ALC Filo araç kiralama, Türkiye’de şubeleşme yatırımlarına 2022 yılının 3. çeyreğinde hızla devam ediyor. İzmir Araç Kiralama ofisinin ardından Manisa Araç Kiralama ofisi ile şube sayısını artıran araç kiralama markası ALC Filo, yurt geneline yayılmayı planlıyor.

MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN GÜVENİ VE KONFORU İLKE EDİNİYORUZ

ALC Filo Manisa Araç Kiralama şubesi açılışında açıklamalarda bulunan ALC Group yönetim kurulu başkanı Alican Toraman, “25 yıllık araç kiralama sektöründeki deneyimimizi İzmir’de kurduğumuz ALC Filo markasıyla taçlandırıyoruz. Müşteri memnuniyetini ve konforunu ilke ediniyoruz. Müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmesi için tüm kolaylıkları sağlamayı hedefliyoruz. 2010 yılında ALC Group olarak ALC Filo markası altında girmiş olduğumuz araç kiralama sektöründe hızla büyümemizin temel kaynağı bu vizyondur. 2021 yılına göre araç filomuzu ve ciromuzu 2 katına çıkardık. Hedeflerimizi daha da büyütmek, kurumsal kimliğimizden ödün vermeden hedefe ulaşmak için yatırımlarımızı artırmayı düşünüyoruz. Hedefimiz ALC Filo markasını tüm Türkiye’ye yaymak. Hizmet teşkilatımıza ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden gece gündüz çalışan ALC Filo ailesine teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE’DE ARAÇ KİRALAMA ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRİYORUZ

ALC Filo’da araç kiralamak isteyenler online kiralama hizmeti dışında “TEKLİF AL” seçeneğini müşteriye sunarak standardın dışında kuruma ve kişiye özel olarak kendi araç kiralama paketini oluşturabiliyor. Bu çerçevede isteyen sıfır kilometre araç kiralayabiliyor, kilometre sınırını değiştirebiliyor, özel kasko paketlerinden faydalanabiliyor. Böylece a en iyi fiyat performans paketi oluşturarak kişiye özel araç kiralama çözümlerinden faydalanmış oluyor.

EN BÜYÜK GÜVENCEMİZ TECRÜBEMİZ

Çağdaş işletim ve yönetim yaklaşımları doğrultusunda hizmet kalitelerini sürekli iyileştirmek için çalıştıklarını ifade eden ALC Group Yönetim Kurulu Başkanı Alican Toraman, şirketin ekonomik gücünü artıracak, mali ve insan kaynaklarını en etkin ve verimli kullanmak, sürekli gelişen ve değişen iş dünyasında daha da etkin olmak ve geleceğe hazırlanmak için araştırma ve planlamalara büyük önem ve ağırlık verdiklerini bildirdi. Şirketin her kademesindeki personelin sahip olduğu bilgi birikimi ve ileri teknoloji deneyimi ve özellikle proje yönetimi konusundaki tecrübelerinin gelecek açısından en büyük güvenceleri olduğunu da dile getiren Toraman, “Diğer taraftan sahip olduğumuz makine-ekipman ve teçhizat en ileri teknolojinin kullanılarak yüksek kalitede iş üretilmesi açısından büyük bir avantaj sağlıyor” diye konuştu.

İzmir Çocuk Tiyatroları Şenliği 2023 Festivali başlıyor İzmir Çocuk Tiyatroları Şenliği 2023 Festivali başlıyor