Aykut Enişte 2 filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Aykut Enişte 2 filmi nerede çekildi, Aykut Enişte 2 filmi ne zaman çekildi, Aykut Enişte 2 filmi hangi kanalda oynuyor, Aykut Enişte 2 filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Hakan Yılmaz, Müfit Kayacan, Lale Başar ve Mekin Sezer rol alıyor. Aykut Enişte 2 filminde, sevdiği kadınla evlilik arifesindeyken kendisini türlü olayların içinde bulan Aykut'un hikayesi ekranlara geliyor. Aykut ile Gülşah evlilik hazırlığındadır. Gülşah'ı elinden kaçırmamaya kararlı olan Aykut, sevdiği kadınla evlenip, Atabeyoğlu Ailesi’nin damadı olacağı için oldukça heyecanlıdır. Ancak beklenmedik bir durum tüm planların alt üst olmasına neden olur. Ailenin eski eniştesi olan Talat'ın düğünden birkaç gün önce ortaya çıkması, tüm işleri karıştırır. İyi niyeti ve saflığı nedeniyle başına açılan belalardan kurtulmaya çalışan Aykut, Gülşah ile evlenmeyi başarabilecek midir? sorusu filmde yanıt buluyor. Aykut Enişte 2 filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir, konusu ne, gişe hasılat bilgileri sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde betoffice yer alıyor.

Kaybedenler Kulübü filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne anlatıyor oyuncu kadrosu Kaybedenler Kulübü filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne anlatıyor oyuncu kadrosu

Aykut Enişte 2 filmi ne zaman çekildi?

Aykut Enişte 2 filmi 2021 yılında çekildi. Durum komedisi türünde çekilen yapım 3 Aralık 2021 tarihinde vizyona girdi. Vizyonda 17 hafta kalan ve 930 bin 822 kişi tarafından sinemalarda izlenen film, toplam 22 milyon 763 bin 563 TL gişe hasılatı elde etmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay oturuyor. Senaryosunu Cem Gelinoğlu, Giray Altınok ve Muammer Tali’nin yazdığı ve yapımcısı Necati Akpınar olan film BKM tarafından çekilmiştir. Aykut Enişte filminin devam filmi olarak çekilen yapım, izleyenleri kahkahaya boğacak.

Aykut Enişte 2 filmi nerede çekildi?

Aykut Enişte 2 filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmde, Aykut ile Gülşah’ın düğününe az zaman kala beklenmedik bir misafir ortaya çıkıyor ve ailedeki tüm dengeleri etkiliyor. Çünkü bu misafir ailenin eski eniştesidir. İyi niyeti ve nahifliği başına türlü dert açan Aykut, Gülşah'ı kaybetme ihtimaliyle karşı karşıya kalıyor.

Aykut Enişte 2 filmi hangi kanalda oynuyor?

Aykut Enişte 2 filmi Star TV kanalında oynuyor. Komedi filmi 6 Haziran Salı akşamı saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar 22.30’da Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Gülşah ile evlenmeye hazırlanan Aykut, düğüne günler kala Gülşah'ın davetsiz bir şekilde çıkagelen eski eniştesi Talat'ın başına açtığı belalardan kurtulmaya çalışacak. Film 1 saat 59 dakika betoffice giriş sürüyor.

Kağıttan Hayatlar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Kağıttan Hayatlar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Aykut Enişte 2 filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Cem Gelinoğlu - Aykut Aslan
 • Melis Babadağ - Gülşah Atabeyoğlu Aslan
 • Hakan Yılmaz - Talat
 • Nezaket Erden - Selbi
 • Müfit Kayacan - Sadi Atabeyoğlu
 • Lale Başar - Şule Atabeyoğlu
 • Selen Domaç - Dilşah
 • Mekin Sezer - Mithat Atabeyoğlu
 • Ecrin Moğultay - Sude Atabeyoğlu
 • Ali Çelik - Komiser
 • Ali Uyandıran - Yaşlı amca
 • Güler Ökten - Muazzez
 • Ali İpin - Cevdet Hoca

Kuru Otlar Üstüne filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne oyuncuları isimleri Kuru Otlar Üstüne filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne oyuncuları isimleri