Barış Akarsu Merhaba filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Barış Akarsu Merhaba filmi nerede çekildi, Barış Akarsu Merhaba filmi ne zaman çekildi, Barış Akarsu Merhaba filmi hangi kanalda oynuyor, Barış Akarsu Merhaba filmi oyuncuları isimleri nedir, Barış Akarsu Merhaba filminde şarkıları kim söylüyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Barış Akarsu rolü ile İsmail Ege Şaşmaz, Zeynep rolü ile Almila Ada, Selahattin Akarsu rolü ile Hüseyin Avni Danyal, Hatice Akarsu rolü ile Ebru Nil Aydın ve Nalan rolü ile Şafak Pekdemir yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Metin Coşkun, Burak Satıbol, Aslıhan Kapanşahin, Caner Gezen, Burak Can Aras ve Serli Alyanakyan rol alıyor.

Çocukluğunda müziğe ilgi duymaya başlayan Barış Akarsu, 2004 yılında katıldığı Akademi Türkiye adlı şarkı yarışmasıyla adını duyurdu. Yarışmada birinci olmasının ardından albüm çıkaran Akarsu, müzik çalışmalarının yanı sıra Yalancı Yarim adlı bir dizide rol aldı. 2007 yılında, 28. yaş gününde Bodrum’da trafik kazası geçiren Barış Akarsu, yoğun bakımda kaldığı beş günün ardından hayata veda etti. Film, Barış Akarsu’nun hayatını anlatıyor. Barış Akarsu Merhaba filminde şarkıları kim söylüyor, çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, gişe hasılat bilgileri, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde favorisen yer alıyor.

Acı Tatlı Ekşi filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Acı Tatlı Ekşi filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Barış Akarsu Merhaba filmi ne zaman çekildi?

Barış Akarsu Merhaba filmi 2022 yılında çekildi. Biyografi ve dram türlerinde çekilen film 18 Kasım 2022 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda senaryosuna da imza atan Mert Dikmen oturuyor. Filmin bir diğer senaristi ise Can Anar’dır.

Barış Akarsu Merhaba gişe hasılat bilgileri

18 Kasım 2022 tarihinde vizyona giren film toplam 19.775.689 TL gişe hasılatı elde etti. 115 dakika süren film 7 hafta vizyonda kaldı. İlk hafta sonunda 102.057 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 7 haftanın sonunda 367.006 kişi tarafından beyazperdede izlendi. İlk hafta sonunda 5.821.619 TL gişe hasılatı elde eden yapım, 7 haftanın sonunda 19 milyon 775 bin 689 TL gişe hasılatı elde etmiştir.

Barış Akarsu Merhaba filmi nerede çekildi?

Barış Akarsu Merhaba filmi İstanbul’da ve Bartın’ın Amasra ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Barış Akarsu’nun memleketi olan Bartın Amasra’da yapıldı. Amasra’nın farklı noktalarında kurulan çekim setleri ile Amasra çekimleri 1,5 ayda tamamlandı. Filmin diğer bölümleri ise İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında yapıldı. Çekimlerin tamamlanmasının ardından film sinemalarda vizyona girdi ve büyük ilgi gördü.

Anka filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne Anka filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu ne

Barış Akarsu Merhaba filminde şarkıları kim söylüyor?

Barış Akarsu Merhaba filminde şarkıları filmin başrol oyuncusu olan İsmail Ege Şaşmaz söylüyor. Filmde yer alan 10 şarkıyı İsmail Ege Şaşmaz seslendirdi. Filmin müziklerini Eser Taşkıran ve Mce Jingles hazırladı. Şarkıcı Barış Akarsu'nun hayat hikâyesini konu alan filmde söylenen şarkılar büyük ilgi gördü.

Barış Akarsu Merhaba filmi konusu ne?

Barış Akarsu Merhaba filmi, 2007 yılında geçirdiği trafik kazası nedeniyle hayata veda eden şarkıcı Barış Akarsu'nun yaşam öyküsünü ekranlara taşıyor. Film, bir şarkı yarışmasıyla tüm ülkeye adından söz ettiren ve trajik bir kaza sonucu genç yaşta hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun hikâyesini anlatıyor.

Barış Akarsu Merhaba filmi hangi kanalda oynuyor?

Barış Akarsu Merhaba filmi ATV kanalında oynuyor. Film 28 Ağustos Pazartesi günü saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yapımcıları Özgür Tari ve Aytaç Ağdağ olan film, Fikri Harika Production ve Aytaç Medya tarafından çekilmiştir. İzleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak olan film 1 saat 55 dakika favorisen giriş sürüyor.

Senin Hikayen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi? Senin Hikayen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi?

Barış Akarsu Merhaba filmi oyuncuları isimleri

 • İsmail Ege Şaşmaz - Barış Akarsu
 • Almila Ada - Zeynep
 • Hüseyin Avni Danyal - Selahattin Akarsu
 • Ebru Nil Aydın - Hatice Akarsu
 • Şafak Pekdemir - Nalan
 • Metin Coşkun - Dede
 • Burak Satıbol - İlhami
 • Aslıhan Kapanşahin - Nesrin
 • Caner Gezen - İlker
 • Burak Can Aras - Özgür
 • Serli Alyanakyan - Vildan

Kara Bela filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Palyaço kim hangi kanalda? Kara Bela filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Palyaço kim hangi kanalda?