Oyuncu Alperen Duymaz’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Alperen Duymaz aslen nereli, Alperen Duymaz boyu kaç, Alperen Duymaz burcu ne, Alperen Duymaz sevgilisi kim, Alperen Duymaz oynadığı filmleri ve tv dizileri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Henüz lise yıllarındayken müzik ve modellikle ilgilenen genç isim, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezundur.

2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile oyunculuk yapmaya başlamıştır. İlk başrolünü Acı Aşk dizisinde oynamıştır. Asıl tanınırlığını ise 2016 – 2017 arasında yayınlanan Bodrum Masalı dizisiyle yapmıştır. Alperen Duymaz kimdir nerelidir, eşi nereli, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde betmavera yer alıyor.

Alperen Duymaz aslen nereli?

Alperen Duymaz aslen Ankaralıdır. Lise öğrencisiyken gelen mankenlik teklifiyle Ankara’da modellik yapmaya başlamıştır. Pek çok reklam filminde de rol almıştır. 2018 yılında ilk sinema filmi olan Direniş Karatay’da Kutay karakterine hayat vermiştir. Alperen Duymaz, şimdilerde FOX TV kanalında ekranlara gelen EGO dizisinde oynamaktadır. Ego dizisi 2014 yapımı Güney Kore dizisi olan Temptation'dan dizisinden uyarlanmıştır. Ego dizisi oyuncu kadrosunda ayrıca Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen ve Rüya Helin Demirbulut yer almaktadır.

Melisa Aslı Pamuk aslen nereli burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Melisa Aslı Pamuk aslen nereli burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Alperen Duymaz boyu kaç?

Alperen Duymaz'ın boyu 1,83 cm’dir. Alperen Duymaz 74 kilogramdır. 2015 yılından beri aralıksız devam ettiği kariyerinde Çukur, Çarpışma ve Zemheri ile Son Yaz dizilerindeki rolleriyle tanınmıştır ve büyük bir hayran kitlesi tarafından yakından takip edilmeye betmavera giriş devam ediyor.

Alperen Duymaz burcu ne?

Alperen Duymaz'ın burcu Akrep'tir. Alperen Duymaz 3 Kasım 1992 tarihinde doğmuştur. Son Yaz dizisindeki karakteri Akgün Gökalp Taşkın çok sevilmiştir. Son Yaz dizisinde Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Funda Eryiğit ve Birce Akalay ile birlikte başrol oynamıştır.

Alperen Duymaz sevgilisi kim?

Alperen Duymaz evlidir. 2020 yılında evlenen Alperen Duymaz’ın eşi Kübra Kelkit’tir. Kübra Kelkit devlet memurluğu yapan bir öğretmendir.

Ego dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman oyuncuları Ego dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman oyuncuları

Alperen Duymaz oynadığı filmleri ve tv dizileri

  • 2015 - Tatlı Küçük Yalancılar - Cesur
  • 2015-2016 - Acı Aşk - Ali Köklükaya
  • 2016-2017 - Bodrum Masalı - Ateş Ergüven
  • 2018 - Çukur - Emrah Amir/Emrah Alp Kent
  • 2018 - Direniş Karatay - Kutay (film)
  • 2018-2019 - Çarpışma - Kerem Korkmaz
  • 2020 - Zemheri - Ayaz Korkmaz
  • 2021 - Son Yaz - Akgün Gökalp Taşkın
  • 2022 - Erkek Severse - Kenan Acarsoy
  • 2023- EGO - Erhan Yıldırım

Selma Ergeç aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne Selma Ergeç oynadığı tv dizileri filmleri Selma Ergeç aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne Selma Ergeç oynadığı tv dizileri filmleri