Sırlar Dünyası dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Aslı Orcan’nın yıldızı Medcezir dizisiyle parlamıştır. Bugüne kadar onlarca yapımda boy gösteren Aslı Orcan’ın hayatı ve biyografisi birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Aslı Orcan aslen nereli, Aslı Orcan burcu ne, Aslı Orcan boyu kaç, Aslı Orcan evli mi, Aslı Orcan eşi kimdir, Aslı Orcan oynadığı tv dizileri filmleri nedir? soruları yanıt buldu. Aslı Orcan 27 Mayıs 1980 tarihinde Aydın’da doğmuş olan bir oyuncudur. Birden fazla yeteneği bulunan Aslı Orcan Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı – Türk Halk Oyunları Bölümü mezunudur. Öğrencilik yıllarında "Magic You Ney Flames of Passion" adlı grupla profesyonel dansçılık da yapmıştır.
Oyunculuğa olan ilgisi üniversite yıllarında aldığı eğitimlerle pekişmiştir.

Ayla Algan’ın okulunda kamera oyunculuğu ve diyalog dersleri alan Aslı Orcan, oyunculuğa ilk adımını Sırlar Dünyası dizisi ile atmıştır. Orcan Aydın'da doğup büyümüştür ve babasını genç yaşta kaybetmiştir. 16 Ağustos 2014 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan Yetkin Dikinciler ile evlenmiştir. Çiftin Lal adında bir kız çocuğu bulunmaktadır. Aslı Orcan, aynı zamanda Amerika'da da oyunculuk eğitimi almıştır. Dans etmek, şarkı söylemek gibi yeteneklere sahiptir. Oyunculuğa dair en büyük hayalinin ise "ilk akla gelen oyuncu" olabilmek olduğunu dile getirmektedir. Oyuncu Aslı Orcan kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kaç, evli mi eşi kim, sevgilisi kimdir, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı soruları neobet cevap buldu.

Hande Erçel aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Hande Erçel oynadığı diziler filmler Hande Erçel aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Hande Erçel oynadığı diziler filmler

Aslı Orcan aslen nereli?

Aslı Orcan aslen Aydınlıdır. Aslı Orcan, ailesiyle birlikte Aydın’da geçirdiği yıllarda birçok anı biriktirmiştir. Ancak hayatının ilerleyen dönemlerinde önce İzmir’ ve ardından İstanbul'a taşınmıştır. Aydın'ın sıcak insanları, doğal güzellikleri ve kültürel zenginlikleri onun karakterinin oluşmasında büyük bir etkiye sahiptir. Babasını erken yaşta kaybetmiş olmasına rağmen, ailesinin desteği ve sevgisiyle hayatının her döneminde ayakta kalmayı başarmıştır.

Aslı Orcan burcu ne?

Aslı Orcan'ın burcu İkizler'dir. 27 Mayıs 1980 tarihinde doğmuş olup 2023 yılı itibariyle 43 yaşındadır. İkizler burcu, iletişim yetenekleri, canlılık ve zeka ile bilinmektedir. Aslı Orcan’ın enerjisi, pozitif yaklaşımı ve hayata dair derin düşünceleri, İkizler burcunun bu özelliklerini yansıtmaktadır. Aynı zamanda Aslı Orcan’ın heyecanlı, meraklı ve hızlı öğrenen bir yapısı vardır.

Burak Sevinç aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Burak Sevinç oynadığı tv dizileri filmleri Burak Sevinç aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Burak Sevinç oynadığı tv dizileri filmleri

Aslı Orcan boyu kaç?

Aslı Orcan'ın boyu 1.70 cm'dir. Ayrıca 55 kilodur. Fiziksel özelliklerinin yanı sıra, mavi gözleri ve sarı saçları ile dikkat çeken bir güzelliğe sahiptir. Ancak yaptığı açıklamalara göre onun için asıl önemli olan duygusal derinliği ve oyunculuk yeteneğidir.

Aslı Orcan evli mi eşi kimdir?

Aslı Orcan evlidir. Aslı Orcan'ın eşi Yetkin Dikinciler'dir. 16 Ağustos 2014 tarihinde dünya evine girmişlertir. Bu ilişkisi Aslı için sadece bir evlilikten öte, derin bir bağın, ortak bir yaşamın başlangıcı olmuştur. İkilinin bir kız çocukları bulunmaktadır. Yetkin Dikinciler ile tanışmaları "Aile Saadeti" adlı dizide gerçekleşmiştir. Aslı eşi Yetkin Dikinciler’i hayatındaki en özel insanlardan biri olarak görmekte ve onunla olan ilişkisini "baht" olarak nitelendirmektedir. Aynı meslek dalında olmaları, birbirlerinin işleri hakkında fikir alışverişinde bulunmalarına olanak neobet giriş tanımaktadır.

Özge Törer aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Özge Törer oynadığı tv dizileri filmleri Özge Törer aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Özge Törer oynadığı tv dizileri filmleri

Aslı Orcan oynadığı tv dizileri filmleri

 • 2002 - Sır Kapısı / Sırlar Dünyası
 • 2003 - Hekimoğlu
 • 2004 - Burçak Tarlası / İnce Hacı filmi
 • 2005 - Çapkın / Sensiz Olmuyor
 • 2006 - Kaybolan Yıllar
 • 2007 - İki Yabancı / Yemin
 • 2008 -  Ateş ve Barut
 • 2009 - Cam Kırıkları / Aile Saadeti
 • 2012 2013 - Karadayı
 • 2014 - Kurt Seyit ve Şura / Medcezir
 • 2016 2017 - Bana Sevmeyi Anlat
 • 2017 - Kara Yazı
 • 2021 - Kahraman Babam
 • 2021-2022 - Sadakatsiz - Leyla Ateşoğlu
 • 2022 - Darmaduman
 • 2023 - Bambaşka Biri - Nükhet Arslan

Burak Özçivit aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kimdir oynadığı tv dizileri filmleri Burak Özçivit aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kimdir oynadığı tv dizileri filmleri