Aşkın Zaferi filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Aşkın Zaferi filmi nerede çekildi, Aşkın Zaferi filmi ne zaman çekildi, Aşkın Zaferi filmi kaç yılında çekildi, Aşkın Zaferi filmi oyuncuları isimleri nedir, Aşkın Zaferi filmi konusu ne, Aşkın Zaferi filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmde, öğretmen olan Oya, Söğütlü Köyü'ne atanıyor ve burada bir okul bulunmadığını görüyor. Köye bir okul inşa ediliyor ve öğretmen Oya'ya bu süreçte sadece muhtarın kızı Fatma ve Yanık Bekir adında bir adam yardım ediyor. Köyde her istediğini yapmaya alışkın olan Onbaşı ise Oya'dan etkileniyor ve birlikte olmak istiyor. Ancak istediği cevabı alamayan Onbaşı, iftira atıyor. Binbaşı Pala Suat’ın olaya müdahil olmasıyla iftira asılsız çıkıyor. Bu sırada çıkan Birinci Dünya Savaşı nedeniyle köy istilaya uğruyor. Binbaşı Pala Suat’ın yanına sığınan Oya, onunla birlikte mücadeleye katılmaya karar veriyor. Aytaç Arman Hülya Koçyiğit Aşkın Zaferi filminin çekildiği yer, çekim yeri, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu nedir, kimin eseri, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde betsibet yer alıyor.

Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri

Aşkın Zaferi filmi ne zaman kaç yılında çekildi?

Aşkın Zaferi filmi 1973 yılında çekildi. Film 1 Şubat 1974 tarihinde gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Filmin başrollerinde Oya Hanım rolü ile Hülya Koçyiğit, Yanık Bekir rolü ile Aytaç Arman, Fatma rolü ile Tülin Örsek ve Binbaşı Pala Suat rolü ile Hulusi Kentmen rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Ali Şen, Ekrem Gökkaya, Altan Bozkurt, Mine Sun, Arap Celal, Önder Somer, Nubar Terziyan, Kayhan Yıldızoğlu ve Mahmure Handan rol alıyor.

Aşkın Zaferi filmi nerede çekildi?

Aşkın Zaferi filmi Söğütlü Köyü’nde çekildi. Söğütlü’nün hangi şehirde olduğuna dair detay bulunmuyor. Çanakkale ilinin Ayvacık ilçesine bağlı Söğütlü Köyü var. Ayrıca Erzurum'da ve Bayburt'ta da Söğütlü Köyü vardır. Filmin hangisinde çekildiği ya da bu yerlerden birinde çekilip çekilmediği bilinmemektedir. Filmin çekimleri için ayrıca İstanbul’da da çekim setleri kurulmuştur. 1 saat 21 dakika süren ve dram, duygusal, tarihi türlerinde çekilen filmin yönetmen koltuğunda Orhan Elmas oturuyor. Senaryosunu Burhan Bolan’ın yazdığı film, kahramanlık filmi olarak büyük ilgi görüyor.

Susuz Yaz filmi ne zaman çekildi kaç yılında neden yasaklandı nerede çekildi oyuncuları isimleri Susuz Yaz filmi ne zaman çekildi kaç yılında neden yasaklandı nerede çekildi oyuncuları isimleri

Aşkın Zaferi filmi konusu ne?

Aşkın Zaferi filminde, Birinci Dünya Savaşının başladığı yıllarda Anadolu’da bir köye öğretmen olarak atanan Oya’nın hikayesi anlatılıyor. Oya, öğretmen okulundan yeni mezun olur. Ataması Söğütlü Köyüne yapılır. Köyde, okul olmadığı gibi okuma yazma bilen kimse de yoktur. Civardaki jandarma karakolunun onbaşısı, okuma yazma bilen tek insandır. Oyaya okul yapımında muhtarın kızı Fatma ve Yanık Bekir’den başka kimse yardım etmez. Her istediğini yapmaya alışmış olan Onbaşı, Oyaya sahip olmak ister, başaramayınca da iftira atar. Mesele, Binbaşı Pala Suat’ın el koymasıyla çözülür. Bu sırada Birinci Dünya Savaşı patlak verir. Köyü, düşman işgal eder. Oya, İstanbul’da Binbaşı Pala Suat’ın yanına sığınır. Binbaşı Pala Suat ile birlikte gizlice Mustafa Kemalin önderliğindeki Kurtuluş Mücadelesine katılacaklardır.

Aşkın Zaferi filmi hangi kanalda oynuyor?

Aşkın Zaferi filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 25 Mayıs Perşembe günü saat 13.30’da ve aynı günün akşamı saat 23.00’te 360 TV ekranlarında yayınlanacak. Yapımcıları Yahya Kılıç ve Deniz Kalkavan olan film Cem Film tarafından çekilmiştir. Ören Film tarafından seslendirmesi ve renklendirmesi yapılan film 81 dakika betsibet giriş sürüyor.

Samanyolu filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları Samanyolu filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları

Aşkın Zaferi filmi oyuncuları isimleri

 • Hülya Koçyiğit (Oya Hanım)
 • Aytaç Arman (Yanık Bekir)
 • Tülin Örsek (Fatma)
 • Hulusi Kentmen (Binbaşı Pala Suat)
 • Ali Şen (Muhtar)
 • Ekrem Gökkaya (Onbaşı)
 • Altan Bozkurt (Vedat)
 • Mine Sun (Lamia)
 • Arap Celal (Arabacı)
 • Önder Somer (Jakcın)
 • Nubar Terziyan (Hıdır Çavuş)
 • Kayhan Yıldızoğlu (Barni)
 • Mahmure Handan (Muhtarın Karısı)

Aşkın Zaferi filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Renan Fosforoğlu, Mustafa Yavuz, İhsan Bayraktar, Orhan Elmas, Kadri Ögelman, Reşit Çıldam, Nizam Ergüden, Erol Yeşilyaprak, Ayten Kayalı, Ali Demir. Cemal Gonca, Yavuz Işıklar, Ahmet Servidal, Kadir Topçu, Semih Servidal, Yeşim Soydan, Ercan Akyıldız, Fuat İşhan, Nizam Ergüden, Kenan Pars ve Yusuf Çağatay.

Sarmaşık Gülleri filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Sarmaşık Gülleri filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri