Barut Kokteyli filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Orijinal adı Gunpowder Milkshake olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Barut Kokteyli filmi ne zaman çekildi, Barut Kokteyli filmi hangi kanalda oynuyor, Barut Kokteyli filmi konusu ne, Barut Kokteyli filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Karen Gillan, Freya Allan, Lena Headey, Carla Gugino, Chloe Coleman, Ralph Ineson, Adam Nagaitis, Michael Smiley, Michelle Yeoh, Angela Bassett ve Paul Giamatti rol alıyor. Filmde, Sam, annesi bir suikastçı olan 12 yaşında bir çocuktur. Annesi Scarlet yüksek düzey bir suikastçı olarak görev yapıyordur ve kızı Sam'i terk etmek zorunda bırakılır. Annesinin çalıştığı acımasız şirket tarafından büyütülen Sam, yetişkin olunca da annesi gibi ölümcül bir suikastçı olur. Bir görev sırasında ortada kalan 8 yaşındaki bir kıza sahip çıkan Sam, kızı koruyabilmek için gücünü çalıştığı örgütü yok etmekte kullanmak zorunda kalır. Barut Kokteyli filmi (Gunpowder Milkshake) kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hikayesi ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde jetbull yer alıyor.

Son Durak 3 filmi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri hangi kanalda oynuyor? Son Durak 3 filmi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri hangi kanalda oynuyor?

Barut Kokteyli filmi ne zaman çekildi?

Barut Kokteyli filmi 2021 yılında çekildi. Fransa, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan film 20 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girdi. 30 milyon dolar bütçe ile çekilen film 1 milyon dolar hasılat elde etmiştir. 1 saat 54 dakika süren film ülkemizde de vizyona girdi ve 2 hafta vizyonda kaldı. 781 kişi tarafından beyazperdede izlenen film 19.433 TL gişe hasılatı elde etti.

Barut Kokteyli filmi konusu ne?

Barut Kokteyli, bir suikastçı olmasının ardından küçük bir kızı korumak için zorlu bir mücadeleye girişen Sam'in hikayesini konu ediyor. Gunpowder Milkshake, işinin ehli bir suikastçı olan annesi tarafından 12 yaşında terk edilen ve 15 yıl sonra annesi gibi ölümcül bir suikastçı olan Sam'in, bir görev sırasında ortada kalan 8 yaşındaki bir kızı korumak için suikastçı örgütünü karşısına alması hikayesini ekranlara taşıyor.

Barut Kokteyli filmi hangi kanalda oynuyor?

Barut Kokteyli filmi ATV kanalında oynuyor. Film 2 Temmuz Pazar günü saat 23.45’te ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Aksiyon ve gerilim türlerinde çekilen filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Navot Papushado oturuyor. Filmin diğer senaristi ise Ehud Lavski’dir. Italia Film tarafından çekilen yapımın müziklerini Haim Frank Ilfman hazırladı. Film 114 dakika jetbull giriş sürüyor.

Görevimiz Tehlike filmi ne zaman çekildi nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Görevimiz Tehlike filmi ne zaman çekildi nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Barut Kokteyli filmi oyuncuları isimleri

 • Karen Gillan - Sam
 • Freya Allan - young Sam
 • Lena Headey - Scarlet
 • Carla Gugino - Madeleine
 • Chloe Coleman - Emily
 • Ralph Ineson - Jim McAlester
 • Adam Nagaitis - Virgil
 • Michael Smiley - Dr. Ricky
 • Michelle Yeoh - Florence
 • Angela Bassett - Anna May
 • Paul Giamatti - Nathan

John Wick 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri John Wick 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri