Ayrılık Kolay Değil filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Ayrılık Kolay Değil filmi nerede çekildi, Ayrılık Kolay Değil filmi şelale nerede, Ayrılık Kolay Değil filmi kaç yılında çekildi, Ayrılık Kolay Değil filmi oyuncuları isimleri nedir, Ayrılık Kolay Değil filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini İbrahim rolü ile İbrahim Tatlıses, Pınar rolü ile Perihan Savaş ve Necmi Ağa rolü ile Hayati Hamzaoğlu paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Gül Vergon, Hüseyin Peyda, Aliye Rona, Eray Özbal ve Mesut Sürmeli rol alıyor. Filmde, İbrahim bir çiftlikte çalışan Müslüm kâhyanın oğludur. Çiftliğin sahibi Necmi Ağa’nın kızı Pınar ile İbrahim yan yana büyümüşlerdir. Sevgileri zamanla aşka dönüşür. Ancak zengin bir ağanın kızı ile fakir bir kâhyanın oğlu arasında aşılmaz engeller vardır. İbrahim sınıf farklılığı yüzünden bu ilişkinin bir gün biteceğinin farkındadır. Kısa süre sonra Necmi Ağa çiftliğe bir ziraat mühendisi almaya karar verir. Üstelik Pınar’ı da ziraat mühendisi Kenan’la evlendirmeyi düşünmektedir. Pınar’ın İbrahim’le ilişkisini öğrenen Necmi Ağa kararından dönmez. Bunun üzerine İbrahim çiftlikten ayrılmaya karar vererek İstanbul’a gider. İbrahim kısa sürede şarkıcı olarak İstanbul’da büyük bir şöhrete kavuşur. Ayrılık Kolay Değil filminin çekildiği şelale nerede çekilmiştir, çekim yeri, hangi şehirde çekildi, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde secretbet yer alıyor.

Türkan Şoray Zulüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Türkan Şoray Zulüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Ayrılık Kolay Değil filmi kaç yılında çekildi?

Ayrılık Kolay Değil filmi 1980 yılında çekildi. Duygusal, dram, arabesk ve müzikal türlerinde çekilen film aynı yıl gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Filmin yönetmen koltuğunda Temel Gürsu oturuyor. Filmin senaryosunu Erdoğan Tünaş ve Tanju Gürsu yazdı. Yapımcıları Seyfettin Özkasap ve Tanju Gürsu olan film 77 dakika sürüyor.

Ayrılık Kolay Değil filmi nerede çekildi?

Ayrılık Kolay Değil filmi Antalya’da çekildi. Filmin çekimleri Antalya’nın Manavgat ilçesinde yapıldı. Filmin çekimleri için Manvgat’ın farklı noktalarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı.

Ayrılık Kolay Değil filmi şelale nerede?

Ayrılık Kolay Değil filmindeki şelale Antalya’nın Manavgat ilçesindedir. Filmin bazı sahneleri Manavgat Şelale’sinde çekilmiştir. Film, bir ağa kızıyla ona âşık fakir bir gencin öyküsünü ekranlara taşıyor.

Kızlar Sınıfı Tatilde filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Kızlar Sınıfı Tatilde filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Ayrılık Kolay Değil filmi konusu ne?

Ayrılık Kolay Değil filminde, büyük bir çiftlikte çalışan yoksul bir köylü, çiftlik sahibi Ağa’nın kızına aşıktır. Genç kız da onu sever ama sınıf farklılığı bir araya gelmelerine engel olur. Göç ettiği kentte ünlü bir türkücü olunca büyük bir servete kavuşan genç adamın tek amacı sevdiği kıza kavuşmaktır.

Ayrılık Kolay Değil filmi hangi kanalda oynuyor?

Ayrılık Kolay Değil filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 2 Temmuz Pazar günü saat 15.00’te ve 21.00’de 360 TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Kuzey Film tarafından çekilen yapım Yeni Lale Film tarafından yayına hazırlanmıştır. Filmde İbrahim Tatlıses’i Abdurrahman Palay, Perihan Savaş’ı Gülen Kıpçak, Hayati Hamzaoğlu’nu Sadettin Erbil ve Hüseyin Peyda’yı Timuçin Caymaz secretbet giriş seslendirmiştir.

Fosforlu Cevriyem filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Fosforlu Cevriyem filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Ayrılık Kolay Değil filmi oyuncuları isimleri

 • İbrahim Tatlıses (İbrahim)
 • Perihan Savaş (Pınar)
 • Hayati Hamzaoğlu (Necmi Ağa)
 • Gül Vergon
 • Hüseyin Peyda (İbrahim'in Babası Müslüm Kâhya)
 • Aliye Rona (İbrahim'in Annesi)
 • Eray Özbal (Ziraat Mühendisi)
 • Mesut Sürmeli (Doktor)
 • Hasan Çelik
 • Bahri Ateş
 • Ahmet Koç
 • Neriman Köksal

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz filmi nerede çekildi oyuncuları isimleri kaç yılında çekildi hangi kanalda? Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz filmi nerede çekildi oyuncuları isimleri kaç yılında çekildi hangi kanalda?