Aşk ve Umut dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Aşk ve Umut dizisi nerede çekiliyor, Aşk ve Umut dizisi hangi kanalda oynuyor, Aşk ve Umut dizisi hangi gün oynuyor, Aşk ve Umut dizisi oyuncu kadrosu karakterleri isimleri Bahar kimdir, Aşk ve Umut dizisi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin oyuncuları arasında Zeynep rolünde Eda Elif Başlamışlı, Ege rolünde Furkan Okumuş, Gönül rolünde Özgür Kaymak, Feraye rolünde Zafer Demircan, Melis rolünde Melis Girşen, Kuzey rolünde Hakan Dinçkol, Naciye rolünde Serap Önder, Cihan rolünde Erdem Adilce ve Bahar rolünde Aslı Atıl yer alıyor. Dizinin oyuncuları arasında ayrıca İlayda Orkut, Ezgi Yanık, Hülya Aydın, Pınar Kankılıç, Duygu Keser ve Neşe Mengüloğlu rol alıyor.

Aşk ve Umut dizisinde, Edremit'te zor şartlar altında çalışan ve üniversite sınavına hazırlanan Zeynep, istediği üniversitenin hukuk bölümünü kazanır. Üniversiteye gitmek için annesiyle birlikte İstanbul'a taşınmanın hayalini kuran Zeynep, annesi Gönül'ün başına gelenlerden habersizdir. Kalbi onun uğruna kızının hayatından ayrılırken, Zeynep'in de öldüğünü sandığı babasıyla birlikte kaderi değişecektir. İstanbul'da başarılı bir avukat olan Bülent, ilk aşkından 20 yaşında bir kızı olduğunu yeni öğrenmiştir. Gönül'ün karakoldan araması, Bülent'in hayatını ikiye bölecek. Aşk ve Umut dizisi oyuncuları isimleri Bahar Kuzey Zeynep Gönül Feraye Melis Ege kimdir gerçek adı ne, dizinin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekiliyor, konusu ne, hangi gün oynuyor hangi kanalda saat kaçta başlıyor, yeni bölüm ne zaman sorularının yanıtları haberimizde beinwon yer alıyor.

Az bilinen efsane yabancı diziler popüler olmayan iyi diziler listesi Az bilinen efsane yabancı diziler popüler olmayan iyi diziler listesi

Aşk ve Umut dizisi hangi gün oynuyor?

Aşk ve Umut dizisi hafta içi her gün Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe ve Cuma günü oynuyor. Focus Film ve Content House tarafından çekilen dizi Cafer Özgül’ün öyküsünden uyarlanmıştır. Dizinin uyarlama senaryosuna Merve Balıkçı ve Baran Gündoğdu imza atıyor. Dram türünde yayınlanan dizinin yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş ve Reyhan Usta var.

Aşk ve Umut dizisi hangi kanalda oynuyor?

Aşk ve Umut dizisi hafta içi her gün Kanal D kanalında oynuyor. Dizi saat 16.00’da Kanal D ekranlarında dizi severlerle buluşuyor. Dizinin yapımcısı Nilgün Sağyaşar. Dizinin müziklerine Cem Tuncer, Ercüment Orkut ve Ercan Tanrıverdi imza atıyor. Ekranların günlük yapımlarından olan dizide, paranın, gücün ve egoların çatıştığı bir dünya izleyicilerle buluşuyor.

En iyi tarihi diziler en popüler tarih dizileri en çok izlenen tarihi diziler En iyi tarihi diziler en popüler tarih dizileri en çok izlenen tarihi diziler

Aşk ve Umut dizisi konusu ne?

Aşk ve Umut dizisinde, yıllarca, annesi ile küçük bir kasabada yaşayan Zeynep, üniversiteyi kazanıp, ilk defa büyük şehre geldiğinde, ait olmadığı bir çevrede yaşamak zorunda kalır. İstanbul’da, güçlü ve kalabalık bir ailenin evinde sığıntı olarak yaşayan Zeynep, öldü bildiği babasının tam da o evde olduğunu öğrendiğinde hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Aşk ve Umut dizisi nerede çekiliyor?

Aşk ve Umut dizisi İstanbul ve Balıkesir’de çekiliyor. Dizinin bir bölümü Balıkesir’in Edremit ilçesinde çekilirken, kalan bölümleri ise İstanbul’da çekilmiştir. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurulmuştur. Aşk ve Umut dizisi, izleyen herkesin kendinden bir şey bulacağı, hayatın içinden bir hikayeyle beinwon giriş ekranlara geliyor.

Gelmiş geçmiş en iyi Türk dizileri en çok izlenen en popüler Türk dizileri listesi Gelmiş geçmiş en iyi Türk dizileri en çok izlenen en popüler Türk dizileri listesi

Aşk ve Umut dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Eda Elif Başlamışlı - Zeynep
 • Furkan Okumuş - Ege
 • Özgür Kaymak - Gönül
 • Zafer Demircan - Feraye
 • Melis Girşen - Melis
 • Hakan Dinçkol - Kuzey
 • Serap Önder – Naciye
 • Erdem Adilce - Cihan
 • İlayda Orkut - Sıla
 • Ezgi Yanık - Seda
 • Aslı Atıl - Bahar
 • Hülya Aydın - Cavidan
 • Pınar Kankılıç - Belkıs
 • Duygu Keser - Yıldız
 • Neşe Mengüloğlu - Hülya

Dünyanın en popüler yabancı dizileri mutlaka izlenmesi gereken yabancı dizi önerileri Dünyanın en popüler yabancı dizileri mutlaka izlenmesi gereken yabancı dizi önerileri