Televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam eden Arog filminin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Arog filmi Afyon’un neresinde çekildi, Arog filmi nerede çekildi, Arog filmi ne zaman çekildi, Arog filmi oyuncuları karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Cem Yılmaz’ın hem yönetmen koltuğunda oturduğu, hem yapımcı olduğu, hem de filmin senaryosunu yazıp başrolünde oynadığı Arog filminde ayrıca Özge Özberk, Ozan Güven, Zafer Algöz ve Hasan Kaçan ile Nil Karaibrahimgil rol alıyor.

Arog filminin müziklerini Jingle House hazırladı. CMYLMZ Fikir Sanat tarafından komedi, bilimkurgu ve fantastik türünde çekilen film 128 dakika sürüyor. Gora filminin devamı olarak çekilen Arog filminin Arif V 216 adıyla devam filmi de çekilmiştir. Tam adıyla A.R.O.G: Bir Yontma Taş Filmi’nde, Gora’nın ana karakteri olan Arif’in Yontma Taş Devri’nde geçen yeni macerası ekranlara geliyor. Cem Yılmaz'ın efsane filmlerinden Arog filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde arexbet yer alıyor.

Uzun Hikaye filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu ne oyuncu kadrosu karakterleri Uzun Hikaye filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu ne oyuncu kadrosu karakterleri

Arog filmi ne zaman çekildi?

Arog filmi 2008 yılında çekildi. 5 Aralık 2008 tarihinde sinemalarda gösterime girdi. 8,5 milyon dolar bütçeyle çekilen film, vizyonda kaldığı süre boyunca 19 milyon 736 bin 977 dolar hasılat elde etti. Arog filmini toplam 3 milyon 707 bin 86 kişi izledi. Cem Yılmaz bu filmin Gora filminin devamı olmadığını, ayrı bir film olarak çektiğini dile getirmiştir.

Arog filmi nerede çekildi?

Arog filmi Antalya ve Afyon’da çekildi. Filmin hazırlık çalışmaları 2007’de başladı. Filmin çekimleri için İç Anadolu Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi’nde geziler yapılmasının ardından, çekimlerin Antalya’ya bağlı Kurşunlu Köyü’nde ve Afyon İhsaniye ilçesine bağlı Döğer beldesinde yapılması kararlaştırıldı. 2 ayrı yerde 40 kişilik dekor grubu film için hazırlıkları tamamladı.

Arog filmi Afyon’un neresinde çekildi?

Arog filmi Afyon’un İhsaniye ilçesine bağlı Döğer beldesinde çekildi. Filmin ana çekim yerlerinden biri İhsaniye Döğer oldu. Filmde adı geçen Arog Köyü ve Aragon Kalesi, Frig Vadisi olarak bilinen yaylaya inşa edildi. Arog filmi o tarihe kadar Türk sinemasında çekilmiş en pahalı filmlerden biri oldu. Avrupa’nın birçok ülkesinde altyazılı olarak arexbet giriş vizyona girdi.

Osman Pazarlama filmi nerede çekildi konusu ne oyuncu kadrosu kaç yılında çekildi gişe hasılat Osman Pazarlama filmi nerede çekildi konusu ne oyuncu kadrosu kaç yılında çekildi gişe hasılat

Arog filmi oyuncuları karakterleri

  • Cem Yılmaz (Arif Işık - Kaaya - Komutan Logar - Kubar - Enigma)
  • Zafer Algöz (Karga - Doktor - Kumo)
  • Özge Özberk (Ceku)
  • Ozan Güven (Taşo)
  • Özkan Uğur (Dimi)
  • Nil Karaibrahimgil (Mimi)
  • Rıdvan Dilmen (Kendisi)
  • Hasan Kaçan (Cuhara)

Arog filmi oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol alıyor; Metin Keçeci (Meto), Muhittin Korkmaz (Bidi - Tihulu), Cem Korkmaz (Mağara Nöbetçisi), Sabri Günay (T-Rex), Ethel Mulinas (Ayu), Emre Demirkapı (Atomix), Kaan Öztop (Köylü) ve İlker Ayrık (Esnaf).

Ölümlü Dünya filmi nerede çekildi konusu ne kadar izlendi gişe hasılatı oyuncu kadrosu Ölümlü Dünya filmi nerede çekildi konusu ne kadar izlendi gişe hasılatı oyuncu kadrosu