Allah Yazdıysa Bozsun filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları haberimizde yer alıyor. Allah Yazdıysa Bozsun filmi nerede çekildi, Allah Yazdıysa Bozsun filmi ne zaman çekildi, Allah Yazdıysa Bozsun filmi hangi kanalda oynuyor, Allah Yazdıysa Bozsun filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Irmak rolünde Gonca Vuslateri, Burak rolünde Burak Yamantürk ve Eliz rolünde Öznur Serçeler yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Köksal Engür, Emre Dinler, Pelin Öztekin, Merve Sarıtaş ve Nurseli İdiz rol alıyor.

Allah Yazdıysa Bozsun filminde Irmak, aşkta yüzü gülmeden 30'lu yaşlarına gelen genç bir kadındır. Onun hayatı, ilk defa kaldığı bir evde yastığının altına anahtar koymasıyla bambaşka bir hal alır. Rüyasında en yakın arkadaşı olan Eliz'in nişanlısı Burak ile evlendiğini gören Irmak, bu korkunç rüyayı aklından çıkarmaya çalışır. Ancak rüyada gördüklerinin akabinde Irmak kendisini beklenmedik durumların içinde bulur. Allah Yazdıysa Bozsun filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi semtte çekildi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim, gişe hasılat bilgileri, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde virabet yer alıyor.

Sucu Kamil filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Sucu Kamil filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Allah Yazdıysa Bozsun filmi ne zaman çekildi?

Allah Yazdıysa Bozsun filmi 2022 yılında çekildi. 13 Mayıs 2022 tarihinde vizyona giren film 4 hafta vizyonda kaldı. 13 bin 373 kişi tarafından sinemalarda izlenen yapım, 434 bin 917 TL gişe hasılatı elde etti. 1 saat 45 dakika süren, komedi ve romantik türlerinde çekilen filmin yönetmen koltuğunda Barış Yöş oturuyor.

Allah Yazdıysa Bozsun filmi konusu ne?

Allah Yazdıysa Bozsun filmi, aşkı ıskalayarak 30'lu yaşlarına gelen Irmak'ın, en yakın arkadaşı Eliz'in nişanının akabinde başından geçen olayları konu ediniyor. Arkadaşının nişanlısı ile evlendiğini gördüğü rüyadan etkilenen Irmak, duygularını bastırmaya ve damat adayından köşe bucak kaçmaya çalışsa da onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi hangi ilde çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi? Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi hangi ilde çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi?

Allah Yazdıysa Bozsun filmi nerede çekildi?

Allah Yazdıysa Bozsun filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlanmıştır. Filmin senaryosunu Gökçe Tezdoğan ve Gökhan Yıldız yazdı. Lara 1 Film Yapım tarafından çekilen filmin müziklerine Barış Aryay imza attı.

Allah Yazdıysa Bozsun filmi hangi kanalda oynuyor?

Allah Yazdıysa Bozsun filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 18 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de ve film bittikten hemen sonra tekrar 22.15’te Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Film, rüyasında arkadaşının nişanlısıyla evlendiğini gören genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Kanal D ekranlarında sevilen filmler yayınlanmaya virabet giriş devam ediyor.

Aile Hükümeti filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Aile Hükümeti filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Allah Yazdıysa Bozsun filmi oyuncuları isimleri

  • Gonca Vuslateri - Irmak
  • Burak Yamantürk - Burak
  • Öznur Serçeler - Eliz
  • Köksal Engür
  • Emre Dinler
  • Pelin Öztekin
  • Merve Sarıtaş
  • Nurseli İdiz

Bir Baba Hindu filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Bir Baba Hindu filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri