Anka filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Anka filmi nerede çekildi, Anka filmi ne zaman çekildi, Anka filmi hangi kanalda oynuyor, Anka filmi oyuncuları isimleri nedir, Anka filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Murat rolü ile Ozan Akbaba, Zümrüt rolü ile Deniz Işın, Tarık rolü ile Uğur Uzunel, Bulut rolü ile Engin Hepileri ve Salih rolü ile Serdar Orçin yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Ali Savaşçı, Kemal Zeydan, Taner Rumeli, Sinan Demirer, Ezgi Tombul, Ali Yoğurtçuoğlu, Kerim Urun ve Atilla Şendil rol alıyor. Filmde, Murat henüz çocukken ailesini trafik kazasında kaybeder. O günden beri hayata tutunmak konusunda gönülsüz olan Murat'ın hayatındaki en büyük destek yakın arkadaşı Tarık, sevdiği kadın Zümrüt ve onu büyüten Ejder babası olur. Ancak işinden kovulması ve parasız kalması onu iyice karamsarlığa sürükler. Murat'ın hayatına devam etmesi için kaza gününe dair ne varsa tam olarak yaşaması gerektiğine inanan Ejder, Murat'a kaza yapılan arabayı gösterir ve onu artık bu halde görmek istemediğini söyleyerek bir karar vermesini ister. Yaşananlardan sonra bir süre ortadan kaybolan Murat, geri döndüğünde hayatına yeniden başlamak için harekete geçer. Anka filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, gişe hasılat bilgileri nedir, oyuncu kadrosu karakterleri, hikayesi, hangi kanalda oynuyor, arabaları sorularının yanıtları haberimizde bcgame yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hızlı ve Öfkeli 8 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Anka filmi ne zaman çekildi?

Anka filmi 2021 yılında çekildi. 130 dakika süren film 28 Ocak 2022 tarihinde vizyona girdi. Vizyonda 4 hafta kalan film 131.350 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 2.181.897 TL gişe hasılatı elde etti. Filmde, geçmişindeki bir trajediyi atlatamayan yetenekli bir sürücü, tehlikeli sokak yarışlarında kendini ispatlarken bir yandan da kişisel travmasıyla mücadele ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda Süleyman Mert Özdemir oturuyor. Filmin senaryosunu ise Ozan Akbaba ve Cankat Vatanandıran yazdı.

Anka filmi konusu ne?

Anka filmi, elindekileri ve ailesini kaybetmiş olup karamsarlık içinde bulunan, kardeşlerinin yerine koyduğu arkadaşlarının ve babasının yerine koyduğu insanın yardımıyla eski güzel günlerine dönme arzusundaki Murat'ın hikayesidir. Ancak Murat bu arzusuna ulaşırken çok acı çeker ve buhranlı bir yoldan geçer. Bu yolun sonunda, ailesini kaybettiği araç ile büyük bir otomobil yarışını kazanır.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri ne zaman nerede çekildi? Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri ne zaman nerede çekildi?

Anka filmi nerede çekildi?

Anka filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Aksiyon sahnelerinin bir bölümü Virtual Production stüdyosu olan MGX Studio'da yapıldı. 2021 yılı Temmuz ayında başlanan çekimler, Eylül ayında tamamlandı. Anka filmi, çocukluğunda ailesini bir kaza sonucu kaybeden Murat'ın, yıllar içerisinde bir yandan bu travmasıyla mücadele ederken bir yandan araba yarışlarında ismini duyurmasını konu ediniyor.

Anka filmi hangi kanalda oynuyor?

Anka filmi ATV kanalında oynuyor. Film 27 Ağustos Pazar günü saat 20.00’de ATV ekranlarında sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. Yapımcısı Müşvik Guluzade olan filmin müziklerini Saki Çimen hazırladı. MGX Film tarafından aksiyon ve dram türlerinde çekilen film CGV Mars Dağıtım tarafından dağıtıldı. İstanbul’da çekilen filmin yapım aşaması Azerbaycan’da tamamlandı. Film 2 saat 10 dakika bcgame giriş sürüyor.

Senin Hikayen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi? Senin Hikayen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi?

Anka filmi oyuncuları isimleri

 • Ozan Akbaba - Murat
 • Deniz Işın - Zümrüt
 • Uğur Uzunel - Tarık
 • Engin Hepileri - Bulut
 • Serdar Orçin - Salih
 • Taner Rumeli - Murat'ın babası
 • Atilla Şendil - Ejder (Zümrüt'ün babası)
 • Ali Savaşçı
 • Kemal Zeydan
 • Sinan Demirer
 • Ezgi Tombul
 • Ali Yoğurtçuoğlu
 • Kerim Urun

Yeşil Yol filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi oyuncu kadrosu Yeşil Yol filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi oyuncu kadrosu