A.R.O.G (tam adıyla A.R.O.G: Bir Yontma Taş Filmi) sinemaseverler ile televizyon ekranlarında buluşmaya devam ediyor. Arog filminin yayın ve çekim ayrıntıları araştırılıyor. Arog filmi çekildiği yer nerede, Arog filmi nerede çekildi, Arog filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim, Arog filmi konusu ne? Sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Arif Işık - Kaaya - Komutan Logar - Kubar ve Enigma rolleri ile Cem Yılmaz, Karga - Doktor ve Kumo rolleri ile Zafer Algöz, Ceku rolü ile Özge Özberk, Taşo rolü ile Ozan Güven, Dimi rolü ile Özkan Uğur, Mimi rolü ile Nil Karaibrahimgil, Rıdvan Dilmen ve Hasan Kaçan yer alıyor. Filmde, G.O.R.A gezegeninde tutsak olan Arif’e büyük kin besleyen Komutan Logar, onu zaman makinesiyle bir milyon yıl öncesine gönderiyor. Taş Devri insanları, dinozorlar ve prehistorik kuşların yer aldığı komedide Arif’in komik serüvenleri tüm hızıyla devam ediyor. Arog filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, Afyon’un neresinde çekildi, oyuncu kadrosu isimleri, ne zaman kaç yılında çekildi, konusu nedir sorularının yanıtları haberimizde betkom yer alıyor.

Hedefim Sensin filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Hedefim Sensin filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Arog filmi kaç yılında çekildi?

Arog filmi 2008 yılında çekildi. 5 Aralık 2008 tarihinde vizyona giren film, beyazperdede büyük ilgi gördü. Film 8,5 milyon dolar bütçeyle çekildi. Vizyonda kaldığı süre boyunca 19 milyon 736 bin 977 dolar hasılat kazandı. Arog filmini toplam 3 milyon 707 bin 86 kişi izledi.

Arog filmi konusu ne?

Arog filmi G.O.R.A. filminin ana karakteri Arif'in Yontma Taş Devri'nde geçen macerasını konu almaktadır. Film, G.O.R.A. filminin devamı olarak tanımlansa da Cem Yılmaz bu filmin G.O.R.A.nın devamı olmadığını, başlı başına ayrı bir film olarak çekildiğini dile getiriyor. A.R.O.G ismiyse G.O.R.A.nın tersten yazımıdır.

Mucize Aşk filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gerçek hikayesi konusu ne zaman çekildi? Mucize Aşk filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gerçek hikayesi konusu ne zaman çekildi?

Arog filmi nerede çekildi?

Arog filmi Antalya ve Afyon şehirlerinde çekildi. Filmin hazırlık çalışmaları 2007 yılında başladı. Filmin çekimleri için İç Anadolu Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi’nde geziler yapılmasının ardından, çekimlerin Antalya’ya bağlı Kurşunlu Köyü’nde ve Afyon İhsaniye ilçesine bağlı Döğer beldesinde yapılmasına karar verildi. 2 ayrı yerde 40 kişilik dekor grubu, film için hazırlıkları tamamladı.

Arog filmi çekildiği yer nerede?

Arog filminin çekildiği yer Antalya ve Afyon’dadır. Afyon’un İhsaniye ilçesine bağlı Döğer beldesinde çekim setleri kuruldu. Filmin ana çekim yerlerinden biri İhsaniye Döğer beldesi oldu. Filmde adı geçen Arog Köyü ve Aragon Kalesi, Frig Vadisi olarak bilinen yaylaya inşa edildi. Film 2 saat 7 dakika betkom giriş sürüyor.

Deliha filmi nerede çekildi hangi semtte hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi konusu ne? Deliha filmi nerede çekildi hangi semtte hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi konusu ne?

Arog filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Cem Yılmaz (Arif Işık - Kaaya - Komutan Logar - Kubar - Enigma)
  • Zafer Algöz (Karga - Doktor - Kumo)
  • Özge Özberk (Ceku)
  • Ozan Güven (Taşo)
  • Özkan Uğur (Dimi)
  • Nil Karaibrahimgil (Mimi)
  • Rıdvan Dilmen (Kendisi)
  • Hasan Kaçan (Cuhara)
  • Metin Keçeci (Meto)
  • Muhittin Korkmaz (Bidi - Tihulu)

Arog filmi oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol alıyor; Cem Korkmaz (Mağara Nöbetçisi), Sabri Günay (T-Rex), Ethel Mulinas (Ayu), Emre Demirkapı (Atomix), Kaan Öztop (Köylü) ve İlker Ayrık (Esnaf).

7. Koğuştaki Mucize filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi oyuncu kadrosu 7. Koğuştaki Mucize filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi oyuncu kadrosu