Televizyon ekranlarının yeni sezon yapımlarından olan Bambaşka Biri dizisi büyük bir heyecanla devam ediyor. Temponun giderek arttığı dizinin yayın ve çekim ayrıntıları merak ediliyor. Bambaşka Biri dizisi nerede çekiliyor, Bambaşka Biri dizisi yeni bölüm ne zaman, Bambaşka Biri dizisi hangi gün oynuyor, Bambaşka Biri dizisi hangi kanalda oynuyor, Bambaşka Biri dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerinde Leyla Gediz rolü ile Hande Erçel, Kenan Öztürk rolü ile Burak Deniz, Yasemin rolü ile Begüm Akkaya ve Murat Erden rolü ile Ferit Aktuğ rol alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Aslı Orcan, Gülçin Hatıhan, Muttalip Müjdeci, Berrin Arısoy, Cem Davran, Uğur Uzunel, Polen Emre, Bahadır Vatanoğlu, Dilşah Demir, Menderes Samancılar ve Kardelen Arnavutoğlu yer alıyor. Ünlü oyuncu Burak Deniz’in, Türkiye’nin en ünlü haber spikerlerinden Kenan Öztürk karakterine, ünlü oyuncu Hande Erçel’in ise dişli, gözü pek savcı Leyla karakterine hayat verdiği Bambaşka Biri dizisinde işlenen bir cinayet ile her şey değişiyor. Ormanda vahşice işlenen Hamdi Atılbay cinayeti, karışık geçmişini arkada bırakarak artık yeni düzenini kurmak isteyen genç savcı Leyla ile düzenli ve şöhret dolu bir hayata sahip olan hırslı gazeteci Kenan’ın yollarını kesiştiriyor. Bambaşka Biri dizisi uyarlama mı, hangi diziden uyarlama, orjinali adı nedir, çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman saat kaçta başlıyor, hangi gün hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları haberimizde faffbet yer alıyor.

Safir dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda? Safir dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Bambaşka Biri dizisi hangi gün oynuyor?

Bambaşka Biri dizisi her hafta Pazartesi günü oynuyor. Dizinin yeni bölümleri Pazartesi akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra ise yeni bölümü ile dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Dizinin başrol oyuncularından olan Hande Erçel dizide gözü kara bir Cumhuriyet Savcısı olan Leyla Gediz karakterine hayat veriyor. Leyla Gediz, üç yıl sonra görev için İstanbul’a döndüğünde kendisini esrarengiz ve zorlu bir cinayet davası karşılıyor. Soruşturma esnasında yolu ünlü ve başarılı haber spikeri Kenan’la kesişiyor ve hayatı geri dönülmez bir şekilde değişiyor.

Bambaşka Biri dizisi yeni bölüm ne zaman?

Bambaşka Biri dizisi her hafta Pazartesi günü yayınlanıyor. Dizinin merakla beklenen yeni bölümleri Pazartesi günleri saat 20.00’de ekranlara geliyor. Dizinin diğer başrol oyuncusu olan Burak Deniz, dizide Türkiye’nin en ünlü haber spikerlerinden Kenan Öztürk’ü canlandırıyor. Kenan, İstanbul’da işlenen bir cinayetin soruşturmasında, Savcı Leyla’yla kendini bir maceranın içinde buluyor. İlk görüşte hoşlandığı bu güzel kadın Kenan’ı çok etkiliyor.. Ne var ki gizemli olayların ekseninde sürekli bir araya gelen ikiliyi zor bir sınav bekliyor.

Kirli Sepeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor? Kirli Sepeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor?

Bambaşka Biri dizisi hangi kanalda oynuyor?

Bambaşka Biri dizisi Fox TV kanalında oynuyor. Dizi Pazartesi akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Dizide, ülkenin en ünlü anchormaninin sunduğu bir cinayet haberinin ardından gelişen olaylar anlatılıyor. Soruşturma esnasında Savcı Leyla ile spiker Kenan Öztürk’ün arasında karşı konulamaz bir enerji ortaya çıkıyor ve  izleyiciyi sürükleyecek bir olay akışı içinde kendilerini buluyorlar. Dram ve romantik gerilim türlerinde ekranlara gelen dizinin senaryosunu, Onur Şener, Lokman Maral ve Seçil Çömlekçi’nin öyküsünden Ethem Özışık senaryoya uyarlıyor.

Bambaşka Biri dizisi nerede çekiliyor?

Bambaşka Biri dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kuruluyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor. Dizinin müziklerini Atakan Ilgazdağ hazırlıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin ilk bölümü 11 Eylül’de yayınlandı. TIMS&B Productions tarafından çekilen, yapımcısı Timur Savcı ve Burak Sağyaşar olan dizi 130 dakikalık bölümleri ile ekranlara faffbet giriş geliyor.

Kader Bağları dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda? Kader Bağları dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Bambaşka Biri dizisi oyuncuları isimleri

 • Hande Erçel - Leyla Gediz
 • Burak Deniz - Kenan Öztürk
 • Begüm Akkaya - Yasemin
 • Ferit Aktuğ - Murat Erden
 • Aslı Orcan - Nükhet İşmen
 • Gülçin Hatıhan - Şahinde Gediz
 • Muttalip Müjdeci - Ekrem Gediz
 • Berrin Arısoy - Nevin Öztürk
 • Cem Davran - Turan Öztürk
 • Uğur Uzunel - Tahir Gediz
 • Polen Emre - Nuray Gediz
 • Bahadır Vatanoğlu - Gökhan
 • Dilşah Demir - Pelin
 • Menderes Samancılar - İdris Taşlı
 • Kardelen Arnavutoğlu

Dilek Taşı dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor? Dilek Taşı dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor?