Balkan Ninnisi dizisi izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Balkan Ninnisi dizisi nerede çekiliyor, Balkan Ninnisi dizisi oyuncuları isimleri, Balkan Ninnisi dizisi hangi gün oynuyor ve Balkan Ninnisi dizisi hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları araştırılıyor. Aile ve Romantik türleri ile ekranlara gelen dizinin oyuncuları arasında Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Merih Öztürk, Emre Bey ve Hakan Boyav rol alıyor.

Balkan Ninnisi dizisinin yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca, Volkan Kapkın, Serdar Akar, Selahattin Sancaklı ve Evrim Yöney oturuyor. Dizinin senaryosunu Uğur Uzunok, Nurullah Sevimli, Abdülhamit Işık, Esma Koç, Baki Türk, İdris Meydi, Ozan Ayaz ve Alev Toprakoğlu yazıyor.

Balkan Ninnisi dizisi birinci sezonu ile ekranlara geliyor. Yapımcısı Yalçın Arı ve Uğur Uzunok olan dizinin ilk bölümü 21 Haziran 2022 tarihinde yayınlanmıştı. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi, kaldığı yerden devam ediyor.

Balkan Ninnisi dizisi hangi gün oynuyor?

Balkan Ninnisi dizisi her hafta Perşembe günü oynuyor. Dizi saat 20.00’de başlıyor. Özet görüntülerinin ardından yeni bölüm dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Balkan Ninnisi dizisinin tekrar bölümleri de farklı gün ve saatlerde ekranlara geliyor.

Balkan Ninnisi dizisi hangi kanalda oynuyor?

Balkan Ninnisi dizisi TRT 1 kanalında oynuyor. Çok sevilen yapımların kanalı olan TRT 1’de bu yıl başlayan ve ilk sezonu yayınlanan dizi, geniş bir hayran kitlesi tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Balkan Ninnisi dizisi nerede çekiliyor?

Balkan Ninnisi dizisi Kuzey Makedonya’nın Üsküp şehrinde çekiliyor. Tarihi köklerimiz olan Üsküp şehrinin farklı noktalarında ve mekanlarında çekim setleri kuruluyor. Dizinin çekimlerinin büyük bölümü Kuzey Makedonya Üsküp’te yapılıyor.

Balkan Ninnisi dizisi oyucuları isimleri

  • Erdal Özyağcılar - Süleyman
  • Özlem Türkad - Neriman
  • Emre Bey - Ertan
  • Merih Öztürk - Jovanka
  • Suzan Akbelge - Elena
  • Sarp Bozkurt - Arif
  • Gözde Çığacı - Gülsüm
  • Erman Saban - Zafer
  • Cenap Samet - Cemail
  • Kaan Turgut - Pavel

Balkan Ninnisi dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Emine Halil – Ayşen, Süleyman Kara – Mustafa, Burak Rahman – Luran, Deniz Gürkan – Gülbahar, Benu Şahin – Maria, Can Kolukısa - Zübeyir Dede, Hakan Boyav – Daniel. Mustafa Yaşar – Ahmet, Selviye İnci – Güldaniye, Tolga Ortancıl – İrfan, Bedia Begovska Nina, Filiz Ahmet – İvana, Elyesa Kaso, Slađana Vujošević, Firdaus Nebi.