Oyuncu Barış Kılıç’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Barış Kılıç aslen nereli, Barış Kılıç boyu kaç, Barış Kılıç burcu ne, Barış Kılıç evli mi, Barış Kılıç eşi kimdir, Barış Kılıç oynadığı filmleri ve Barış Kılıç tv dizileri sorularının yanıtları araştırılıyor. Oyuncu Barış Kılıç İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. 2004 yılından günümüze pek çok başarılı yapımda yer almıştır.

Barış Kılıç’ın ilk dizi deneyimi Kadir İnanır ile oynadığı Bütün Çocuklarım dizisindeki Aybars karakteri olmuştur. 2011 yılına kadar Vazgeç Gönlüm, Leylan, Aynadaki Düşman ve Sakarya Fırat dizilerinde yardımcı oyuncu olarak yer almıştır. Barış Kılıç kimdir nerelidir, memleketi neresi, evli mi, eşi, hangi burç, boyu kaç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Barış Kılıç’ın yaşamına dair merak edilenler haberimizde betdog yer alıyor.

Evrim Alasya aslen nereli kiminle evli boyu kaç burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri Evrim Alasya aslen nereli kiminle evli boyu kaç burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri

Barış Kılıç aslen nereli?

Barış Kılıç aslen Malatyalıdır. Malatya’nın Arguvan ilçesinde doğup büyümüştür. Üniversite öğrenimi için İstanbul’a gelmiştir. Barış Kılıç yardımcı oyuncu olarak yer aldığı Adını Feriha Koydum dizisiyle büyük çıkış yapmış ve tanınmıştır.

barış kılıç aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı diziler filmler

Barış Kılıç boyu kaç?

Barış Kılıç'ın boyu 1,90 cm’dir. Adını Feriha Koydum dizisindeki çıkışından sonra çok aranan bir oyuncu olmuştur. Daha sonraki yıllarda ara vermeden Merhaba Hayat, Güllerin Savaşı, Oyunbozan, Evlat Kokusu, Yasak Elma, Uzak Şehrin Masalı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizilerinde başrol olarak yer almıştır.

Sıla Türkoğlu kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç oynadığı diziler hangi burç? Sıla Türkoğlu kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç oynadığı diziler hangi burç?

Barış Kılıç burcu ne?

Barış Kılıç'ın burcu Balık'tır. Barış Kılıç 21 Şubat 1978 tarihinde doğmuştur. Barış Kılıç’ın ilk ve tek sinema filmi 2014 yılında vizyona giren Biran Dalkıran'ın yönettiği, başrolünü Gizem Karaca ile paylaştığı Seni Seviyorum Adamım filmidir.

Barış Kılıç evli mi?

Barış Kılıç evlidir. Barış Kılıç günümüzde 2022 yılından beri Kızılcık Şerbeti dizisinde Öner Ünal karakterine hayat vermektedir. Dizide Barış Kılıç’a, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Settar Tanrıöğen ve Doğukan Güngör gibi başarılı oyuncular betdog giriş eşlik etmektedir.

barış kılıç aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı diziler filmler

Barış Kılıç eşi kimdir?

Barış Kılıç'ın eşi Ayşegül Özay’dır. 2007 yılında evlenen çiftin Batu ve Emir adında iki çocukları vardır. Instagram’ı aktif olarak kullanan oyuncu, zaman zaman eşi ve çocukları ile fotoğraflarını paylaşmaktadır.

Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?

Barış Kılıç oynadığı filmleri ve tv dizileri

 • 2004 - Bütün Çocuklarım - Aybars
 • 2007 - Vazgeç Gönlüm - Mert
 • 2007 - Leylan - Yaman
 • 2009 - Aynadaki Düşman - Kaan Candemir
 • 2009-2010 - Sakarya Fırat - Berat Tekintaş
 • 2011-2012 - Adını Feriha Koydum - Levent Seymen
 • 2012-2013 - Merhaba Hayat - Burak
 • 2014-2016 - Güllerin Savaşı - Ömer Hekimoğlu
 • 2014 - Seni Seviyorum Adamım - Berk (film)
 • 2016 - Oyunbozan - Emre
 • 2017 - Evlat Kokusu - Aslan Akbaş
 • 2019-2021 - Yasak Elma - Kaya Ekinci
 • 2021 - Uzak Şehrin Masalı - Kürşat Eroğlu
 • 2022 - Evlilik Hakkında Her Şey - Efe Avcı
 • 2022 - Kızılcık Şerbeti - Ömer Ünal

Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri Nurgül Yeşilçay aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Nurgül Yeşilçay oynadığı tv dizileri ve filmleri