Tarık Akan ve Hülya Koçyiğit’in başrollerini paylaştığı Azat Kuşu filmi televizyon ekranlarında Yeşilçam hayranları ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Azat Kuşu filmi nerede çekildi, Azat Kuşu filmi kaç yılında çekildi, Azat Kuşu filmi oyuncuları isimleri nedir, Azat Kuşu filmi konusu ne, Azat Kuşu filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Hakan rolünde Tarık Akan, Melek rolünde Hülya Koçyiğit, Selim Bey rolünde Yıldırım Önal, Tayfun rolünde Ömer Dönmez, Perihan rolünde Nazan Berk, Hanife rolünde Şükriye Atav, Semra rolünde Handan Adalı ve Tahir rolünde Orhan Elmas yer alıyor. Filmin oyuncuları arasında ayrıca Muzaffer Yenen, Kubilay Hakan, Muammer Gözalan ve Tanju Şarman rol alıyor.

Azad Kuşu filminde, bir konfeksiyonda işçi olarak çalışan Melek, oğlu Tayfun ile beraber yaşıyor. Tayfun hastadır ve Avrupa’da ameliyat olması gerekiyor. Melek oğlunun ameliyatı için para bulmaya çalışıyor. Çaldığı bütün kapılardan eli boş dönüyor. Son çare olarak Tayfun’u zengin iş adamı Hakan’a evlatlık vermeyi düşünüyor. Bir plan yaparak Hakan’ın Tayfun’u evlat edinmesini sağlıyor. Tayfun’un iyileşmesi için çabalayan Melek ve Hakan arasında bir aşk başlıyor. Azat Kuşu filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde bionbet yer alıyor.

Kapıcılar Kralı filminin çekildiği apartman nerede hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor İbram kimdir? Kapıcılar Kralı filminin çekildiği apartman nerede hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor İbram kimdir?

Azat Kuşu filmi kaç yılında çekildi?

Azat Kuşu filmi 1972 yılında çekildi. Gasta oğlunu ameliyat ettirmeye çalışan bir annenin hikayesinin anlatıldığı film aynı yıl gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı kanallarda ve dijital platformlarda yayınlanmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda Orhan Elmas oturuyor. Filmin senaryosunu ise Vural Pakel yazdı. Dram türünde ekranlara gelen yapım 81 dakika sürüyor.

Azat Kuşu filmi konusu ne?

Azat Kuşu filminde, genç bir kadın olan Melek, bir fabrikada işçi olarak çalışır. Oğlu Tayfun ile birlikte yaşayan Melek, oğlunun çok hasta olduğunu öğrenmesi ile yıkılır. Melek, ameliyat için gereken parayı bulmak için çabalasa da yeterli parayı bulamaz. Oğlunu iyileştirmek için her şeyi göze alan Melek, Tayfun'u zengin bir adam olan Hakan'a evlatlık vermeyi düşünür. Planını hayata geçiren Melek, bunda başarılı olur. Bu süreç, Hakan ile Melek arasında bir aşk doğmasına neden olur.

Hababam Sınıfı Uyanıyor filminin çekildiği okul nerede çekim yeri hangi kanalda oynuyor? Hababam Sınıfı Uyanıyor filminin çekildiği okul nerede çekim yeri hangi kanalda oynuyor?

Azat Kuşu filmi nerede çekildi?

Azat Kuşu filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Yapımcıları Vural Pakel ve Enver Özer olan filmin müziklerini Yalçın Tura hazırladı. Kocasını kaybedip çocuğu ile yalnız başına yaşayan bir fabrika işçisi kızla, zengin bir demir tüccarının öyküsünü ekranlara getiren film izleyenlere dram dolu bir hikaye sunuyor. Özer Film tarafından çekilen yapım, Acar Film tarafından seslendirilmiş ve gösterime hazır hale getirilmiştir.

Azat Kuşu filmi hangi kanalda oynuyor?

Azat Kuşu filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 6 Kasım Pazartesi günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 01.45’te 360 TV ekranlarında Yeşilçam tutkunları ile buluşuyor. Filmde Tarık Akan’ı Toron Karacaoğlu, Hülya Koçyiğit’i Jeyan Mahfi Tözüm ve Ömer Dönmez’i (Ömercik) Birsen Kaplangı seslendirmiştir. Ayrıca Yıldırım Önal’ı Sadettin Erbil, Handan Adalı’yı ise Alev Gürzap seslendirmiştir. 360 TV ekranlarında her gün en sevilen ve en popüler Yeşilçam filmleri yayınlanmaya bionbet giriş devam ediyor.

Gülşah Küçük Anne filmi nerede çekildi Gülşah kim kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda? Gülşah Küçük Anne filmi nerede çekildi Gülşah kim kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda?

Azat Kuşu filmi oyuncuları isimleri

 • Tarık Akan (Hakan)
 • Hülya Koçyiğit (Melek)
 • Yıldırım Önal (Selim Bey)
 • Ömer Dönmez (Tayfun)
 • Nazan Berk (Perihan)
 • Şükriye Atav (Hanife)
 • Handan Adalı (Semra)
 • Orhan Elmas (Tahir)
 • Muzaffer Yenen (Doktor)
 • Kubilay Hakan (Uşak)
 • Muammer Gözalan (Doktor)
 • Tanju Şarman (Doktor)
 • Ali Demir (Hakim)
 • Kamer Sadık (Kuş Satıcısı)
 • Sıdıka Duruer (Komşu)

Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi nerede çekildi konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda? Sevmek ve Ölmek Zamanı filmi nerede çekildi konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda?