Orijinal adı Copshop olan Belalı Karakol filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Belalı Karakol filmi ne zaman çekildi, Belalı Karakol filmi hangi kanalda oynuyor, Belalı Karakol filmi konusu ne, Belalı Karakol filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. Belalı Karakol filmi, küçük bir kasabadaki polis merkezinde, profesyonel bir katil olan Bob Viddick, akıllı çaylak polis Valere Young, iki yüzlü bir dolandırıcı olan Teddy Murretto ve ne zaman ne yapacağı belli olmayan psikopat tetikçi Anthony Lamb arasında yaşanan aksiyon dolu bir hikayeyi ekranlara getiriyor.

Belalı Karakol filminde, bir polis karakolunda yaşanan beklenmedik olaylar ölüm kalım savaşına dönüşüyor. Birbirlerini öldürmek için türlü planlar yapan düşmanların hesaplaşması, soluk soluğa bir aksiyon ve gerilim türüyle ekranlara yansıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Gerard Butler, Frank Grillo, Alexis Louder, Toby Huss, Chad L. Coleman, Ryan O'Nan, Jose Pablo Cantillo ve Kaiwi Lyman rol alıyor. Film 1 saat 48 dakika bets60 sürüyor. Copshop Belalı Karakol filmi kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, hikayesi, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Belalı Karakol filmi ne zaman çekildi?

Belalı Karakol filmi 2021 yılında çekildi. 10 Eylül 2021 tarihinde vizyona girdi. Filmin ana çekimleri Atlanta, Georgia'daki Blackhall Stüdyolarında yapıldı. Ayrıca Albuquerque, New Mexico'da da çekim setleri kuruldu. Amerika Birleşik Devletleri yapımı film 6 milyon dolar bütçe ile çekildi ve toplamda 6,8 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 2 hafta vizyonda kalan film 4 bin 28 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 89 bin 892 TL gişe hasılatı elde etti.

Kubilay Aka aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Kubilay Aka filmleri ve tv dizileri Kubilay Aka aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Kubilay Aka filmleri ve tv dizileri

Belalı Karakol filmi konusu ne?

Kurnaz bir dolandırıcı olarak bilinen Teddy Murretto, Nevada çölünde arabasındayken, peşinde olan kiralık katil Bob Viddick'ten saklanmak için bir plan yapıyor. Kendisini tutuklatmak ve bir kasabada bulunan küçük bir polis karakoluna hapsedilmek için çaylak memur Valerie Young'ı yumrukluyor. Polis karakolunda yaşanan beklenmedik olaylar büyük bir ölüm kalım savaşı yaşanmasına neden oluyor. Film 107 dakika bets60 giriş sürüyor.

Belalı Karakol filmi hangi kanalda oynuyor?

Belalı Karakol filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 4 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de ve film bittikten hemen sonra tekrar 21.45’te Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Joe Carnahan’ın oturduğu filmin bir diğer senaristi ise Kurt McLeod olmuştur.

Ecem Özkaya aslen nereli evli mi eşi kimdir boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri Ecem Özkaya aslen nereli evli mi eşi kimdir boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri

Belalı Karakol oyuncuları isimleri

 • Gerard Butler - Bob Viddick
 • Frank Grillo - Teddy Murretto
 • Alexis Louder - Valerie Young
 • Toby Huss - Anthony Lamb
 • Chad L. Coleman - Duane Mitchell
 • Ryan O'Nan - Polis Huber
 • Jose Pablo Cantillo - Polis Pena
 • Kaiwi Lyman - Polis Barnes
 • Robert Walker-Branchaud - Polis Kimball
 • Tracey Bonner - Dedektif Deena Schier
 • Christopher Michael Holley - Memur Ruby
 • Marshall Cook - Brad
 • Keith Jardine Trooper - Eyalet polisi

Berk Atan aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kimdir burcu ne Berk Atan oynadığı diziler filmler Berk Atan aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kimdir burcu ne Berk Atan oynadığı diziler filmler