Aykut Enişte filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Aykut Enişte filmi nerede çekildi, Aykut Enişte filmi hangi kanalda oynuyor, Aykut Enişte filmi ne zaman çekildi, Aykut Enişte filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Aykut rolünde Cem Gelinoğlu, Gülşah rolünde Melis Babadağ, Nurhan rolünde Ege Kökenli, Sadi rolünde Müfit Kayacan ve Şule rolünde Lale Başar yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Ali Erkazan, Özlem Çakar, Ferdi Sancar, Selen Domaç ve Mekin Sezer yer alıyor.

Aykut Enişte filminde Aykut, evlenip yuva kurmanın hayali ile yaşayan genç bir adamdır. Sevgilisi Nurhan ile hayallerini gerçekleştirmeye adım adım yaklaşan Aykut, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Düğüne bir hafta kala dükkânına hırsız giren Aykut, tüm birikimini kaybeder. Dükkâna hırsızın girmesi, sadece Aykut’un maddi kaybına neden olmaz aynı zamanda başına türlü işler açılmasına da neden olur. Aykut Enişte filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi semtte çekildi, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, gişe hasılat bilgileri, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde almabet yer alıyor.

Son Kale Hacıbey filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Son Kale Hacıbey filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Aykut Enişte filmi ne zaman çekildi?

Aykut Enişte filmi 2019 yılında çekildi. 24 Mayıs 2019 tarihinde vizyona giren film 1 saat 54 dakika sürüyor. 13 hafta vizyonda kalan ve 567 bin 380 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 7 milyon 773 bin 104 TL gişe hasılatı elde etti. Gişede çok sevilen ve konuşulan yapımın daha sonra Aykut Enişte 2 adını taşıyan devam filmi de çekilmiştir.

Aykut Enişte filmi konusu ne?

Aykut Enişte filmi, yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un hikayesini konu ediyor. Düğünü öncesi dükkânı soyulunca beş parasız kalan Aykut, girdiği maddi sıkıntıdan kurtulmak için çare ararken kendini bir anda iki ailenin birden damadı olarak buluyor. Filmin yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay oturuyor.

Kırımlı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Kırımlı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Aykut Enişte filmi nerede çekildi?

Aykut Enişte filmi İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Selimiye semtinde çekildi. Filmin çekimleri için ayrıca Selimiye Kışlası’nda, Atatürk Havalimanında ve İstanbul’un farklı ilçeleri, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Yapımcısı Necati Akpınar olan filmin senaryosunu Cem Gelinoğlu ve Giray Altınok yazdı.

Aykut Enişte filmi hangi kanalda oynuyor?

Aykut Enişte filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 21 Mayıs Salı günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Filmin müziklerini Barış Diri hazırladı. BKM tarafından komedi türünde çekilen film 7. Altın Palmiye Ödülleri'nde (2020) Yılın Komedi Filmi dalında almabet giriş aday gösterilmiştir.

Allah Yazdıysa Bozsun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Allah Yazdıysa Bozsun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Aykut Enişte filmi oyuncuları isimleri

 • Cem Gelinoğlu - Aykut
 • Melis Babadağ - Gülşah
 • Ege Kökenli - Nurhan
 • Müfit Kayacan - Sadi
 • Lale Başar - Şule
 • Ali Erkazan - İhsan
 • Özlem Çakar - Saniye
 • Ferdi Sancar - Erdal
 • Selen Domaç - Dilşah
 • Mekin Sezer - Mithat
 • Ecrin Moğultay - Sude
 • Güven Hokna - Muhteşem

Sucu Kamil filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Sucu Kamil filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri