Orijinal adı The Bank Job olan Banka İşi filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin yayın ve çekim ayrıntıları araştırılıyor. Banka İşi filmi nerede çekildi, Banka İşi filmi konusu ne, Banka İşi filmi hangi kanalda oynuyor, Banka İşi filmi ne zaman çekildi, Banka İşi filmi gişe hasılat bilgileri nedir, Banka İşi filmi oyuncuları isimleri ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Terry rolünde Jason Statham, Martine rolünde Saffron Burrows, Kevin rolünde Stephen Campbell Moore, Guy Singer rolünde James Faulkner, Nick Barton rolünde Craig Fairbrass yer alıyor.

Banka İşi filminde, hırsızlar Londra’daki Baker Street’te bulunan bir bankanın kasasına tünel kazarak giriyor ve milyonlarca Sterlin değerinde nakit para ve mücevherin bulunduğu kasaları yağmalıyor. Bu film, o kutularda neyin saklı olduğunu ve cinayet, yolsuzluk gibi skandallarının kraliyet ailesi ile bağlantısını ortaya çıkarıyor. Banka İşi filminin gerçek hikayesi nedir, konusu gerçek mi, çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hikayesi ne, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, gişe hasılat bilgileri nedir, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde maximroyalbet yer alıyor.

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gişe hasılat ne zaman çekildi? Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gişe hasılat ne zaman çekildi?

Banka İşi filmi ne zaman çekildi?

Banka İşi filmi 2008 yılında çekildi. Entrika, skandal ve tehlikenin iç içe geçtiği Banka İşi filmi, 1971 senesi Eylül ayında geçiyor. 20 milyon dolar bütçe ile çekilen film dünya çapında 64,8 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Ülkemizde de vizyona giren film, 16 hafta vizyonda kaldı ve 102.714 kişi tarafından sinemalarda izlendi, 910.275 TL gişe hasılatı elde etti.

Banka İşi filmi konusu ne?

Banka İşi filmi, 35-40 sene önce Londra’da meydana gelen gerçek bir soygun hikayesinden yola çıkılarak beyaz perdeye yansıtılmıştır. 35 yılı aşkın bir zaman önce Londra'da meydana gelen olağanüstü bir olaydan, cesur ve çözülememiş bir soygunun hikayesinden uyarlanan bu heyecan dolu gerilim filmi, entrika, gizem, skandal ve tehlikenin iç içe geçtiği bir suç filmidir.

Rambo Son Kan filmi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi gişe hasılat nerede çekildi? Rambo Son Kan filmi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi gişe hasılat nerede çekildi?

Banka İşi filmi nerede çekildi?

Banka İşi filmi İngiltere Londra’da çekildi. Londra şehri başta olmak üzere İngiltere’nin farklı noktalarında da çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmin yönetmen koltuğunda Roger Donaldson oturuyor. Film senaryosunu Dick Clement, Ian La Frenais, George McIndoe ve Aaron Shuster yazdı. Filmin müziklerini J. Peter Robinson yazdı.

Banka İşi filmi hangi kanalda oynuyor?

Banka İşi filmi Star TV kanalında oynuyor. 18 Mayıs Cumartesi günü saat 00.30’da ve film bittikten hemen sonra tekrar 02.00’de Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yapımcısı David Alper olan filmin kurgusunu John Gilbert yaptı. 1971'deki Baker Sokağı soygunundan esinlenilerek hazırlanılmış İngiliz maximroyalbet giriş filmidir.

Jumanji Vahşi Orman filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gişe hasılat oyuncuları isimleri Jumanji Vahşi Orman filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gişe hasılat oyuncuları isimleri

Banka İşi filmi oyuncuları isimleri

  • Jason Statham - Terry
  • Saffron Burrows - Martine
  • Stephen Campbell Moore - Kevin
  • James Faulkner - Guy Singer
  • Craig Fairbrass - Nick Barton
  • Daniel Mays - Dave
  • Alki David - Bambas
  • Michael Jibson - Eddie

Maymunlar Cehennemi Savaş hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi gişe hasılat konusu ne? Maymunlar Cehennemi Savaş hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi gişe hasılat konusu ne?