Oyuncu Alp Navruz’un yaşamına dair detaylar araştırılıyor. Alp Navruz aslen nereli, Alp Navruz boyu kaç, Alp Navruz burcu ne, Alp Navruz oynadığı tv dizileri filmleri nedir sorularının yanıtları merak ediliyor. Tam adı Seyit Alp Navruz olan ve 15 Ocak 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncunun küçük yaşlarda yazı yazma merakı başladı ve öykülerin yanı sıra şiirler de kaleme aldı. İlköğretim ve lise eğitiminin ardından Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olan ve aynı zamanda Türkçe Eğitimi alanında yüksek lisans yapan oyuncu, birçok oyuncu koçu ile çalışarak oyunculuk eğitimleri aldı.

Alp Navruz, oyunculuk ve kamera önü teknik eğitimlerinin ardından bir klasik spor markasının reklam yüzü oldu. Oyunculuğa, eğitim hayatı sürerken başlayan ve ilk profesyonel oyunculuk deneyimini Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile 2016 yılında yaşayan Alp Navruz, ilerleyen dönemlerde Arkadaşlar İyidir ve Kertenkele dizilerinde de canlandırdığı karakterler ile oyunculuk kariyerini sürdürdü. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile ise geniş kitleler tarafından tanındı. Oyuncu Alp Navruz kimdir nereli, memleketi, boy kilosu, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde fenomenbet yer alıyor.

Alp Navruz aslen nereli?

Alp Navruz aslen Sivaslıdır. İstanbul’da doğup büyüyen ve yaşamını İstanbul’da sürdüren genç oyuncu, Şule ile Vitrindekiler adlı programda aslen Sivaslı olduğunu dile getirmiştir. Alp Navruz’un bir kız ve bir erkek kardeşi olduğu biliniyor. Altan Erkekli ve Cihan Ünal gibi ünlü ve usta isimlerden oyunculuk dersleri de alan Alp Navruz, oyunculuğunun yanı sıra modellik de yapmıştır. Yüzme ve okçuluk sporları ile de ilgilenen oyuncu, şiir ve öykü yazmaya devam ediyor.

Ayça Bingöl aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne Ayça Bingöl oynadığı diziler filmler Ayça Bingöl aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne Ayça Bingöl oynadığı diziler filmler

Alp Navruz boyu kaç?

Oyuncu Alp Navruz’un boyu 1,83 cm’dir. Oyunculuk kariyerinde birçok ödül kazanan oyuncu fenomenbet giriş, Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncusu Ödülünü farklı ödül törenlerinde kazanmıştır.

Alp Navruz burcu ne?

15 Ocak doğumlu olan oyuncu Alp Navruz'un burcu Oğlaktır. Zümrüdüanka ve Ada Masalı dizileri ile de çok konuşulan genç oyuncu Alp Navruz, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yürek Çıkmazı dizisinde Halil Tekin karakterine hayat vermeye devam etmektedir.

Öykü Gürman aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri ve filmleri Öykü Gürman aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri ve filmleri

Alp Navruz oynadığı tv dizileri filmleri

  • 2016 - Ceberrut - Mert
  • 2016 - Aşk Laftan Anlamaz - Cenk
  • 2016 - Arkadaşlar İyidir - Berke
  • 2016 - Kertenkele - Tankut
  • 2017 - Fazilet Hanım ve Kızları - Sinan Egemen
  • 2018 - Elimi Bırakma - Cenk Çelen
  • 2020 - Zümrüdüanka - Serhat Demirkan
  • 2021 - Menajerimi Ara - Kendisi
  • 2021 - Ada Masalı - Poyraz Ali Özgür
  • 2022 - Yürek Çıkmazı - Halil Tekin