Oyuncu Asude Kalebek’in hayatı, biyografi bilgileri ve oyunculuk kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Asude Kalebek aslen nereli, Asude Kalebek burcu ne, Asude Kalebek boyu kaç, Asude Kalebek evli mi, Asude Kalebek eşi sevgilisi kim, Asude Kalebek oynadığı tv dizileri ve filmleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Netflix yapımı Kulüp dizisinin ardından Star TV ekranlarında ilk sezonu ile ekranlara gelen Sakla Beni dizisinde rol alan ve dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Asude Kalebek, 18 Haziran 1999 tarihinde Adana’da dünyaya gözlerini açtı. Tam adı Asude Selma Kalebek olan oyuncu, İstanbul Boğaziçi Üniversitesinde öğrenimine devam ediyor. Oyuncu Asude Kalebek kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kaç cm, boy kilo bilgisi nedir, evli mi, eşi kim, sevgilisi kimdir, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Asude Kalebek’in yaşamına dair merak edilen detaylar haberimizde favorisen yer alıyor.

Uraz Kaygılaroğlu aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Uraz Kaygılaroğlu aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Asude Kalebek aslen nereli?

Asude Kalebek aslen Adanalıdır. Adana’da doğan güzel oyuncu, yaşamını İstanbul’da sürdürüyor. Kulüp dizisindeki oyunculuk performansıyla yıldızı parlayan oyuncu, Sakla Beni dizisi ile kariyerini sürdürüyor.

Asude Kalebek burcu ne?

18 Haziran doğumlu olan oyuncu Asude Kalebek’in burcu İkizler’dir. Genç oyuncu, ilk projesi olarak 2021 yılında Netflix'in Türk yapımı dizilerinden biri olan Kulüp'te başrol karakter olan Raşel’e hayat verdi.

Cemre Baysel aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Cemre Baysel aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Asude Kalebek boyu kaç?

Oyuncu Asude Kalebek’in boyu 1,69 cm’dir. Popüler dijital platform Netflix’de yayınlanan ve büyük ilgi gören Kulüp dizisinde Raşel Aseo rolü ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu, Star TV ekranlarında yayınlanan Sakla Beni dizisi ile kariyerine devam ediyor.

Asude Kalebek evli mi eşi sevgilisi kim?

Oyuncu Asude Kalebek evli değil. Asude Kalebek’in sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor. Genç oyuncu özel hayatına dair paylaşımda bulunmuyor. İstanbul Sahne Sanatları Tiyatrosunda sahne alan oyuncu, başrolde olduğu Sakla Beni dizisinde Naz karakterine favorisen giriş hayat veriyor.

Sakla Beni dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncu kadrosu Sakla Beni dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncu kadrosu

Asude Kalebek oynadığı tv dizileri filmleri

  • 2021 - Kulüp - Raşel Aseo
  • 2023 - Sakla Beni - Naz