Futbolcu Bartuğ Elmaz’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Bartuğ Elmaz aslen nereli, Bartuğ Elmaz hangi takımlarda oynadı, Bartuğ Elmaz hangi takımdan geldi, Bartuğ Elmaz evli mi? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 17 Şubat 2003 tarihinde Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde dünyaya gelen genç oyuncu 1,73 cm boyundadır. Ön libero mevkiinde oynayan Bartuğ Elmaz, Fenerbahçe’ye transfer oldu ve 28 numaralı formayı giyiyor. Elmaz, Galatasaray altyapısından yetişti. 17 Kasım 2020'de Galatasaray ile ilk profesyonel sözleşmesini imzaladı. Galatasaray formasıyla ilk profesyonel maçına 22 Aralık 2020'de Süper Lig'de Göztepe'yi 3-1 yendikleri maçta çıktı. Ocak 2022'de Marsilya takımına transfer için ön sözleşme imzaladı. Haziran 2022 ise resmen takıma katıldı. 20 Temmuz 2023'te Fenerbahçe ile üç yıllık sözleşme imzaladı. Milli takım kariyeri de olan genç oyuncu, Türkiye U-15, Türkiye U-16, Türkiye U-17 takımlarının ardından Türkiye U-19 ve Türkiye U-21 takımları ile de maçlara çıktı. Futbolcu Bartuğ Elmaz kimdir nerelidir, hangi takımdan geldi, oynadığı takımlar, hangi takımlarda oynadı, istatistikleri, hangi mevki, evli mi sorularının yanıtları haberimizde favorisen yer alıyor.

Angelino aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı evli mi eşi kimdir? Angelino aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı evli mi eşi kimdir?

Bartuğ Elmaz aslen nereli?

Bartuğ Elmaz aslen Tekirdağ Çerkezköylüdür. Yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Merkez orta saha ve ön libero pozisyonlarında görev yapan genç futbolcu, sağ ayağını kullanıyor. 2022-23 sezonun başında Galatasaray'dan bedelsiz olarak ayrılıp Marsilya'ya giden Bartuğ, kariyerinde A takım seviyesinde toplam 3 resmi maça çıkmıştır. Ocak 2022'de Marsilya'ya transfer olmak için ön sözleşme imzalayan Bartuğ Elmaz, Haziran 2022'de resmi sözleşmeyi imzalayarak Marsilya takımına katıldı.

Bartuğ Elmaz evli mi?

Bartuğ Elmaz evli değildir. 2023 sezonunda ise Fenerbahçe’ye transfer oldu. Yapılan açıklamada; “Kulübümüz, Bartuğ Elmaz’ın transferi için kulübü Marsilya ve oyuncu ile anlaşma sağlamıştır. Genç orta saha oyuncusu, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen imza töreninde kendisini 3 yıllığına sarı lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.” denildi. Genç futbolcu ise transferinin gerçekleştiği için çok mutlu ve gururlu olduğunu dile getirmiştir.

Bartuğ Elmaz hangi takımdan geldi?

Galatasaray altyapısından yetişen Bartuğ Elmaz Fnerbahçe’ye Olympique de Marseille takımından geldi. Transferinin ardından yaptığı açıklamada; “Çok mutlu, gururlu ve aynı zamanda heyecanlıyım. Fenerbahçe’nin benimle ilgilendiğini öğrenince hiç düşünmedim. ‘Tamam’ dedim. Fenerbahçe sizi istiyorsa ikinci kez düşünmezsiniz. Elimden gelenin en iyisini yapacağım, bunun sözünü veriyorum. İnşallah sakatlıksız bir sezon olur ve sonunda da şampiyonluk olur.” dedi. Genç oyuncu futbol kariyerine Fenerbahçe takımında favorisen giriş devam ediyor.

Ante Rebic aslen nereli kaç yaşında hangi takımlarda oynadı kaç gol attı evli mi eşi kimdir? Ante Rebic aslen nereli kaç yaşında hangi takımlarda oynadı kaç gol attı evli mi eşi kimdir?

Bartuğ Elmaz hangi takımlarda oynadı?

  • 2013-2020 - Galatasaray (altyapı)
  • 2017-2018 - Türkiye U-15
  • 2018-2019 - Türkiye U-16
  • 2019-2020 - Türkiye U-17
  • 2020-2022 - Galatasaray
  • 2021-2022 - Türkiye U-19
  • 2022-2023 - Olympique de Marseille
  • 2023 - Türkiye U-21
  • 2023 - Fenerbahçe

Halil Dervişoğlu aslen nereli kimdir hangi takımlarda oynadı kaç gol attı evli mi eşi kimdir? Halil Dervişoğlu aslen nereli kimdir hangi takımlarda oynadı kaç gol attı evli mi eşi kimdir?