Televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak olan Annem filminin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Annem filmi nerede çekildi, Annem filmi ne zaman çekildi, Annem filmi hangi kanalda oynuyor, Annem filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Annem filminde, üniversite için ailesini bırakıp İstanbul’a giden Nazlı’nın, yaşadıkları sonucu sevmediği kasabasına dönüşünü ve annesi ile arasındaki güçlü bağı ekranlara geliyor.

Annem filminin oyuncu kadrosunda Sumru Yavrucuk, Özge Gürel, Sercan Badur, Tuna Orhan, Itır Esen, Fatma Toptaş, Fülya Özcan, Tuğçe Karabayır ve Zuhal Acar rol alıyor. Yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan’ın oturduğu, yapımcısı İlkem Şahin olan filmin senaryosunu Ayşe Balıbey Tanıl, Evren Erdoğan ve Bener Karaçor yazdı. Filmin müziklerini ise usta müzisyen Candan Erçetin ve Uğur Ateş hazırladı. Hann Medya tarafından dram türünde çekilen film 110 dakika kokobets sürüyor.

Dram yüklü Annem filminde, evladı için imkansızlıkları mümkün hale getiren fedakâr bir anne ile annesinden utanan ve bir an önce kurtulmak isteyen genç bir kız var. Üniversite ile başlayan yolculuğu Nazlı’yı büyüdüğü köyden uzaklaştırıyor. Fakat yıllar sonra doğduğu köye, annesine geri dönmek istiyor. Annem filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Annem filmi ne zaman çekildi?

Annem filmi 2019 yılında çekildi. Dram filmi 20 Eylül 2019 tarihinde sinemalarda vizyona girerek beyazperdede sinemaseverler ile buluştu. 10 hafta boyunca vizyonda kalan film toplam 189 bin 459 kişi tarafından sinemalarda izlendi. Film toplam 2 milyon 708 bin 618 TL hasılat elde etti. Film günümüzde televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşmaya kokobets giriş devam ediyor.

Annem filmi nerede çekildi?

Annem filmi İstanbul ve Kırklareli’nde çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü İstanbul’da yapılırken, kalan çekimler ise Kırklareli’nin merkezine bağlı Armağan Köyü’nde yapıldı. Kırklareli Armağan Köyü’nde ve çevresinde çekim setleri kurularak Annem filminin çekimleri tamamlandı.

Annem filmi hangi kanalda oynuyor?

Annem filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 16 Şubat Perşembe günü saat 20.00’de ve aynı gün 23.45’te Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Film, bir anne ile kızının dram dolu hikayesini konu ediyor.

Annem filmi oyuncuları isimleri

  • Sumru Yavrucuk
  • Özge Gürel
  • Sercan Badur
  • Tuna Orhan
  • Itır Esen
  • Fatma Toptaş
  • Fülya Özcan
  • Tuğçe Karabayır
  • Zuhal Acar