Zeki
 • Ayda Aksel - Gamze
 • Serhat Özcan - Polis Hikmet
 • Nebil Sayın - Ömer
 • Cemil Şahin - Hırsız
 • Yılmaz Gruda - Rıza Bey

Aykut Enişte 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Aykut Enişte 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu