Yeşilçam sinemasının sevilen filmleri arasında yer alan Asi Kalpler filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Farklı hikayesi ile dikkat çeken filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Asi Kalpler filmi nerede çekildi, Asi Kalpler filmi oyuncuları isimleri nedir, Asi Kalpler filmi kaç yılında çekildi, Asi Kalpler filmi konusu ne, Asi Kalpler filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Bülent Kip rolü ile Ediz Hun, Betül Korkmaz rolü ile Deniz Gökçer ve Fikret Korkmaz rolü ile Orçun Sonat var. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Yıldırım Önal, Şener Şen, Renan Fosforoğlu, İsmail Varol, Hayri Caner, Remziye Fırtına, Nevzat Akduman, Nejat Saydam ve Muammer Gözalan rol alıyor. Filmde, Bülent, ünlü bir futbolcudur. Tatil yaptığı otelde tanıştığı Betül'e aşık olur. Fakat Betül aniden otelden ayrılıp izini kaybettirir. Bu arada trafik kazası geçiren Bülent'in futbol hayatı da sona ermiştir. Geçirdiği trafik kazasının kasıtlı olarak yapıldığı şüphesi üzerine Bülent, bu olayı araştırmaya başlar ve sürprizlerle karşılaşır. Asi Kalpler filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi şehirde çekildi, nerede çekilmiştir, oyuncu kadrosu karakterleri kim, ne zaman çekildi, hikayesi, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde narubet yer alıyor.

Filiz Akın Ağlıyorum filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri konusu Filiz Akın Ağlıyorum filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri konusu

Asi Kalpler filmi kaç yılında çekildi?

Asi Kalpler filmi 1972 yılında çekildi. Dram türünde ekranlara gelen film 1 Şubat 1973 tarihinde gösterime girdi. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda uyarlama senaryosunu da yazan Nejat Saydam oturuyor. Asi Kalpler filmi, Charles Williams’ın 1956 yılında yayınlanan The Big Bite adlı Hardboiled (sert) polisiye romanından uyarlanmıştır. Romanın çevirisi, 1972 yılında Milliyet Kara Dizi serisinden, Büyük Lokma adıyla yayınlanmıştır. Yapımcısı Murat Köseoğlu olan ve müziklerini Rıza Silahlıpoda’nın hazırladığı yapım 87 dakika sürüyor.

Asi Kalpler filmi nerede çekildi?

Asi Kalpler filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurulmuştur. Filmin önemli bir bölümünde yer alan gölün Sapanca Gölü ya da Çekmece Gölü olduğu sanılmaktadır. Filmin çekimleri İstanbul ve çevresinde tamamlanmış ve Yeşilçam hayranları ile buluşmuştur. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam etmektedir.

Sonbahar Rüzgarları filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Sonbahar Rüzgarları filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Asi Kalpler filmi konusu ne?

Asi Kalpler filminin hikayesinde, ünlü bir futbolcu olan Bülent’in bir trafik kazası geçirmesi sonucu değişen hayatı anlatılıyor. Filmde, bir futbolcu gençle, ortadan esrarengiz bir şekilde kaybolan bir kızın aşk ve macera öyküsü ekranlara geliyor. Yaptığı kazanın izini süren Bülent, büyük bir olayı da ortaya çıkarıyor.

Asi Kalpler filmi hangi kanalda oynuyor?

Asi Kalpler filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 24 Haziran Cumartesi günü saat 15.00’te ve 21.00’de 360 TV’de yayınlanıyor. Acar Film tarafından çekilen ve seslendirilen filmde Ediz Hun’u Abdurrahman Palay, Orçun Sonat’ı ise Sadettin Erbil seslendirdi. 360 TV ekranlarında Yeşilçam’ın en sevilen yapımları her gün yayınlanmaya narubet giriş devam ediyor.

Ankara Ekspresi filmi kaç yılında çekildi nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Ankara Ekspresi filmi kaç yılında çekildi nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Asi Kalpler filmi oyuncuları isimleri

  • Ediz Hun (Bülent Kip)
  • Deniz Gökçer (Betül Korkmaz)
  • Orçun Sonat (Fikret Korkmaz)
  • Yıldırım Önal (Adnan Pak)
  • Şener Şen (Futbolcu)
  • Renan Fosforoğlu (Betül'ün Babası)
  • İsmail Varol
  • Hayri Caner
  • Remziye Fırtına

Asi Kalpler filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol alıyor; Nevzat Akduman, Nejat Saydam, Muammer Gözalan, İbrahim Kurt, Ahmet Karaca, Mehmet Yağmur ve İhsan Özenç.

Sabah Yıldızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor? Sabah Yıldızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor?