Orijinal adı Basic olan Kuraldışı filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Basic Kuraldışı filmi nerede çekildi, Basic Kuraldışı filmi ne zaman çekildi, Basic Kuraldışı filmi hangi kanalda oynuyor, Basic Kuraldışı filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Tom Hardy rolü ile John Travolta, Nathan West rolü ile Samuel L. Jackson, Julia Osborne rolü ile Connie Nielsen ve Bill Styles rolü ile Tim Daly yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Giovanni Ribisi, Brian Van Holt, Taye Diggs, Dash Mihok, Cristián de la Fuente, Roselyn Sánchez ve Harry Connick Jr. rol alıyor. Filmde, önemli bir ordu birliğinin komutanı olan Nathan West başarılı olmasının yanı sıra sert ve öfkeli kişiliği sebebiyle askerleri tarafından pek sevilmeyen bir liderdir. Bir görev esnasında meydana gelen fırtına sonrasında West kaybolur, askerlerin bir kısmı da hayata veda eder. Bu gizemli olayı aydınlatmak için göreve atanan Julia Osborne hayatta kalan askerleri sorguya alır. Başlarda işler beklediği gibi yolunda gitmezken yavaş yavaş aydınlanan sır perdesi önemli gizemleri açığa çıkaracaktır. Basic Kuraldışı filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi ülkede çekildi, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde beinwon yer alıyor.

Görevimiz Tehlike filmi nerede çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi? Görevimiz Tehlike filmi nerede çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi?

Basic Kuraldışı filmi ne zaman çekildi?

Basic Kuraldışı filmi 2003 yılında çekildi. Amerikan yapımı film Amerika Birleşik Devletleri’nde 28 Mart 2003 tarihinde, ülkemizde ise 14 Kasım 2003 tarihinde vizyona girdi. 1 saat 38 dakika süren, aksiyon ve gerilim türlerinde çekilen filmin yönetmen koltuğunda John McTiernan oturuyor. Filmin senaryosunu ise James Vanderbilt yazdı. 50 milyon dolar bütçe ile çekilen film, gişede büyük bir başarısızlık örneği sergiledi ve 42,8 milyon dolar gişe hasılatı elde etti.

Basic Kuraldışı filmi konusu ne?

DEA ajanı olarak görev yapan eski asker Tom Hardy, son zamanlarda orduda gittikçe yayılan bir söylentiyi araştırmakla görevlendirilir. Çavuş Nathan West'in emrinde bir grup asker ortadan yok olmuştur. Çavuş West etrafındaki askerleri tarafından nefret edilen fakat aynı zamanda da korkulan bir eğitimcidir. Eğitim yaptıkları bölge ise Panama'nın derinlerindeki ormanlardır. Fakat bu eğitimden yalnızca iki asker canlı olarak geri dönebilmişlerdir.

Kobra filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Kobra filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Basic Kuraldışı filmi nerede çekildi?

Basic Kuraldışı filmi Amerika Birleşik Devletleri, Kosta Rika ve Panama’da çekildi. Filmin Amerika çekimleri Florida Jacksonville ve Fernandina Plajı’nda yapıldı. Ayrıca Panama ve Kosta Rika’nın farklı yerlerinde de çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. Filmin çekimlerine 26 Kasım 2001 tarihinde başlandı ve 4 Nisan 2002 tarihinde çekimler sona erdi. 2003 yılında vizyona giren film, günümüzde farklı kanallarda izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Basic Kuraldışı filmi hangi kanalda oynuyor?

Basic Kuraldışı filmi Beyaz TV kanalında oynuyor. Film 24 Eylül Pazar akşamı saat 21.30’da ve aynı günün gecesi saat 03.15’te Beyaz TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin müziklerini Klaus Badelt hazırladı. Yapımcısı Louis Phillips olan, Columbia Pictures, Intermedia Films ve Phoenix Pictures tarafından çekilen film Sony Pictures Releasing (North America) ve Constantin Film (Germany) tarafından dağıtıldı. Film, 1994 yapımı Ucuz Roman (Pulp Fiction) filminden sonra John Travolta ve Samuel L. Jackson’ın ikinci ortak çalışmasıdır. Film 98 dakika beinwon giriş sürüyor.

Safe Koruyucu filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri Safe Koruyucu filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri

Basic Kuraldışı filmi oyuncuları isimleri

 • John Travolta - Tom Hardy
 • Samuel L. Jackson - Nathan West
 • Connie Nielsen - Julia Osborne
 • Tim Daly - Bill Styles
 • Giovanni Ribisi - Levi Kendall
 • Brian Van Holt - Ray Dunbar
 • Taye Diggs - Jay Pike
 • Dash Mihok - Mueller
 • Cristián de la Fuente - Castro
 • Roselyn Sánchez - Nuñez
 • Harry Connick Jr. - Dr. Peter Vilmer

Transformers filmi ne zaman çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Transformers filmi ne zaman çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu