Baskın Günü filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Orijinal adı Bastille Day olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Baskın Günü filmi nerede çekildi, Baskın Günü filmi ne zaman çekildi, Baskın Günü filmi hangi kanalda oynuyor, Baskın Günü filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Sean Briar rolü ile Idris Elba, Michael Mason rolü ile Richard Madden, Zoe Neville rolü ile Charlotte Le Bon ve Karen Dacre rolü ile Kelly Reilly yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca José Garcia, Eriq Ebouaney, David Georgiou, Mohamed Makhtoumi, James Cox, Jérôme Gaspard, Laura-Ann Brand ve Arieh Worthalter rol alıyor. Baskın Günü filminde, Paris’te yaşayan Amerikalı bir hırsız olan Michael Mason, içinde cüzdandan daha fazlası olan bir çantayı çalınca, bir anda CIA’nın bir numaralı hedefi haline geliyor. Hırsızlık olayını inceleyen CIA ajanı Sean Briar kısa zamanda Michael’ın çok daha büyük bir oyunun sadece piyonu olduğunu fark ediyor. Briar aynı zamanda Michael’ın bu büyük çaplı komployu açığa çıkarmak için yardımı dokunacağının da farkına varıyor. Emirleri hiçe sayan Briar, Michael ile onun yankesicilik alanındaki uzmanlığından faydalanmak üzere iş birliği yapıyor. 24 saatlik amansız bir takip sürüp giderken, birbirlerinden çok farklı olan ikili, kendilerinin hedef olduğunu ve ortak düşmanlarını alt etmek için birbirlerine güvenmek zorunda kalıyorlar. Baskın Günü (Bastille Day) filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde betves yer alıyor.

Basic Kuraldışı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Basic Kuraldışı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Baskın Günü filmi ne zaman çekildi?

Baskın Günü filmi 2016 yılında çekildi. 16 Mart 2016 tarihinde vizyona giren film, ülkemizde 27 Nisan 2016 tarihinde vizyona girdi. 4 milyon dolar bütçe ile çekilen film tüm dünyada 15 milyon dolar gişe elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 4 hafta vizyonda kalan film, 34.576 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 415.347 TL gişe hasılatı elde etti. 1 saat 30 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda James Watkins oturuyor.

Baskın Günü filmi nerede çekildi?

Baskın Günü filmi Fransa’nın Paris kentinde çekildi. Filmin çekimleri için Paris’in farklı noktalarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Yapımcıları Bard Dorros, Fabrice Gianfermi, Steve Golin, David Kanter ve Philippe Rousselet olan filmin senaryosunu Andrew Baldwin yazdı. Filmin müziklerini Alex Heffes hazırladı. Anonymous Content ve Vendôme Pictures tarafından çekilen yapım, tüm dünyaya Focus Features tarafından dağıtıldı.

Görevimiz Tehlike filmi nerede çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi? Görevimiz Tehlike filmi nerede çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi?

Baskın Günü filmi konusu ne?

Baskın Günü filminde, Paris’te yaşayan genç bir yankesici olan Amerikalı Michael, bir çantayı çalınca CIA'in en çok aradığı isimler arasına girer. Olayı inceleyen ajan Sean Briar, Michael'ın çok daha büyük bir planın sıradan bir parçası olduğunu kısa sürede anlar. Komplonun tüm ayaklarını açığa çıkarabilmek için Michael ile işbirliği yapar. Ancak avcıyken av durumuna düşen ikilinin işbirliği yapmaktan öte birbirlerine güvenmeleri zorunlu bir hale gelir. Aksiyon türünde çekilen filmde tempo hiç düşmüyor.

Baskın Günü filmi hangi kanalda oynuyor?

Baskın Günü filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 24 Eylül Pazar günü saat 23.30’da ve aynı günün gecesi saat 01.20’de Star TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Fransa'da terör eylemlerine karşı mücadele eden bir sanatçı ve CIA ajanının arasındaki olayların konu edildiği film 90 dakika sürüyor. Star TV ekranlarında Türk sinemasından ve Dünya sinemasından en popüler filmler yayınlanmaya betves giriş devam ediyor.

Kobra filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Kobra filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Baskın Günü filmi oyuncuları isimleri

 • Idris Elba - Sean Briar
 • Richard Madden - Michael Mason
 • Charlotte Le Bon - Zoe Neville
 • Kelly Reilly - Karen Dacre
 • José Garcia - Victor Gamieux
 • Eriq Ebouaney
 • David Georgiou
 • Mohamed Makhtoumi
 • James Cox
 • Jérôme Gaspard
 • Laura-Ann Brand
 • Arieh Worthalter

Safe Koruyucu filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri Safe Koruyucu filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri