Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Bayi Toplantısı filminin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Bayi Toplantısı oyuncu kadrosu, Bayi Toplantısı filmi nerede çekildi, Bayi Toplantısı filminin çekildiği otel nerede, Bayi Toplantısı filmi ne zaman çekildi ve Bayi Toplantısı filmindeki şarkıcı kim sorularının yanıtları ortaya çıktı. Yönetmen koltuğunda Bedran Güzel’in oturduğu, senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı ve BKM film tarafından çekilen filmin başrollerini İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol ile Büşra Pekin paylaşıyor.

Komedi türünde çekilen filmde, Anadolu’dan İstanbul’a gelen 3 beyaz eşya satıcısının, 3 günde hayatı ne kadar karışabilir? Sorusunun yanıtı ekranlara yansıyor. Küçük esnafların büyük hikayesi sloganı ile sinemaseverlerin beğenisine sunulan film, Namık, Adem ve Sadık’ın hayatına mercek tutuyor. Bayi Toplantısı filmi oyuncuları, çekim yeri ve çekilen otel nerede sorusu ile Bayi Toplantısı filmi kaç yılında çekildi? Sorularının yanıtları haberimizde padisahbet yer alıyor.

Bayi Toplantısı filmi ne zaman çekildi?

Bayi Toplantısı filmi 2020 yılında çekildi. TV ekranlarında izleyicileri kahkahaya boğacak olan Bayi Toplantısı filmi 2019 yılının son aylarında ve 2020 yılının ilk aylarında çekildi. Film 21 Şubat 2020 tarihinde vizyona girdi ve sinemalarda seyirci ile buluştu.

Bayi Toplantısı filmi nerede çekildi?

115 dakika süren Bayi Toplantısı filmi İstanbul ve Konya’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü İstanbul’da yapılırken, çekim setlerinin bir kısmı ise Konya’da kuruldu. Filmin çekimlerinin tamamlanmasının ardından vizyona giren yapım sinemaseverler ile beyazperdede padisahbet giriş buluştu.

Bayi Toplantısı filminin çekildiği otel nerede?

Bayi Toplantısı filmi çekildiği otel İstanbul’dadır. Yurdaeroğlu Resort adıyla filmde yer alan otelin gerçek ismi bu değildir. Otelin adı senaryo gereği Yurdaeroğlu Resort olarak değiştirilmiştir.

Bayi Toplantısı filmindeki şarkıcı kim şarkı söyleyen kadın

Bayi Toplantısı filmindeki şarkıcı sanatçı Simge Sağın'dır. Bayi Toplantısı filminde şarkı söyleyen kadın aramasının cevabı ortaya çıktı. Filmde konuk oyuncu olarak yer alan Simge Sağın, filmin bir bölümünde yer almış ve şarkı söylemiştir.

Bayi Toplantısı filmi oyuncu kadrosu

  • İbrahim Büyükak - Namık
  • Onur Buldu - Sadık
  • Doğu Demirkol - Adem
  • Büşra Pekin - Övgü
  • Safa Sarı - Demircan
  • Deniz Hamzaoğlu
  • Çağla Demir

Bayi Toplantısı filminin oyuncuları arasında ayrıca; Rıza Akın, Hakan Salınmış, Sacide Taşaner, Zeyno Eracar, Müfit Kayacan, Tuğçe Karabayır ve Gamze Karaduman isimleri rol alıyor.