Günlük yayınlanan Aşk ve Umut dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin yayın ve çekim ayrıntıları araştırılıyor. Aşk ve Umut dizisi nerede çekiliyor, Aşk ve Umut dizisi hangi gün oynuyor, Aşk ve Umut dizisi hangi kanalda saat kaçta başlıyor, Aşk ve Umut dizisi oyuncuları kimler Kuzey Zeynep Gönül Feraye Melis Ege kimdir gerçek adı ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dram türünde ekranlara gelen dizinin Cafer Özgül’ün öyküsünden uyarlama senaryosunu Merve Balıkçı ve Baran Gündoğdu yazıyor. Dizinin başrollerinde Hakan Dinçkol, Cemre Kurum, İlayda Orkut, Gamze İğdiroğlu, Eda Elif Başlamışlı, Furkan Okumuş ve Zeynep Melis Girşen yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş ve Reyhan Usta oturuyor.

Aşk ve Umut dizisi, izleyen herkesin kendinden bir şey bulacağı, hayatın içinden bir hikayeyle ekranlara geliyor. Aynı zamanda hikâyeyi besleyen karakterlerin ters köşeleri izleyiciyi şaşırtıyor. Hikâyenin hırslı ve entrikalı yönleri daha da ilgi çekiyor. Oyuncular, mücadelenin, bağlılığın, aşkın ve umudun öne çıktığı bir hikâye ile seyircinin karşısına çıkıyor. Aşkın ve insanın standartlara bağlı kalmayacak kadar güçlü ve farklı kimyası göz önüne seriliyor. Hikâyenin içinden hikâyenin çıktığı, umutsuzluğun içinde hep bir umut olduğunu anlatan dizi, yaşam devam ettiği sürece her sorunun bir çıkış yolu olduğunu gösteriyor ve ters köşeleri de içinde barındırıyor.

Aşk ve Umut dizisi, dizi severlerin izlerken asla sıkılmayacağı ve hemen ertesi bölümü izlemek için can atacağı sıcak, samimi, merak uyandıran ve hayal kurduran, umut ettiren bir hikâye ile kaldığı yerden devam ediyor. Hayatta her şeyin insan için olduğunu, olumludan da olumsuzdan da beslendiğimizi gösteren, öğreten bir dizi ekranlarda yerini alıyor. Aşk ve Umut dizisi oyuncuları Kuzey Zeynep Gönül Feraye Melis Ege kimdir gerçek adı ne, Aşk ve Umut dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, Aşk ve Umut dizisi İstanbul’da nerede çekiliyor, hangi gün oynuyor hangi kanalda saat kaçta başlıyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Aşk ve Umut dizisi ile ilgili merak edilenler haberimizde hazbet yer alıyor.

Kerimcan Durmaz aslen nereli ablası kim babası nereli burcu ne sevgilisi kim yeni evi nerede? Kerimcan Durmaz aslen nereli ablası kim babası nereli burcu ne sevgilisi kim yeni evi nerede?

Aşk ve Umut dizisi hangi gün oynuyor?

Aşk ve Umut dizisi Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe ve Cuma günü, yani hafta içi her gün oynuyor. Focus Film ve Content House tarafından çekilen, yapımcısı Nilgün Sağyaşar olan dizinin müziklerini Cem Tuncer, Ercüment Orkut ve Ercan Tanrıverdi hazırlıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin ilk bölümü 26 Eylül’de yayınlanmıştı. Televizyon ekranlarının günlük dizilerinden olan yapım, paranın, gücün ve egoların çatıştığı bir dünyayı gözler önüne seriyor.

Hande Ataizi aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı oynadığı diziler filmler Hande Ataizi aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı oynadığı diziler filmler

Aşk ve Umut dizisi hangi kanalda saat kaçta başlıyor?

Aşk ve Umut dizisi hafta içi her gün Kanal D kanalında saat 16.00’da başlıyor. Dizinin yeni bölümleri saat 16.00 olduğunda Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Dizide, İstanbul’da, güçlü ve kalabalık bir ailenin evinde sığıntı olarak yaşayan, kimsesiz bir hayat sürmek zorunda kalan Zeynep, öldü bildiği babasının tam da o evde yanı başında olduğunu öğrendiğinde hiçbir şey eskisi gibi olmuyor. Zeynep’in bu sancılı hayatında başına gelen en güzel şey ise ona yeniden umut etmeyi öğreten aşk oluyor. Dizide heyecan artarak hazbet giriş devam ediyor.

Müjde Uzman aslen nereli burcu ne boy kilo Müjde Uzman oynadığı filmleri ve tv dizileri Müjde Uzman aslen nereli burcu ne boy kilo Müjde Uzman oynadığı filmleri ve tv dizileri

Aşk ve Umut dizisi nerede çekiliyor?

Aşk ve Umut dizisi Balıkesir ve İstanbul’da çekiliyor. Dizinin bazı bölümleri Balıkesir’in Edremit ilçesinde çekildi. Diğer çekimler ise İstanbul’da yapılıyor. Umudun, yeniden başlamanın ve aşkın hikayesinin konu alındığı, sosyal medyada da büyük beğeni kazanan dizi, 50 dakikalık bölümleri ile ekranlarda oluyor.

Hande Soral aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne Hande Soral oynadığı filmleri ve tv dizileri Hande Soral aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne Hande Soral oynadığı filmleri ve tv dizileri

Aşk ve Umut dizisi oyuncuları kimler Kuzey Zeynep Gönül Feraye Melis Ege kimdir?

  • Eda Elif Başlamışlı - Zeynep
  • Furkan Okumuş - Ege
  • Özgür Kaymak - Gönül
  • Arda Esen - Bülent
  • Zafer Demircan - Feraye
  • Melis Girşen - Melis
  • Hakan Dinçkol - Kuzey
  • Serap Önder - Naciye
  • Oğuzhan Karbi - Arda

Pınar Deniz aslen nereli burcu ne sevgilisi kim Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri Pınar Deniz aslen nereli burcu ne sevgilisi kim Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri