Eğlenceli komedi yapımı Baba Parası filmi sinemaseverlerle televizyon ekranlarında buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Baba Parası filmi nerede çekildi, Baba Parası filmi hangi kanalda oynuyor, Baba Parası filmi ne zaman çekildi, Baba Parası filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Selim rolü ile Ahmet Kural, Niyazi rolü ile Murat Cemcir, Yakut rolü ile Devrim Yakut, Saffet rolü ile Rasim Öztekin ve Tülin rolü ile Yağmur Tanrısevsin var. Filmin oyuncuları arasında ayrıca Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Osman Alkaş, Kenan Civiniz, Sabahattin Ozan Aslan ve Ayhan Taş rol alıyor. Baba Parası filminde, ülkenin en zengin insanlarından birinin ölümünün ardından, farklı din, dil, ırk ve sosyal statülerden farklı kişilerin kardeş oldukları ortaya çıkıyor. Miras için heyecanla bekleyen kardeşlerden yalnızca bir tanesi mirasın tamamını alabilecektir. Bu sebeple amansız bir yarış başlıyor. Baba Parası filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte nerede çekilmiştir, hangi kanalda oynuyor, gişe hasılat bilgileri ne kadar izlendi, oyuncuları isimleri, kaç yılında çekildi sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde cashbet yer alıyor.

Ailecek Şaşkınız filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Ailecek Şaşkınız filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Baba Parası filmi ne zaman çekildi?

Baba Parası filmi 2019 yılında çekildi. Film 1 Ocak 2020 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Selçuk Aydemir oturuyor. Yapımcısı Murat Cemcir, Necati Kocabay ve Furkan Yeşilnur olan filmin müziklerini Gürsoy Tanç hazırladı.

Baba Parası filmi ne kadar izlendi gişe hasılat

Baba Parası filmi 9 hafta vizyonda kaldı ve 1.872.347 kişi tarafından izlendi. İlk hafta 318.605 kişi tarafından izlenen yapım 9 haftanın sonunda 1 milyon 872 bin 347 kişi tarafından sinemalarda izlendi. İlk hafta 6.149.541 TL gişe hasılatı elde eden film 9 haftanın sonunda 31.736.151 TL gişe hasılatı elde etti.

Düğün Dernek 2 Sünnet nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Düğün Dernek 2 Sünnet nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Baba Parası filmi nerede çekildi?

Baba Parası filmi İstanbul Pendik’te çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Pendik Kurtköy’de bulunan Özel Adatıp İstanbul Hastanesi’nde yapıldı. 40 bin metrekare alan üzerine inşa edilen, 7 katlı ve 200 yatak kapasiteli binada çekim setleri kurularak çekimler yapılmıştır. TR 40 33 Productions ve Sinehane tarafından çekilen yapım CJ Entertainment Turkey tarafından dağıtıldı.

Baba Parası filmi hangi kanalda oynuyor?

Baba Parası filmi ATV kanalında oynuyor. Komedi türünde çekilen film 18 Ağustos Cuma akşamı saat 22.10’da ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Film, ülkenin en zengin insanlarından birinin gayri meşru çocukları olduklarını öğrenen birbirlerinden son derece farklı kardeşlerin, içlerinden sadece birine kalacak olan yüklü mirasa ulaşma çabalarını ekranlara taşıyor. Film 110 dakika cashbet giriş sürüyor.

Müjdemi İsterim filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oyuncuları isimleri Müjdemi İsterim filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oyuncuları isimleri

Baba Parası filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Ahmet Kural - Selim
  • Murat Cemcir - Niyazi
  • Devrim Yakut - Yakut
  • Rasim Öztekin - Saffet
  • Yağmur Tanrısevsin - Tülin
  • Özgür Emre Yıldırım - Erdal
  • Deniz Barut - Avukat Aslı
  • Giray Altınok - Bekçi
  • Osman Alkaş - Selim Üvey Baba

Baba Parası filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Kenan Civiniz - Adam 3, Sabahattin Ozan Aslan - Adam 2, Ayhan Taş - İmam, Oya Gürel - Selim Üvey Anne, Yağmur Karabal - Taksideki Kız ve Zehra Yılmaz - Nurten.

Düğün Dernek filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gişe hasılatı rakamları oyuncuları isimleri Düğün Dernek filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gişe hasılatı rakamları oyuncuları isimleri