Aşkın Kıyameti filminin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Aşkın Kıyameti filmi nerede çekildi, Aşkın Kıyameti filmi ne zaman çekildi, Aşkın Kıyameti filmi konusu ne, Aşkın Kıyameti filmi oyuncuları isimleri nedir, Aşkın Kıyameti filmi hangi platformda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Lidya / Banu rolü ile Pınar Deniz, Fırat rolü ile Boran Kuzum ve Yusuf rolü ile Yiğit Kirazcı paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Musa Uzunlar, Seda Türkmen, Zeynep Tokuş, Kubilay Karslıoğlu, Gürhan Altundaşar, Orçun İynemli ve Burcu Almeman rol alıyor. Aşkın Kıyameti filmi, kendini bulma yolculuğuna çıkan bir çifte odaklanıyor. Genç bir adam olan Fırat, reklam şirketinin batmasıyla borç içinde kalıyor. Bu sırada bir yoga etkinliğine katılan Fırat, burada şarkıcı bir kadına gönlünü kaptırıyor. Birlikte, kim olduklarını keşfedecekleri bir yolculuğa çıkan çift, kendilerini bilinmezliklerin içerisinde buluyor. Aşkın Kıyameti filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hikayesi nedir, oyuncu kadrosu karakterleri, hangi platformda oynuyor, sonunda ne oldu sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde megapari yer alıyor.

Pınar Deniz aslen nereli burcu ne sevgilisi kim Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri Pınar Deniz aslen nereli burcu ne sevgilisi kim Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri

Aşkın Kıyameti filmi ne zaman çekildi?

Aşkın Kıyameti filmi 2021 yılında çekildi. BKM Yapımı film 20 Haziran 2022 tarihinde ilk gösterimini gerçekleştirdi. Netflix için çekilen dram ve romantik türlerindeki filmin yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor. Yapımcısı Necati Akpınar olan filmin senaryosunu Yılmaz Erdoğan yazdı. Film 100 dakika sürüyor.

Aşkın Kıyameti filmi nerede çekildi?

Aşkın Kıyameti filmi Antalya ve Muğla’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Antalya’da Olympos – Kemer bölgelerinde yapıldı. Bir bölümü ise Muğla’nın Fethiye ve Marmaris bölgelerinde çekilmiştir.

Boğa Boğa filmi nerede çekildi hangi köyde ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Boğa Boğa filmi nerede çekildi hangi köyde ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri

Aşkın Kıyameti filmi konusu ne?

Aşkın Kıyameti filminde, reklam ajansı batan, borç içindeki Fırat, katıldığı yoga etkinliğinde şarkıcı kıza âşık oluyor. Birlikte çıktıkları kendini bulma yolculuğunda bilinmezlikler onları bekliyor.

Aşkın Kıyameti filmi hangi platformda oynuyor?

Aşkın Kıyameti filmi Netflix platformunda oynuyor. Film, Netflix’in en çok izlenen Türk filmleri arasında yer alıyor. Film 1 saat 40 dakika megapari giriş sürüyor.

Kağıttan Hayatlar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Kağıttan Hayatlar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Aşkın Kıyameti filmi oyuncuları isimleri

  • Pınar Deniz - Lidya / Banu
  • Boran Kuzum - Fırat
  • Yiğit Kirazcı - Yusuf
  • Musa Uzunlar - Behçet
  • Seda Türkmen - Melda
  • Zeynep Tokuş - Yoga öğretmeni
  • Kubilay Karslıoğlu - Sami
  • Gürhan Altundaşar - Serhat
  • Orçun İynemli - İrfan
  • Burcu Almeman - İklim

Kurak Günler filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne anlatıyor oyuncuları isimleri Kurak Günler filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne anlatıyor oyuncuları isimleri