Ayduk Yapı, “kaliteli ürün, uygun malzeme, uygun fiyat” anlayışıyla satış, lojistik ve taahhüt hizmetleriyle Ege Bölgesinde başarı toplamaya devam ediyor. Gerek büyük inşaat malzemeleri, gerekse lokal malzemelerle müşterilerine geniş ürün gamı sunuyor. İzmir’in hemen hemen tüm bölgelerinde uzman ve kalabalık ekibi ile butik hizmet anlayışını önemsiyor ve verdiği hizmeti tüm imkanlarıyla sürdürmeye devam ediyor.

Ayduk Yapı, yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve her sektörden kişisel ya da kurumsal firmaların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veriyor. Hizmet kalitesini seçen ve Ayduk Yapı ile çalışmayı tercih eden Türkiye’nin lider tasarımcıları ile birlikte, müşterilerinin değişen yaşam şartlarının getirdiği yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunmaya devam ediyor.

ayduk yapı izmir

Ayduk Yapı Ege Bölgesinin Tercihi!

İzmir’de kurulan Ayduk Yapı, boyalardan yapı kimyasallarına, bina yalıtım malzemelerinden PCV membran ürünlerine, sandviç panellerden alçı ve alçı sistemlerine, teknik hırdavat malzemelerinden havuz kurulum malzemelerine, yeşil çatı ve duvarlardan tamamlayıcı ürünlere, geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği sağlıyor. Özellikle kaliteli Jotun boyaları ile profesyonel hizmet konusunda çıtayı yükselten Ayduk Yapı, bünyesinde mimarlardan mühendislere, tasarımcılardan uygulama ekiplerine, alanında uzman ve deneyimli bir ekiple hizmetlerini sürdürüyor.

Ayduk Yapı, müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan, bu perspektifle, kaliteli malzeme ve uzman ekip anlayışını benimseyen, kaliteden asla taviz vermeyen bir firma olarak dikkat çekiyor. Hizmet verdikleri alanlara ve personellerine sürekli yatırım yapan firma, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyor ve bu özellikleri ile ulusal ve uluslararası projerlerle sektörde lider olarak hizmetlerini sürdürüyor.

Ayduk Yapı Market

Ayduk Yapı Market’te bir inşaata ya da yapıya dair aradığınız her şeyi en kaliteli seçenekleri ile bulabilirsiniz. Temel ve çatı ürünlerinden yapı ve izolasyon malzemelerine, boya ve hırdavat ürünlerinden elektrik ve el aletleri malzemelerine, kapı ve mutfak ürünlerinden, iş güvenliği, alarm, video kayıt, güvenlik malzemelerine, paratoner sistemlerinden, bir yapıya dair aklınıza gelen tüm ürün ve malzemelere, Ayduk Yapı’da en kaliteli seçenekleri ile mevcuttur.

Ayduk Yapı Web Sitesi: https://aydukyapi.com.tr/

Ayduk Yapı Instragram Adresi: https://www.instagram.com/aydukyapi.a.s/