Uzun yıllar otomotiv ve inşaat sektöründe çalışan Muş Bulanıklı Barzan Çağan, yaptığı birçok başarılı çalışmayla tanınmaktadır. Geçmişte geçici işçi olarak çalışan Barzan Çağan, otomotiv ve inşaat sektörlerinde aktif olarak yükselmektedir.

Barzan Çağan, Çağan İnşaat'ın kurucusudur. İstanbul ilinde yaşayan Barzan Çağan, son dönemde başarılarıyla dikkat çekmektedir. Barzan Çağan aynı zamanda oyunculuk eğitimi de almış biridir. Kendisi 2 yıl boyunca Engin Çağlar’dan oyunculuk eğitimi almıştır. Aldığı eğitimlerden sonra kendisini oyunculuk alanında da görmeye başlayacağız.

Barzan Çağan araç piyasası hakkında açıklaması

Öncelikle ikinci el taşıt alırken dikkat edilmesi gereken konulardan bahseden Barzan Çağan Aracın hasar kaydı olup olmadığını kontrol edilmesini, aracın ekspertiz raporu varsa kontrol edilmeli yoksa ekspertize kesinlikle gösterilmeli olduğunu vurguladı.. Aynı zamanda aracın trafik cezası olup olmadığını öğrenin ve motor şase numarasını kontrol edilmesinin önemli olduğunu vurguladı.

Barzan Çağan'dan deprem ile ilgili açıklama

“Yoğunluk var ama hepimiz, herkes bir şeyler yapmaya çalışıyor. Bugünleri böyle atlatacağımızı düşünüyorum. İnanın hepimizin kafası, aklı, kalbi orada. Zaten herkes elinden geleni yapıyor, bunu görmek de mutlu ediyor insanı. Depremden beri hepimiz her gün çalışıyoruz. Atlatacağız inşallah” açıklamasında bulundu.

“Buradayız” diyerek aklının da kalbinin de deprem bölgesindeki vatandaşlarımızda olduğunu ifade etti.