Aman Karım Duymasın filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Yeşilçam sinemasının eğlenceli yapımlarından olan Aman Karım Duymasın filminin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Aman Karım Duymasın filmi nerede çekildi, Aman Karım Duymasın filmi hangi köşkte çekildi, Aman Karım Duymasın filmi kaç yılında çekildi, Aman Karım Duymasın filmi hangi kanalda oynuyor, Aman Karım Duymasın filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini İlhan rolü ile Ediz Hun, Şükran rolü ile Necla Nazır, Nurten rolü ile Nevra Serezli ve Şemsi rolü ile Feridun Karakaya paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Turgut Boralı, Salih Güney, Defne Toppare, Şemsi İnkaya, Gülten Kaya, Reha Yurdakul ve Mürüvvet Sim rol alıyor.

Aman Karım Duymasın filminde, Şemsi her gün işten eve gidip gelen, karısına sadık, sıradan bir dişçidir. Arkadaşı İlhan ise her gece başka bir kadınla birlikte olan, tembel biridir. Bir gece İlhan’ın ısrarlarına daha fazla dayanamayan Şemsi, birkaç kadeh içki içmek için gece kulübüne gider. Burada Şükran ile tanışır. Kontrolünü kaybeden Şemsi, sabah kendisini odasında uyurken bulur. Üstelik Şükran da yanındadır. Şemsi, karısı Nurten’e görünmeden Şükran’ı evden çıkarmaya çalışırken Amerika’dan amcası Selami gelir. Bir hafta sonra beklenen Selami Amca, Şemsi ve karısını beğenirse tüm mirasını onlara bırakacaktır. Selami Amca, Şükran’ı Şemsi’nin yanında görünce gelini zanneder. Gerçek karısının gelmesiyle olaylar daha da karışacak, çözmeye çalıştıkça iyice içinden çıkılmaz bir hâle gelecektir. Aman Karım Duymasın filminin çekildiği köşk nerede çekilmiştir, hangi köşkte çekildi, ne zaman çekildi, konusu ne, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde padisahbet yer alıyor.

Hiçbir Gece filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Hiçbir Gece filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Aman Karım Duymasın filmi kaç yılında çekildi?

Aman Karım Duymasın filmi 1976 yılında çekildi. Film aynı yıl gösterime girdi. Günümüzde farklı kanallarda yayınlanmaya devam ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Dinler oturuyor. Yapımcısı Şahan Haki olan filmin senaryosunu Bülent Oran yazdı. Dram ve komedi türlerinde çekilen film 86 dakika sürüyor.

Aman Karım Duymasın filmi nerede çekildi?

Aman Karım Duymasın filmi İstanbul’un Bakırköy ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Bakırköy’ün Yeşilköy semtinde yapıldı. Filmin çekimleri için ayrıca Taksim Meydanı’nda, Galata Kulesi’nde ve Boğaz Köprüsü’nde de çekim setleri kurulmuştur ve filmin bazı sahneleri burada çekilmiştir.

Bir Ana Bir Kız nerede çekildi hangi semtte kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Bir Ana Bir Kız nerede çekildi hangi semtte kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Aman Karım Duymasın filmi hangi köşkte çekildi?

Aman Karım Duymasın filmi İstanbul Bakırköy ilçesi Yeşilköy semtinde bulunan Simenoğlu Köşkte çekildi. Yeşilçam’ın birçok efsane filmine ev sahipliği yapan Simenoğlu Köşkü’nde ayrıca Neşeli Günler filmi, Şabanoğlu Şaban ve Tosun Paşa filmleri gibi efsane filmler çekilmiştir. Yeşilköy Mahallesi’nde bulunan köşk, özellikle 70’li yıllarda çok sayıda filmin ana çekim yeri olmuştur.

Aman Karım Duymasın filmi hangi kanalda oynuyor?

Aman Karım Duymasın filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 19 Ağustos Cumartesi günü saat 15.00’te ve aynı günün gecesi saat 23.00’te 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Melek Film tarafından çekilen yapım, Yeni Stüdyo tarafından renklendirilmiş ve seslendirilmiştir. Filmde Ediz Hun’u Toron Karacaoğlu, Necla Nazır’ı Gülen Kıpçak seslendirmiştir. Film, dişçi olan Şemsi’nin başına gelen komik olayları anlatıyor. Biri bekar ve diğeri evli olan iki doktor arkadaşın güldürüsü padisahbet giriş ekranlara geliyor.

Kalbimdeki Acı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda? Kalbimdeki Acı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda?

Aman Karım Duymasın filmi oyuncuları isimleri

 • Ediz Hun (İlhan)
 • Necla Nazır (Şükran)
 • Nevra Serezli (Nurten)
 • Feridun Karakaya (Şemsi)
 • Turgut Boralı (Selami)
 • Salih Güney (Fikret)
 • Defne Toppare
 • Şemsi İnkaya
 • Gülten Kaya (Hizmetçi Kız)
 • Mürüvvet Sim (Konaktaki Kadın)
 • Necdet Mahfi Ayral (Konaktaki Adam)

Aman Karım Duymasın filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Tuncay Özinel (Latif), Reha Yurdakul, Reşit Çıldam, Kamer Sadık, Hamit Haskabal, Cevat Kurtuluş ve Asuman Arsan.

Derdim Dünyadan Büyük filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Derdim Dünyadan Büyük filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?