Babamın Penguenleri filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Babamın Penguenleri filmi ne zaman çekildi, Babamın Penguenleri filmi hangi kanalda oynuyor, Babamın Penguenleri filmi konusu ne, Babamın Penguenleri filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Senaryosunu Sean Anders, John Morris ve Jared Stern’in yazdığı filmin yönetmen koltuğunda Mark Waters oturuyor.

Babamın Penguenleri filminin oyuncu kadrosunda Jim Carrey, Carla Gugino, Madeline Carroll, Clark Gregg ve Angela Lansbury var. Yapımcısı John Davis olan film Davis Entertainment Company ve Dune Entertainment tarafından çekildi. Filmde, Mr. Popper'ın oğlu Tom Popper'a hediye olarak gönderilen penguenler Tom Poper'a zor anlar yaşatıyor. Komedi filmi 95 dakika yakabet sürüyor. Babamın Penguenleri filmi kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, hikayesi ve oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Babamın Penguenleri filmi ne zaman çekildi?

Babamın Penguenleri filmi 2011 yılında çekildi. Film 17 Haziran 2011 tarihinde sinemalarda vizyona girerek beyazperdede izleyicilerle buluştu. 55 milyon dolar bütçe ile çekilen film toplamda 187 milyon 361 bin 754 dolar hasılat elde etti. Ülkemizde vizyonda kaldığı süre boyunca 291 bin 249 kişi tarafından sinemalarda izlenen film toplam 2 milyon 650 bin 662 TL gişe hasılatı yakabet giriş kazandı.

Babamın Penguenleri filmi hangi kanalda oynuyor?

Babamın Penguenleri filmi TRT 1 kanalında oynuyor. Film Perşembe akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Filmde, hayatına rutin bir şekilde devam eden iş adamı Tom Popper'in hayatı, babasından kendisine miras kalan altı penguenle değişecek. Rutinden eğlenceliye doğru bu keskin geçiş, ilginç olaylara yol açacak.

Babamın Penguenleri filmi oyuncuları isimleri

  • Jim Carrey - Tom Popper
  • Carla Gugino - Amanda
  • Ophelia Lovibond - Pippy
  • Madeline Carroll - Janie Popper
  • Angela Lansbury - Mrs.Selma Van Gundy
  • Dominic Chianese - Reader
  • James Tupper - Rick
  • Philip Baker Hall - Franklin