Aquaman filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Aquaman filmi nerede çekildi, Aquaman filmi hangi kanalda oynuyor, Aquaman filmi gişe hasılat bilgileri, Aquaman filmi ne zaman çekildi, Aquaman filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Arthur Curry / Aquaman rolünde Jason Momoa, Mera rolünde Amber Heard, Orm / Ocean Master rolünde Patrick Wilson, Nuidis Vulko rolünde Willem Dafoe, David Hyde / Black Manta  rolünde Yahya Abdul-Mateen II ve Temuera Morrison, Dolph Lundgren, Nicole Kidman, Ludi Lin ve Michael Beach yer alıyor.

Aquaman filminde Arthur Curry kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman'in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir. Yoksa kendi hayatının yanı sıra sevdiği kişiler de büyük bir tehlikeyle yüz yüze gelmek zorunda kalacaktır. Aquaman filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, hangi kanalda oynuyor, gişe hasılat bilgileri, kaç kişi izledi, ne kadar izlendi, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde ozanbet yer alıyor.

Kong Kafatası Adası nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu Kong Kafatası Adası nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu

Aquaman filmi ne zaman çekildi?

Aquaman filmi 2018 yılında çekildi. 21 Aralık 2018 tarihinde vizyona giren film 160 milyon dolar bütçe ile çekildi ve 1 milyar 149 milyon gişe hasılatı elde etti. 143 dakika süren film ülkemizde de vizyona girdi ve 10 hafta vizyonda kaldı. 1.100.819 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 17.398.996 TL gişe hasılatı kazandı. DC Comics’in aynı adlı karakterinden uyarlanan ve Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılan süper kahraman filmidir.

Aquaman filmi konusu ne?

Aquaman filminde, Atlantis kraliçesi Atlanna ile bir deniz feneri bekçisinin oğlu olan Arthur Curry, hakkı olan krallıkta hiçbir hak iddia etmeden yer yüzündeki hayatını sürdürmektedir. Atlantis'ten gelen Mera, onu denizler altındaki ülkeye gelip krallığı alması için ikna etmeye çalışır. Nitekim aynı anneden doğmuş kardeşi Orm suyun üzerindeki dünyaya savaş açmaya karar vermiştir. Bu savaşı durdurabilecek tek kişi Aquaman'dir.

Hızlı ve Öfkeli 6 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hızlı ve Öfkeli 6 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Aquaman filmi nerede çekildi?

Aquaman filmi Avustralya, Kanada, Fas ve İtalya’da çekildi. Çekimlerin büyük bölümü Avustralya Queensland’da yapılırken, İtalya’nın Sicilya Adasında ve Kanada ile Fas’ın Merzouga bölgesinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Çekimler 2 Mayıs 2017 - 21 Ekim 2017 tarihleri arasında yapıldı. James Wan tarafından yönetilen filmin senaryosunu Will Beall yazdı. Yapımcısı Peter Safran olan filmin Aquaman ve Kayıp Krallık adında devam filmi de çekilmiştir.

Aquaman filmi hangi kanalda oynuyor?

Aquaman filmi ATV kanalında oynuyor. Film 24 Mayıs Cuma günü saat 20.00’de ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. DC Films,The Safran Company ve RatPac Entertainment tarafından çekilen yapım Warner Bros. Pictures tarafından dağıtıldı. 7 denizin su altındaki muazzam büyüklükte ve büyüleyici manzaralara sahip dünyasında geçen aksiyon dolu bir macera olan Aquaman filmi ATV ekranlarında izleyicilerin beğenisine ozanbet giriş sunuluyor.

Cehennem Silahı 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Cehennem Silahı 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Aquaman filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Jason Momoa - Arthur Curry / Aquaman
  • Amber Heard - Mera
  • Patrick Wilson - Orm / Ocean Master
  • Willem Dafoe - Nuidis Vulko
  • Yahya Abdul-Mateen II - David Hyde / Black Manta
  • Temuera Morrison - Thomas Curry
  • Dolph Lundgren - Nereus
  • Nicole Kidman - Atlanna
  • Ludi Lin - Murk
  • Michael Beach - Jesse Kane

Banka İşi filmi nerede çekildi konusu ne hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi gişe hasılat Banka İşi filmi nerede çekildi konusu ne hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi gişe hasılat