Arel Bakım Danışmanlık firması Aydın ve İzmir başta olmak üzere, Ege Bölgesinde, İstanbul, Ankara ve tüm Türkiye'de verdiği hizmetler ile ailelerin ve firmaların yanında oluyor. Evde çocuk bakıcılığı hizmetinden hasta ve yaşlı bakıcılığına, yatılı aile hizmeti ve evde yardımcı hizmetinden özel hemşirelik ve ev öğretmenliği hizmetine, ev temizliği hizmetinden aşçı ve garson kiralamaya, ofis ve büro personeli ihtiyacından fizyoterapist hizmetlerine, en doğru hizmet en güvenli şekilde sağlanıyor.

Arel Bakım Danışmanlık firması Aydın, İzmir ve Ege Bölgesi ile İstanbul, Ankara ve tüm Türkiye'de bakıcı arayanlara, yetkin kadrosu ve geniş network ağı ile hizmet sunuyor. Profesyonel hizmet veren firma, verdiği danışmanlık ile her aşamada aldığınız hizmetin kalitesini denetliyor. Sizden gelen talepler doğrultusunda, ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru kişi ile çalışmanızı sağlıyor. Her süreçte sağladığı istihdam danışmanlığı ile tüm sorunlarınızı tek elden çözmeye çalışarak her zaman yanınızda ve hep yakınınızda oluyor.

Arel Bakım Danışmanlık ailelerin ilk tercihi

Arel Bakım Danışmanlık firması insan sağlığı ve memnuniyeti söz konusu olduğu için profesyonel ve insani bakış açısı ile hareket ederek en uygun danışmanlık hizmetini almanızı hedefler. Firma, hizmet alan ve veren taraflar arasındaki karşılıklı güvenin önemini bildiği için, gerekli test ve mesleki yeterlilik mülakatlarını tamamlamış kişilerle, bu hizmete ihtiyaç duyan kişileri bir araya getiriyor.

Arel Bakım Danışmanlık firması, ihtiyaç ve isteklerinize uygun alternatif adaylar ile yüz yüze görüşmeler sağlıyor. Danışanlarına, bakıcı veya refakatçi taleplerine uygun, iş ahlakına sahip, üstlendiği görevin önem derecesinin bilincinde olan, tecrübe sahibi, güler yüzlü ve güvenilir adayların yer aldığı geniş bir portföy ile hizmet sağlıyor. Firma, Aydın başta olmak üzere tüm Ege Bölgesinde hasta bakıcı, çocuk bakıcısı, refakatçi gibi ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü sunuyor.

Arel Bakım Danışmanlık Aydın

Arel Bakım Sağlık Danışmanlık firması hizmetleri

En yoğun sağlık, bakım ve danışmanlık talebinin İstanbul, Ankara ve İzmir'den geldiği, kurulduğu ilk günden bugüne 5000’den fazla mutlu müşteri ile hizmet vermeye devam eden Arel Bakım Sağlık Danışmanlık firması, taleplerinizin ve ihtiyaçlarınızı kısa sürede en doğru biçimde karşılamak için uzman kadrosu ile özen ve titizlikle çalışıyor. Siz ve sevdikleriniz için en iyisini hedefleyen firma, farklı alanlarda verdiği hizmetler ile müşteri memnuniyetine önem veriyor.

Arel Bakım Sağlık Danışmanlık hizmetleri

  • Çocuk Bakıcısı
  • Hasta / Yaşlı Bakıcı
  • Yatılı Aile Hizmeti
  • Evde Yardımcı Hizmeti
  • Özel Hemşirelik Hizmeti
  • Temizlik Personeli
  • Ev Öğretmenleri
  • Aşçı ve Garson Kiralama
  • Ofis ve Büro Personeli
  • Fizyoterapist

Arel Bakım Danışmanlık Aydın

Arel Bakım Sağlık Danışmanlık firması iletişim bilgileri

Arel Bakım Danışmanlık adres: Güzelhisar Mahallesi Kıbrıs Caddesi No:70 K:1 D:1 Efeler/AYDIN

Arel Bakım Danışmanlık telefon numarası: 0539 662 4323 / 0539 662 4333

Arel Bakım Danışmanlık web sitesi: https://arelbakimdanismanlik.com/

Arel Bakım Danışmanlık instagram hesabı: https://www.instagram.com/arelbakimdanismanlik/